Skocz do zawartości

Infernal: Hells Vengeance


ocelot1

Rekomendowane odpowiedzi

Na witrynie sieci sklepów Gamestop(jak i ESRB) pojawiła się zapowiedź INFERNAL, gry polskiego studia Metropolis Software.

Z jednej strony dziwi ten ruch, wykonany przez bliżej nieznanego wydawcę U & I ent. z drugiej miło że interesują zachodnich wydawców gry sworzone w Polsce.

 

http://www.gamestop.com/Catalog/ProductDet...roduct_id=74470

 

200669brp.jpg

Edytowane przez ocelot1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość donsterydo

Ja o tej grze nie słyszałem, ale jeśli by trochę popracowali nad portem to przy tej niskiej cenie wyjściowej 40$ (pewnie na Allegro w ciągu miesiąca nówki stać będą po 70zł) może być nawet ciekawie, zobaczymy co będzie jak podadzą więcej szczegółów.

 

EDIT: Na WP ocena ponad 1000 graczy to 8.4 więc chyba gra nie była taka zła.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Gooralesko: Podałem oceny graczy, więc w czym widzisz problem... Zawsze patrzę na oceny graczy bo wiadomo, że są tam zarówno pochlebne jak i negatywne opinie.

 

Na gamespot ocena graczy to 7.5 więc gra nie może być jakaś strasznie zła, więc wszystko zależy od jakości portu i ceny.

 

Moim zdaniem gry budżetowe to też dobre rozwiązanie, pod warunkiem, że w parze z uproszczoną grafiką idzie dobra grywalność i atrakcyjna cena. Tak sobie pomyślałem, że trochę wcześniej premierę ma infamous na PS3, może M$ ma nadzieję, że część ludzi którzy nie siedzą mocno w konsolach pomyślą, że to port na X360 XD

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gooralesko: Podałem oceny graczy, więc w czym widzisz problem... Zawsze patrzę na oceny graczy bo wiadomo, że są tam zarówno pochlebne jak i negatywne opinie.

 

Na gamespot ocena graczy to 7.5 więc gra nie może być jakaś strasznie zła, więc wszystko zależy od jakości portu i ceny.

 

Moim zdaniem gry budżetowe to też dobre rozwiązanie, pod warunkiem, że w parze z uproszczoną grafiką idzie dobra grywalność i atrakcyjna cena. Tak sobie pomyślałem, że trochę wcześniej premierę ma infamous na PS3, może M$ ma nadzieję, że część ludzi którzy nie siedzą mocno w konsolach pomyślą, że to port na X360 XD

A recenzenci w pismach i portalach to kto? Ufoludki?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość donsterydo

Jakim trzeba być durniem, żeby wypuścić na konsole bez żadnych zmian konwersję cienkiej/średniej gry, która do tego ma już swoje lata. Przy takiej konkurencji jaka jest na rynku. Nie wiem deweloper sam chciał sobie krzywdę zrobić czy jak :-)

 

Warto sobie zobaczyć na okładkę z tyłu pudełka - save 20Mb, jaja sobie robią :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...