Skocz do zawartości

Skins


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie dziwne ze nie ma takiego tematu.

 

Filmweb:

 

Serial opowiada o perypetiach życiowych i codziennych problemach związanych z dorastaniem grupy nastoletnich przyjaciół żyjących w Wielkiej Brytanii. Paczkę tworzą: atrakcyjny i powszechnie lubiany chłopak oraz jego dziewczyna; Muzułmanin zażywający narkotyki; gangster, który postanowił zostać homoseksualistą; anorektyczka; chłopak z desperacją usiłujący przestać być dłużej prawiczkiem; inteligentna i dobrze usytuowana dziewczyna mająca problemy rodzinne; miłośnik imprez zakochany w swojej nauczycielce. Każdy z ośmiu odcinków jest osobną historią przedstawiającą nam jednego z bohaterów. Ostatni dziewiąty epizod to finał poświęcony całej grupie.

 

 

Obcenie kończy się sezon 3, ja obejrzałem dwa i jestem pod dużym wrażeniem, jeden z lepszych seriali jakie oglądałem. Polecam bardzo.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem 2 sezony tylko dlatego, że strasznie mi się nudziło i już sam nie wiedziałem co zrobić. 1 Sezon jest ok, ale drugi to taka straszna dłużyzna, ledwo co dotrwałem. O ile w pierwszym są jeszcze bohaterzy, których można "lubić" tak w drugim naprawdę chciałem, aby wszyscy roz.(pipi)ali się samochodem o słupa. 3 nawet nie ruszam, bo ostro przemodelowali samą idee serialu już w 2.

 

Podsumowując - słabe.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

nie lubię serialów o nastolatkach, ale ten mi się spodobał. Sam nie wiem czemu, tak po prostu. Odcinek, którego akcja dzieje się w Rosji jest po prostu mistrzowski, podobnie, jak końcówka ostatniego odcinka I sezonu. Teraz oglądam II, po pierwszych trzech odcinkach jeszcze nie czuje znużenia.

 

btw. Cassie dobra du.pa (zawsze).

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Od biedy zapuściłem sobie tych Skinsów, zawczasu nastawiając się na kolejną durną parodię o nastolatkach i ich życiu erotycznym. Jak się jednak szybko wydało serial z typową komedią okazał się nie mieć zbyt dużo do czynienia - poruszane sprawy są nader poważne (min. problemy rodzinne, anoreksja, orientacja seksualna vs wyznania religijne), morały pouczające, a humor umiejętnie dawkowany. Jeżeli miałbym określić stosunek komedii do dramatu to wynosiłby on mniej więcej 40-60, czyli to na pewno nie jest taki typ serialu przy którym można się trochę wyluzować po ciężkim dniu w pracy (często nawet wręcz przeciwnie, po obejrzeniu odcinka z Chrisem momentalnie spieprzył mi się nastrój). Na osobną uwagę zasługują postacie - niewyżyty muzułmanin Anwar, trochę niezrównoważona Cassie (fajna), podkochujący się w swojej nauczycielce Chris czy fleja i nieudacznik Sid świetnie kontrastujący z inteligentnym oraz mającym spore powodzenie u lasek Tonym - porąbana zgraja, której nie da się nie lubić + aktorstwo na dobrym poziomie.

 

 

Ogólnie po pierwszym sezonie jestem zadowolony.

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...