Skocz do zawartości

FIFA 10


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

wlaczam mecz rankigowy, nie rankingowy odapalam formacje wszystko ok, patrze dalej a tu nie ma wlasnej taktyki ?? co jest grane czy w meczach o stawke nie mozna ustawic szczegolow dotyczacych pressingu i innych szczegolow ? a moze gdzie indziej sie to wlacza np juz podczas meczu ?? prosze o odp... z gory dzieki

Nawet ta własna taktyka nie uchroni Cię przed porażkami ze mną ;]

Odnośnik do komentarza

wlaczam mecz rankigowy, nie rankingowy odapalam formacje wszystko ok, patrze dalej a tu nie ma wlasnej taktyki ?? co jest grane czy w meczach o stawke nie mozna ustawic szczegolow dotyczacych pressingu i innych szczegolow ? a moze gdzie indziej sie to wlacza np juz podczas meczu ?? prosze o odp... z gory dzieki

musisz najpierw wejsc w edycje formacji z glownego menu, zapisac sobie taktyke i przypisac na d-pad (krzyzak) wtedy pdczas meczu wybierzesz krzyzakiem swoja wlasna

Odnośnik do komentarza

Co ja na to poradzę? 09 była IMO idealna. 10 spieprzyli wiele rzeczy stają się IMO nie grywalne. Ale po co mnie słuchać to tylko moja opinia. Chyba w tym roku przeskoczę na PESa. Grając w Fife nie czuję tej przyjemności co rok temu. Chłopki pływają po murawie zamiast grać jak trzeba. Nie mam nad nimi kontroli i nie mam zamiaru się irytować z tego powodu. Piszę głównie o online bo jak zwykle offline jest o kant dupy roztrzaść.

Rzeczywiście,każdy ma swoje upodobania,dlatego nie będę ci wciskał własnych.Co do singla,dla mnie trochę śmieszny.Przed chwilą rozbiłem na Legendarnym w lidze Fulham 9:1.Żeby było śmieszniej,to moja pierwsza FIFA(na serio),a gram od premiery.

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

Co ja na to poradzę? 09 była IMO idealna. 10 spieprzyli wiele rzeczy stają się IMO nie grywalne. Ale po co mnie słuchać to tylko moja opinia. Chyba w tym roku przeskoczę na PESa. Grając w Fife nie czuję tej przyjemności co rok temu. Chłopki pływają po murawie zamiast grać jak trzeba. Nie mam nad nimi kontroli i nie mam zamiaru się irytować z tego powodu. Piszę głównie o online bo jak zwykle offline jest o kant dupy roztrzaść.

Rzeczywiście,każdy ma swoje upodobania,dlatego nie będę ci wciskał własnych.Co do singla,dla mnie trochę śmieszny.Przed chwilą rozbiłem na Legendarnym w lidze Fulham 9:1.Żeby było śmieszniej,to moja pierwsza FIFA(na serio),a gram od premiery.

 

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

Odnośnik do komentarza

Co ja na to poradzę? 09 była IMO idealna. 10 spieprzyli wiele rzeczy stają się IMO nie grywalne. Ale po co mnie słuchać to tylko moja opinia. Chyba w tym roku przeskoczę na PESa. Grając w Fife nie czuję tej przyjemności co rok temu. Chłopki pływają po murawie zamiast grać jak trzeba. Nie mam nad nimi kontroli i nie mam zamiaru się irytować z tego powodu. Piszę głównie o online bo jak zwykle offline jest o kant dupy roztrzaść.

Rzeczywiście,każdy ma swoje upodobania,dlatego nie będę ci wciskał własnych.Co do singla,dla mnie trochę śmieszny.Przed chwilą rozbiłem na Legendarnym w lidze Fulham 9:1.Żeby było śmieszniej,to moja pierwsza FIFA(na serio),a gram od premiery.

 

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

Daruj sobie.Co w tym dziwnego? Każdy,kto grał w F10 wie,że tak się gra ze średniakami(czas ustawiony na 5 minut).

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

Panowie kusi mnie pełna wersja 10, dzisiaj grałem przez dwie godziny w samo demko ze znajomym, FUN niesamowity. Wypatrzyłem coś takiego na allegro - http://www.allegro.pl/item761803198_fifa_10_na_xbox_360_p_o_l_e_c_a_m.html Ale w opisie koleś pisze że gra jest po angielsku. Cała gra jest po angielsku? W demku były polskie napisy i angielski komentarz, co mi nie przeszkadza bardzo, ale miło by było usłyszeć polskie głosy.

Odnośnik do komentarza

Kurrr ja niestety prędko sobie w FIFĘ nie pogram:/ Niestety ale kupiłem chyba u jakiegoś oszusta (mimo iż koleś miał 191 komentarzy, i wszystkie pozytywne). Konto zawieszone, kontaktu brak, gry brak...

no to masz to samo co ja przy zakupie Fight Night Round 4. do dzisiaj na oczy tej gry od tego skur.wysyna z allegro nie zobaczylem. musialem kupic drugi egzemplarz od calkiem innej osoby. ja od tamtego dnia juz za nic nie zaplace na Allegro z gory. wszystko za pobraniem.

Odnośnik do komentarza

A na World Class to komputer oszukuje :foch: Jak mnei to w(pipi)ia jak obrkęcają się, dają piły na dobieg jakieś z rękawa, jak moi się źle ustawiają a jak ja rozghrywam to ciasno, szybko odbiorą...ehhh co za oszustwo.

 

Co do live'a to jeden mecz miałem strasznie wolny chyba przez łącze przeciwnika a drugi już normalny i super sie grało ale miałęm co jakis czas lagi krotkie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...