Skocz do zawartości

Skins


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno następne odcinki US mają się "nieznacznie" różnić. sleep.gif Zresztą, jedyną zauważoną różnicą będzie wątek les w miejsce gejowskiego.

 

A jeśli chodzi o 3 generację UK, to moją faworytką jest Franky. Swoją drogą Mini przypomina mi Cassie z pierwszej generacji, ale okaże się pewnie, że to dwie, odległe od siebie, postaci.

Edytowane przez Soq
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Zaciekawiony gifami i obrazkami z kwejka ze Kayą Scodelario i Jackiem O'Connelem postanowiłem dowiedzieć sie kim jest właśnie ta śliczna Kaya i dowiedzialem sie ze gra w Skinsach, postanowiłem sobie obejrzeć pierwszy odcinek tak dla ciekawości z nią w roli głównej. Po obejrzeniu pierwszego odcinka i kilku kolejnych z 1 serii serial mnie tak wciągnął że postanowiłem sobie zrobić maraton i obejrzeć wszystkie 4 sezony jeden po drugim, pomimo tego że w 2 pierwszych sezonach była szczątkowa ilość K. Scodelario nie przejąłem sie tym ponieważ historia i cała otoczka tego serialu mnie naprawde zaciekawiły że jakoś wcale nie brakowało mi jej. Po oglądnięciu 2 serii z niechęcią chciałem oglądać 3 i 4 z racji tego ze występowała inna obsada ale znowu po oglądnięciu kilku odcinków przekonałem sie do tej 2 generacji i moim zdaniem jest odrobine lepsza od 1. Jakoś lepiej mi pod pasowały motywy z problemami Cook'a, Freddiego czy lesbijek Emily i Naomi <3. Zaraz sie zabiore za 5 sezon chociaż po opiniach ludzi jest on już całkowicie inny( i gorszy) jak poprzednie 4 sezony, się zobaczy. Pozostaje też troche nie wyjaśnionych wątków jak np. końcówka 4 serii, choć to wszystko podobno ma sie wyjaśnić i innych rzeczy w wersji kinowej Skinsów która ma pojawić się w tym roku. Ogólnie rzecz mówiąc żaden serial mnie tak nie wciągnął jak ten i jest on moim zdaniem najlepszy jaki oglądałem, moze z racji tego też że bohaterowie są w podobnym wieku co ja :).

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Wy, ale ja odniosłem wrażenie, że bohaterowie trzeciej generacji są poważniejsi i bardziej dojrzali psychicznie mimo tego, że są w tym samym wieku, co postacie z dwóch poprzednich generacji. I to jest chyba jedyny plus piątego sezonu, bo motywy w stylu wewnętrznej przemiany po ogłuchnięciu czy ślub bez wiedzy rodziców (swoją drogą, po takiej akcji serial stracił u mnie na wiarygodności :turned:) zamiast bawić/zmuszać do refleksji zwyczajnie mnie żenowały. :confused:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Pierwsze dwa sezony bardzo fajne, szczególnie końcowe odcinki pierwszego i początek drugiego. Zaczynam trzeci, nie jestem zachwycony resetem ekipy, no ale tamta już się rozjechała, a tu przynajmniej jest ciągle Effy. Pierwszy odcinek trochę lecą po bandzie, mam nadzieję na parę poważniejszych akcentów później, wzorem poprzednich sezonów.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze dwa sezony bardzo fajne, szczególnie końcowe odcinki pierwszego i początek drugiego. Zaczynam trzeci, nie jestem zachwycony resetem ekipy, no ale tamta już się rozjechała, a tu przynajmniej jest ciągle Effy. Pierwszy odcinek trochę lecą po bandzie, mam nadzieję na parę poważniejszych akcentów później, wzorem poprzednich sezonów.

Druga generacja też jest dobra, spokojna głowa.

 

Co do najnowszych sezonów to mam takie wrażenie, że postacie dobrali całkiem fajne, aczkolwiek zabrakło już jakichś oryginalnych pomysłów żeby to jakoś ciągnąć w dobrym stylu. No nic, zobaczymy co pokażą w szóstym sezonie.

 

e: o, podobno scenarzysta odszedł i teraz każdy ep będzie przez kogoś innego napisany. Ciekawe.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 1 rok później...

Oczywiście, że ja!

 

Kurde, w sumie to chciałbym jeszcze więcej sezonów z 1. i 2. generacją Skinsów, bo trzecia trochę zamulała już... Ogólnie chciałbym więcej jakichkolwiek angielskich seriali podobnych do tego (obejrzałem Misfits, ale to przecież co innego, i The Inbetweeners, którzy też są jednak inni).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.