Skocz do zawartości

PGL#3 Wrocław - Dni Fantastyki 15-17 maja [Zakończony]


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aha dobrze wiedzieć ;) Rozumiem że poza halo czy Gow2 nie planujecie w nic innego turniejów ?(pes2009 naprzykład:D)

 

Nie. Brak sponsorów, brak wymaganej liczby sprzętu itp...

 

 

Potrzebny ochotnik do wykonania plakatu. Do niedzieli... Kto się zgłasza?

 

Ja mam kolege ktory moglby zrobic

 

Skontaktuje się z tobą na GG

Odnośnik do komentarza

Morda ryje! ;)

Ot, znowu się zaczyna, przedturniejowe pierdu pierdu.

 

Sheonus - jeśli masz zamiar być w kącie, z dala od całej atmosfery. To tak, te dwie-trzy gry za pierwsze mogą być marnymi nagrodami dla buńczucznych zawodowców... ale... jeśli jedziesz tam dla afterparty które działa przed, w trakcie i po i należysz do ludzi, których cieszy widok Uznego z Komandosem w łapie, to w sumie to będąc na miejscu wygrywasz z miejsca.

 

A tak po treści postów wnioskuję, że możemy mieć znowu gość spoza Polszy ^_^

Bieniu - zostaw już Shemale'a, nie warto ;)

Fil - cut da crap, niech raz będzie spokój :P

Odnośnik do komentarza
cool m0lo tylko nie pamietam na ktorym turnieju ostatnio byles neo+/wcg/fun day/pgl czy moze pga? ale spox bez benq mozesz udawac casuala ;]

 

ps. shemale to twoje ukryte pragnienie czy cos? nieladnie proponowac % nieletniemu ;/ ;]

 

RAPE :lol::lol:

 

 

A co tu takiego rajpujacego bo moze nie wychwicilem ? :huh:

 

Molo dobrze prawi, pawel trzeba mu dzis polac... 8)

Odnośnik do komentarza
Cos mi sie czuje, ze zara zaczna sie bluzgi, potem przyjdzie Raptor, skasuje posty i znow bedzie chill ;>

 

A co do turnieju, jaka bedzie miejscowka? Cos podobnego do centrum biznesu jak w ZG?

Nie... najpierw wp****li warny a potem skasuje posty ;].

A tak juz na powaznie: z luzem i na poziomie panowie. Emocje emocjami, ale epeen pozostawcie na prv'ach :P.

I tak wiadomo, ze ja mam najwiekszy ;)

epeensig.png

Sobie kliknijcie ponad 9000 ;).

 

 

@Zimol: Ty lepiej siebie pilnuj a nie innych i sie nie madrzyj juz lepiej w tych sprawach.

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie będę się z nikim kłócił, trzeba zadbać o image, skoro powracam na turniejową scenę 8)

 

Fil - a kim ja jestem? Zobaczysz daty ostatnich meczy moich na xbl? Tak grają polscy zawodowcy (zawodowcy :rotfl: ) ? Udajesz casuala? K*rwa teraz to mi poprawiłeś humor :lol: Nie będę wdawał się w dyskusję już z największym burgerostwem, a Shemale mi się tak przejęzyczło, że nick podobny to co ja poradzę :cierpienie:

 

Zresztą będę mógł przekonać się jak co niektórzy forumowi RAPE-iarze są mocni w gębie na żywo. W końcu chciałoby się rzec.

 

A wszystkich polskich casuali zapraszam na wódkę i afterparty z RB2 + RB1 + 100 utworów do DLC (Megadeth, Pearl Jam, Judas Priest, Guns N Roses i wiele innych) na poboczu turnieju Halo3. :dance: Tronic - będziecie targać cały band do Wrocka? Albo chociaż perkę co? My gitary weźmiemy i mica.

To przykre co się stało z Engarde [*] :mellow:

 

Co do postu trelli - ponoć jednowyrazowce to +20% z marszu? :P Ale mogę się mylić...

 

Kto będzie jeszcze z Krk? Jak Wawa? Bieniu, Juan, Goldi, Psycho? Piczel?! Ju der maj blek brada?

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...