Skocz do zawartości

District 9


Rekomendowane odpowiedzi

Ano, kolejny specjalista do spraw obcych itp. Taką zasade logiczności w stylu "ja bym zrobił inaczej niż ci obcy" mozna sobie wsadzić wiadomo gdzie.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

I tak najsmieszniejszy byl ten gosc co pier,dolil ze film jest glupi bo nie jest wyjasnione po co przylecieli, (pipi)a , film na zasadzie dokumentu a ten by chcial narratora w pierwszej scenie: "przylecieli 10 lat temu, ich statek zderzyl sie z meteorytem..", litosci xD

No ale obso w czolowce.

 

A, ten gosc to byl tokar,przypomnialem sobie xD

Odnośnik do komentarza

I tak najsmieszniejszy byl ten gosc co pier,dolil ze film jest glupi bo nie jest wyjasnione po co przylecieli, (pipi)a , film na zasadzie dokumentu a ten by chcial narratora w pierwszej scenie: "przylecieli 10 lat temu, ich statek zderzyl sie z meteorytem..", litosci xD

No ale obso w czolowce.

 

A, ten gosc to byl tokar,przypomnialem sobie xD

Najlepszy był ktoś, kto czepiał się, o to po co temu kosmicie tyle komputerów w domu xD

Odnośnik do komentarza

I tak najsmieszniejszy byl ten gosc co pier,dolil ze film jest glupi bo nie jest wyjasnione po co przylecieli, (pipi)a , film na zasadzie dokumentu a ten by chcial narratora w pierwszej scenie: "przylecieli 10 lat temu, ich statek zderzyl sie z meteorytem..", litosci xD

No ale obso w czolowce.

 

A, ten gosc to byl tokar,przypomnialem sobie xD

Haha ja też się o to czepiałem.

 

Ale to tylko jeden z powodów dla których film jest niespójny i zrobiony na odpierdziel :P.

 

Nadal podtrzymuje; pomysł kapitalny, film średniak. Szkoda, że scenariusz był pisany na kolanie podczas kręcenia scen. Pewno stąd tyle dziur i braków w filmie.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Chyba lukasz napisal fajny tekst a propo tego filmu, ze ludzie sa juz przyzwyczajeni do tego ze wszystko w filmie wiadomo, i o ironio, uwazają filmy z tajemnicami/niedopowiedzeniami, za glupie/ srednie/ niedokonczone ( xD).

Przykro mi slupek, na moje to poszedles za tlumem hejterów, a wiadomo ze tylko jakis promil potrafilby na forum zabic sie w piers.

 

Ogolnie sądze ze prawie kazdy argument za tym ze film jest niespojny mozna spokojnie obalic.

Jak nie popierajać się formą jaka przybrał film, to nowym podejsciem, lub samym faktem ze jest to mimo wszystko science fiction, kurevsko dobre science fiction.

Wezmy ostatnie uwagi obsa:

 

- "2 miliony obcych nie potrafia", no , film nie kladzie na to lache, jest wzmianka dlaczego nie potrafia sie zjednoczyc, i wlasnie to jest zayebiste, bo rezyser mogł zrobic z tej liczby powiedzmy 1000 obcych, zeby wygladalo na to ze zjednoczony tysiac rzeczywiscie nie dalby rady ludziom, ale nie, on postanowil pokazac ze obcy to nie czarno biale postacie, tylko istoty ktore tez maja jakies spoleczne slabosci, problemy. No ale JA TO BYM WZIAL TE BRONIE I POSZEDL ROZSTRZELAL WSZYSTKICH MURZYNOW CO NIE PIOTREK xD

 

-"2 obcych rozpierdala"

- nie roz,pierdala,a rani, po drugie dzialali z zaskoczenia, no i sa silne, tylko dowod na to ze gdyby sie zgraly to by mogflo cos z tego byc.

Odnośnik do komentarza

Piotrek nie może pogodzić się z faktem, że krewetki okazały się słabsze od ludzi,

może polubił kosmitów i jest mu przykro XD

 

tak w ogóle ktoś zarzucił filmowi braki w scenariuszu (mam nadzieję że nie Tokar)

i jak reżyser ma niby przedstawić realizm w filmie? forma dokumentu ma to do siebie

że nie wygląda to jak chociażby '2012', a uważny oglądacz umie poskładać wszystko w całość jeżeli zorientuje się co autor miał na myśli

 

jakby

Odnośnik do komentarza
Gość IKIR4TOS

Nie rozumiem pieniaczy. Dobre filmidło zwłaszcza na Bluryju gdzie doznałem sporo wrażeń estetycznych, świetnych. Jeden z lepszych scifi jakie widziałem. Doszukując się w nich logiki - gratuluję oglądaczom, pewnie za dużo m jak miłość.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem podniecaczy. Średnie filmidło zwłaszcza na ripie gdzie nie doznałem żadnych wrażeń estetycznych, lipa. Jeden z przeciętniejszych sci-fi jakie widziałem, Nie doszukując się w nim logiki, gratuluję oglądaczom, pewnie za dużo m jak miłość.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Film jest naciągany? Ciebie też troszkę wyraźnie ominęło. Film może się faktycznie wydawać naciągany jeśli traktować go jedynie jako dzieło gatunku science-fiction. Poza tym jest jednak świetną alegorią niepoprawnych stosunków międzyludzkich na przestrzeni dziejów. Pokazuje do czego doprowadza brak tolerancji, zrozumienia oraz poczucia wyższości "wspaniałej zachodniej kultury" nad resztą "zacofanego, barbarzyńskiego świata", przy okazji dając lekcję poglądową na temat powstawania slumsów czy gett. W moim odczuciu.

Odnośnik do komentarza

Film oglądnąłem dopiero nie dawno do końca, wcześniej zraziła mnie koncepcja kręcenia go jako dokumentu, myślałem że cały taki jest dlatego po około 15 minutach wyłączyłem. Jednak wszyscy znajomi go bardzo chwalili więc postanowiłem zobaczyć i bardzo mile się zaskoczyłem, film naprawdę dobry, jeden z lepszych jakie ostatnio oglądałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...