Skocz do zawartości

PGL#3 Wrocław - Dni Fantastyki 15-17 maja [Zakończony]


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jeszcze mała prośba - jakbyście gdzieś na stronach tych mniej popularnych trafili na info o turnieju - dajcie znać. Na największe wysłałem , ale wiadomo ze od wielkich kopiują mniejsi. Potrzebuje do dokumentacji dla Allegro...

Aha - na PW ślijcie - nie róbmy śmietnika na forum.

 

Druga sprawa - robimy z Barthem prelekcje o Halo. Potrzebuje materiałów w postaci filmików. Idealne są zapisane mecze, akcje itp. Ślijcie na mój GT. Chcemy pokazać ludziom o co w tym chodzi... Inne ciekawe rzeczy związane z seria Halo na mój PW proszę...

Odnośnik do komentarza
Czy jedzie ktoś przez Łódź lub okolice i ma 1 wolne miejsce? Mam tragiczny dojazd pociągiem i szukam alternatywy ;]

 

Anyone ? To moze chociaz znajdzie sie ktos kto podrzuci mnie z dworca glownego we Wrocku na miejsce, bo za *uja do 12:00 sie nie wyrobie (o 11:13 dopiero zawitam na Wroclaw Glowny)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Oki doki :) Tylko przydalby sie jeszcze numer ;P

 

EDIT:

 

Pewnie sprobuje autobusem :

 

"autobus - 403 z pl. Jana Pawła II do Leśnicy - czas przejazdu ok 40 min.

autobus 409 z przystanku przy ul. Dworcowej (przy Dworcu Głównym PKP) do Leśnicy - ok 40min."

 

Zakladajac, ze autobusy nie jezdza co godzine i ze sie nie zgubie to powinienem sie wyrobic ;]

 

EDIT2:

 

Dobrze byloby gdyby ktos mi napisal, gdzie dokladnie mam wysiasc i jak dalej isc :P

 

EDIT3:

11:38 i 11:47 sa te autobusy ... czyli i tak sie nie wyrobie.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
Taxi do Leśnicy z Dworca kosztuje 56 zł. Mogę załatwić Ci numer na tanią taksówkę (25 zł). A nie lepiej podjechać pociągiem do Leśnicy? Najszybciej i najwygodniej.

 

No to Taxi drozej niz pociag faktycznie (o co chodzi z tym breloczkiem ? :P)

 

Z checia bym pojechal pociagiem ale jest dopiero o 12:30. Bylbym na miejscu o 13:00 - godzinka spoznienia, dlatego kombinuje ;]

Odnośnik do komentarza
No to loozik, do 13tej sie wyrobie ^_^

Nic nie gwarantuje bo będę dopiero wiedział co i jak w piątek wieczorem ale prawdopodobnie będzie w sobotę miejsce w aucie jakoś z rana - mógłbym Cię ściągnąć z dworca, kwestia tego że nie wiem o której i czy w ogóle :)

 

Dwóch średnio utalentowanych graczy szuka dwóch osób do rekreacyjnego teamu :)

Odnośnik do komentarza
No to loozik, do 13tej sie wyrobie ^_^

Dwóch średnio utalentowanych graczy szuka dwóch osób do rekreacyjnego teamu :)

PIERWSZY!:D Zgadamy sie na miejscu, moze jeszcze znajdziemy jedna osobe do pogrania.

Teraz do Insa: nie polecam pchać sie autobusem przez wrocławskie korki, tramwajem powinienes byc szybciej. Wsiadasz sobie w tramwaj 10 (jeżdżą co chwile) jadący z przystanku "galeria dominikańska" (5 minut drogi z buta od dworca, ewentualnie wychodzisz z dworca i wsiadasz w tramwaj 2, 9, 74 jadące na galerie dominikańską (2 przystanki od dworca)). Tramwajem 10 jedziesz już do samego końca, tam gdzie psy szczekają dupami a wrony zawracają. Masz mój numer 889-521-200, jakbyś się zgubił to dzwoń.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...