Skocz do zawartości

Blur


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie gram w betę, przejechałem niby dopiero 2 wyscigi(pominę juz to, ze dwa wygrałem i jestem PRO :P xD), ale ta gra jest za(pipi)ista. Dawno nie gralem w takie fajne wyscigi, które dają mi tyle fun'u. Tak jak Bodzio nie mialem wogóle zamiaru grac w tą grę, ale chcialem ja jednak sprawdzic i bylo warto :D Polecam betę wszystkim, ktorzy chcą sie troche pobawic.

 

PS:trzeci wyscig juz na 5 miejscu :P Edit: A 4 znowu na 1th ;)

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niesamowicie zachwycił mnie fakt możliwości strzelania większością znajdziek do przodu i do tyłu. Niby to takie oczywiste, ale szczerze, pamiętacie jakąś grę z takim bajerem?

Wipeouty, Crash Team Racing, Sega All-Stars Racing, Speed Freaks, mógłbym sypać przykładami i sypać... :)

Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze wrażenia z betą są takie:

 

Gra w początkowych momentach strasznie wciąga, chętnie gra się wyścig za wyścigiem. Niestety wyszukanie meczu trwa dosyć długo, jednak jeśli już znajdziemy się w jakimś lobby, to możemy tam rozegrać wiele wyścigów, gdyż pozostali gracze dołączają się na bieżąco. Choć nieco bardziej chaotyczna, spodobała mi się bardziej wersja gry w dwudziestu. Trzeba mieć oczywiście sporo szczęścia jednak zrobienie konkretnej rozróby gdy wokół nas jest kilka pojazdów sprawia masę radochy. Model jazdy to czysty arcade - tutaj jedzie się cały czas z pełnym gazem. Power-upy są ciekawe, choć wiele z nich działa na podobnej zasadzie i niewiele się od siebie róźnią. Graficznie blur wypada cieniutko, nawet jeśli porównamy do leciwego już PGR 4 - jednak jest to tryb multi a gra zachowuje cały czas płynność - coś za coś. System rang jest intuicyjny i łatwo jest się połapać w nagrodach jakie otrzymujemy za kolejne levele. Trasy są dosyć proste, obfitują jednak w skróty i co najważniejsze są zróżnicowane. Ogólnie rozgrywka wypada fajnie, trudno jednak wyobrazić sobie urozmaicenie, które miałoby nas zachęcać do grania po kilku godzinach powielanie schematów. Jeśli singiel ma wyglądać podobnie jak multi, tylko z SI to może się okazać, że tryb dla jednego gracza będzie po prostu nudny.

 

Póki co jednak mam ochotę dalej grać w betę, szczególnie że do odkrycia pozostało jeszcze kilka ciekawych rzeczy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość bigdaddy

pograłem i bardzo pozytywne wrażenia :D Wciąga jak diabli, grafika ładna a kolorystyka i efekty z nią zawiązane zasługują na wyróżnienie.

To jest jak prawdziwa kontynuacja Wipeouta + CTR czy Mario Kart...czysty fun! Doszedłem do levelu 8 zobaczymy jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza

jako że chyba na premierę nie wezmę to mam nadzieję że szybko będzie wirusowy, chociaż fajnie by było ubić kogoś z BC. ten na splita też ładnie pojechany, trzeba będzie kombinować 2 pady żeby to zaliczyć. no i "Socializer", dobrze że na końcu jest też "or Xbox LIVE" bo jakby bazowali tylko na tych cholernych portalach to nagrabiliby sobie.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

a działają w ogóle u nas? problem pewnie żaden. po prostu mam je wiadomo gdzie i nie mam zamiaru zakładać gdziekolwiek konta z przymusu.

 

@down - no wiesz, live, blokady itd. niektóre pjerdółki u nas chyba nie działają. zresztą walić to skoro to nie jest wymagane ;]

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...