Skocz do zawartości

Blur


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadzam się, że dobrych wyścigów ostatnio nie ma zbyt wiele, ale nie widzę czym można tu się tak podniecać. Parę strzelających się i szybko jeżdżących samochodzików. Split na 4 graczy niegdyś był niemal standardem... Efekty wybuchów są jak dla mnie nieco tandetne. Wolę się mile zaskoczyć, niż wypatrywać z wywieszonym jęzorem. Split/Second zapowiada się o wiele bardziej ciekawie.

Odnośnik do komentarza

zapowiada się ciekawiej bo prezentuje inne podejście - defensywne za pomocą rozwalania miasta więc co za tym idzie bardziej widowiskowe. Blur ma być ofensywny, bezpośrednie atakowanie więc to może być, choć oczywiście nie musi, nieco mniej efektowne. ja tam jednak wierzę w BC, byle badziewia by nie wydali pod swoim szyldem.

 

btw Blur ma wyjść 28 maja, tydzień po Split Second więc rywalizacja miedzy tymi tytułami będzie dosłowna.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

na GT są dwa filimki prezentujące trasy. jakość nie jest najlepsza, bo filmiki nagrywane kamerą, ale da się spokojnie zobaczyć, jak rozbudowane będą trasy.

trasa pustynna podoba mi się baardzo, natomiast miejska choć bardziej widowiskowa, to jednak mniej mi przypadła do gustu po obejrzeniu obu filmów.

 

z innej beczki - dostałem dziś kod do rejestracji mojego GT do bety Blur. mam nadzieję, że jest to równoznaczne z otrzymaniem samego kodu do bety : ]

 

EDIT > rejestracja przebiegła pomyślnie, 8 marca otrzymam kod : D

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

A ja już dostałem kod ;p. Choć beta i tak rusza 8 marca dopiero.

 

Fileplanet daje od ręki, a gamespot ma wysyłać. Logujcie się a dostaniecie póki się nie skończą.

 

Tak się składa, że mam dwa kody na betę więc jak ktoś chce niech śle pw. Pierwszemu lepszemu dam.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

zimzvm ja też, fajny prezent na dzień kobiet :D to się w poniedziałek ponapierniczamy power-upami, zero litości :ninja:

 

 

mały update:

 

Blur będzie oferował zarówno multi dla silverowców jak i rzucanie wyzwania znajomym, w tym posiadaczom wersji na PS3.

Po wyścigu w singlu zostają zapisane różne statystyki, z których można wybrać kilka i przesłać znajomemu jako wyzwanie. Będzie się to pojawiać w formie msg w dashboardzie. Tego typu komunikacja między X0 a PS3 ma się odbywać poprzez Twitter'a.

 

źródło

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

ściągnęło się o godzinie 00:30, pograłem 20 minut. No i co mogę powiedzieć. Nie wiedziałem czego się spodziewać, ale spodobało mi się. Nie ma lagów, płynny framerate, ładna grafika. Zdobywa się ranki, im wyższy ranking tym lepsze fury i mody w sklepie. Są challenge jak w COD MW2. Gra mi się podoba co jest ważne. w Becie mamy 6 tras i 20 samochodów i chyba 4 tryby czyli całkiem bogato :) W wyścigu może ścigać się 20 fur naraz ;O co uważam za dobry wynik. Jak na razie gra mi się podoba. Fury są dość ciężkie nie ma takiego driftu jak chociażby w B:P. Gra może zamieszać

Odnośnik do komentarza

Nie miałem żadnych oczekiwań względem Blur, ale gra zmiażdżyła mi Cojones. Pograłem kolejne 30 minut i jestem pod wrażeniem. Graliśmy w 15 osób na trasie i żadnych lagów, żadnych spadków frameratu, graficznie jest na prawdę ślicznie, gameplay miodny. Model jazdy ciekawy, samochody są odpowiednio ciężkie. Fajny system rang i awansów. Gra powoli wskakuje na moją listę zakupów

Odnośnik do komentarza

wczoraj pograłem z godzinkę. po krótkim zaprzyjaźnianiu zacząłem nawet wygrywać. dość łatwo ogarnąć tą grę, szczególnie jeżeli zapamiętamy co dają poszczególne power upy. ogólnie nijak tego nie należy odnosić do PGR. poza Bizzarami i naprawdę dobrą grafiką nie mają nic wspólnego. fury są ciężkie ale jakimś mocniejszym tylnym napędem można fajnie też bokiem polecieć. zapowiada się na rozrywkowego racera, nastawionego na agresywne i dynamiczne wyścigi.

ogólnie jak zagrałem to od razu przypomniała mi się gra Toon Cars którą parę lat temu męczyłem na kompa. ten sam fun z power up'ów :)

 

popołudniem / wieczorem organizujemy się na wspólne napierniczanie więc jak ktoś będzie miał czas i ochotę to do zobaczenia na Live.

Odnośnik do komentarza

Mi się przypomniały czasy Crash Team Racing :smile: Gra naprawdę świetna, muszę przyznać, że brakowało mi takiej gry. Fun niesamowity, banan praktycznie z gęby nie schodzi. Przy 20 osobach na torze jest często taka rozpierducha, że łatwo z 1 spaść na 20 miejsce. Często w grupie 7-10 aut nawet nie wiadomo co się dzieje :biggrin:

 

Dodatkowo ciężko się od tej gry oderwać " jeszcze jeden wyścig - potem następny... :biggrin: " - wieczorem na pewno wrócę do tej gry.

 

Mam tylko jedno pytanie kiedy wychodzi pełna wersja?

Odnośnik do komentarza

Dlczego dziwne ? Ja nie grałem w ctr a katuje za to wipeout'a HD, wiec dla mnie to wipeout na kółkach.

 

Wczoraj graliśmy i pojawiły się problemy z połączeniem, u mnie było wszystko ok ale do czasu. W końcu zerwalo połączenie, wygrałem wyścig i byłem sam w lobby. Potem nie mogłem dołączyć do żadnej gry.

Odnośnik do komentarza

Już dawno postawiłem na tej grze kreskę, właściwie to w chwili, gdy się okazało, że BC robią ścigałkę z power-upami. Zagrałem mimo to w betę. Nie odszedłem od x-a przez bite 3 godziny! Niesamowicie zachwycił mnie fakt możliwości strzelania większością znajdziek do przodu i do tyłu. Niby to takie oczywiste, ale szczerze, pamiętacie jakąś grę z takim bajerem? Do tego ulepszenia samochodu, które modyfikują działanie broni. Gameplay jest, no dobra, może nie bogaty, ale na pewno wystarczająco nasycony, żeby się bawić przez długi czas. Co prawda, modele aut mają bardzo mało detali<_<, ale położyłem na to laskę po pierwszym wyścigu na 20 wozów, kiedy połowa tuż po starcie zaczęła odpalać power-upy. I mimo tej feeri barw, wybuchów, błysków etc. i kilkunastu samochodów na ekranie płynność dalej wzorcowa:woot:

 

No to swoje naskrobałem. Są jacyś chętni na ustawkę dziś wieczór?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...