Skocz do zawartości

Blur


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

http://kotaku.com/5222112/project-gotham-d...w-racing-series

 

Za grę odpowiedzialne jest studio Bizarre Creations, więc wszystko byłoby ładnie i pięknie, gdyby nie to, że zamiast czegoś po prostu PGRowego dostaniemy PGRa plus bronie ( :( ). W Blur będziemy ścigać się po ulicach takich miast jak Los Angeles, Tokio, Nowy Jork, San Francisco, Londyn czy też Barcelona. Jeśli chodzi o bronie/power-upy to na razie wiadomo o takich oczywistych oczywistościach jak porażanie prądem przeciwników, stawianie min, używanie tarczy czy też naprawianie swojego auta, a podobno będzie co naprawiać, ponieważ do akcji zaprzęgnięto nowy model zniszczeń.

 

Skany:

 

http://www.xboxygen.com/IMG/jpg/blur0.jpg

http://www.xboxygen.com/IMG/jpg/blur1.jpg

http://www.xboxygen.com/IMG/jpg/blur2.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowe trasy, więcej motorów, aut, model zniszczeń, lepsza grafika--> chyba na tym opiera się rozwój ścigałek no nie? Chyba, że o czymś nie wiem. Combo giwery+auta zostawmy grom takim jak właśnie Fullauto czy prastare Vigilane8. Po bizarre spodziewałem się nastepcy PGRa w prostej linii.

Edytowane przez pawel3569
Odnośnik do komentarza

Dziwny ten nowy kierunek, który obrało Bizzare. Z jednej strony PGR4 jest świetny i zwykły sequel również by taki był, z drugiej strony stara jak świat arcadowa wyrzynka na 4 kółkach w wykonaniu mistrzów może być niezłym szpilem.

Odnośnik do komentarza
Nowe trasy, więcej motorów, aut, model zniszczeń, lepsza grafika--> chyba na tym opiera się rozwój ścigałek no nie? Chyba, że o czymś nie wiem. Combo giwery+auta zostawmy grom takim jak właśnie Fullauto czy prastare Vigilane8. Po bizarre spodziewałem się nastepcy PGRa w prostej linii.

Czy ja wiem, PGR3 a 4 wielkich roznic nie mial, 5 zapewnie tez by nie miala - mialbym wrazenie ze gram dalej w to samo co kiedys. Ostatnio grywam w PGR3 i widze ze w 4 uzyli sporo tras z poprzednika. Grajac w NFSa masz podobne klimaty ale jednak czyms sie tam roznia - MW od Carbona czy Pro a nawet Underground/cover.

Z reszta to nie jest nowy PGR wiec czemu mowisz ze giwrki + silniki zostawmy Fulloauto, V8, itp? ;). Ci od Pure robia jakies racera, ale malo wiadomo na jego temat. Fuel tez prezentuje cos nowego, otwarty swiat, inne pojazdy,itp

 

Ja jaknajbardziej czekam na szczegoly gdyz brakuje mi jakiegos shooterka wyscigowego czy cos ala Carmageddon.

Chyba juz kiedys bylo info ze oni beda robic cos innego a chyba Turn10 nowego PGRa

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

spoko, wiem o co Ci chodzi :) sam chętnie pograłbym w coś ala DR czy odświeżone i dopracowane Full Auto. w MC powerup'y fajnie się spisywały, zarówno te w singlu jak i udziwnione na multi. zresztą byle kto tej gry nie robi więc jestem spokojny o ten tytuł i po prostu czekam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

a czego wy oczekiwaliście od tego tytułu? to że robi to Bizarre to nie znaczy że gra miała być w jakimkolwiek stopniu kontynuacją PGR. arcadowa pozycja nastawiona na dynamiczne jeżdżenie, nawalanie w przeciwników i szybką akcję. power up'ów ma być tylko kilka, chyba że dojdzie coś czego nie było widać w oficjalnych materiałach video.

 

edit - co nieco na temat czego możemy się spodziewać w grze klik

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
Ja tam widzę, że do gry wystarczy tylko trzymać wciśnięty prawy trigger i ewentualnie odpalać power upy.

Bo to ma byc Mario Kart dla mlodzierzy i doroslych wiec takie zasady - na 360 brakuje takich gier. Oby byl 4xsplit na 1 konsoli bo PGR3 chyba to umozliwial badz 4, wtedy mamy gre na party.

Pozatym jaka alternatywa do racerow na torach czy tjuningach.

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...