Skocz do zawartości

PGL#3 Wrocław - Dni Fantastyki 15-17 maja [Zakończony]


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wyruszam jutro o 9:42, zapewne zobaczymy się z większością dopiero w sobote ale za to dzięki uprzejmości Barcafana pobawimy troche w piątek :) Tak żeby na bańce wpaść na sobotni turniej :] Panowie ! Widzimy się niebawem i pamiętajcie o %, nie turniejem człowiek żyje ;] Ja zaczynam już dzisiaj xD

 

CU !

Odnośnik do komentarza

Znalazlem u siebie reklamowke jakis przejsciowek, a w niej: 6 http://555557.internetdsl.pl//photos/elektro/JACKZ/rca1.jpg tego czegos, zero http://www.audiokomp.pl/audiokomp/mDSCF8663.JPG tego o + przejsciowki jack -> 2 czincze i dotego przejsciowki zenska-zenska albo meska-meska, nie wiem. Nie wiem kogo to wszystko ale z radoscia oddam, bo napewno nie moje.

Odnośnik do komentarza

Insiak, Kerlo, Flaha - dzięki za gre!

 

Wydaje mi się, że kluczem do naszego zwycięstwa była naturalna chemia drużyny. Nikt nikogo nie poganiał, tylko się wszyscy podtrzymywali na duchu. Flaha świetnie sprawdził się w roli lidera drużyny, a każdy z nas bez gadania dopasowywał się do jego 'rozkazów'. Nie grałem z Wami nigdy, a czuć było wspólne tempo gry. Każdy z nas overall miał pewnie podobne statystyki, wszyscy robili wszystko, co momentami doprowadzało do chaotycznego stylu gry, lecz jakoś się potem odnajdowaliśmy. Naszym największym minusem są - przytaknę Kerlowi - tryby w których trzeba utworzyć dobry setup (KOTH Cstruct, Oddball Guardian), ale to jest dość oczywistym efektem braku ogrania. Swój występ w tym turnieju oceniam dość wysoko. Byłem bardzo napompowany energią, usta mi się praktycznie nie zamykały, a moje wydzieranie się - zdaje się - dopingowało. Flaha uspokajał. Insiak wykazał się twardą psychiką i kilkukrotnie zatrzymał bardzo clutch flagi na The Pit. Kerlo natomiast to naprawdę dobry slayer, który również nie zapomina o objective'ach. Sick teamshooting.

 

Nie sądziłem, że wygramy z faworytami, ale stało się inaczej. Mecze były bardzo zacięte i emocjonujące. Do końca nie można było być pewnym która z drużyn zwycięży.

 

Pomijając wynik turnieju: organizacja, monitory, miejscówka BOMBA! Gratuluję organizatorom cierpliwości do hostowania tego typu eventu.

 

GG!

Odnośnik do komentarza
Tez jestem w szoku , wyobrazam sobie chlopakow mine ;] Gratzy !!!!

Jakie wyniki byly, tryby jakies konkrety pliss

Konkretny to byl mecz finalistow gdy grali flagi na Picie- pierwszy mecz zakonczyl sie stanem 2:2 i koncem czasu (nawet suden death bylo wiec ponad 30 minut grania) i dopiero w dogrywce wygral team Flahy- wszyscy stali i patrzyli co sie stanie, z drugiej strony swietna robota teamu Bartka- hill na constrkcie ktory wyrgali paroma sekundami a wczesniej odrobili duza strate, bylo na co popatrzec, swietny tureniej :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Dzieki mojemu teamowi za zaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(pipi)iste gry! Takiego teamworku to ja dawno nie uswiadczylem! Flaha za(pipi)isty lider (niedoceniony pod tym wzgledem?), green to w ogole, jesli mialbym przytoczyc czyjs gamertag na turnieju (;>) EWENEMENT (w koncu 800 expa na mlg robi swoje, wait wait, pomylilem cie z kims innym), ins, nie zawiodles mnie ^^ zawszem zem w ciebie wierzyl, a onslaught ctf przejdzie do pamieci ^^ Do tego teamshooting, przed ktorym nikt sie nie uchronil. Miod z malinami, szuruburu pierdut i jazda! Pozdrowienia dla wszystkich, ktorzy przyjechali, dla tych, ktorzy nie przyjechali bo nie mogli, a ci ktorym sie nie chcialo to wiadomo co...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...