Skocz do zawartości

Lost sezon 6 [spoilery]


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

Ja cos ominalem czy wyjasnili w ogole dlaczego Dharma caly czas dostarczala zarcie pod hatch?

Myślę, że za tym mogła stać Eloise. Wiedziała gdzie znajduje się Wyspa dzięki wskaźnikom pod kościołem i wysyłała Desmondowi żarło.

 

Co ja gadam. Przecież Dharma wysyłała żarcie Radzinskiemu, który tam został, by naciskać ten przycisk.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Czy nikogo nie razi zegarek, z którego Flocke zrobił jakąś bombę w kilkanaście minut? I w dodatku sprawił, żeby po wycięciu kabelków, czas leciał szybciej! Maggyver się chowa! Choć ten koleś żyje pewnie od tysięcy lat, nauczył się.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Czy nikogo nie razi zegarek, z którego Flocke zrobił jakąś bombę w kilkanaście minut? I w dodatku sprawił, żeby po wycięciu kabelków, czas leciał szybciej! Maggyver się chowa! Choć ten koleś żyje pewnie od tysięcy lat, nauczył się.

 

W Lost bywają bardziej absurdalne rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Trochę wymownych obrazków. :sad:

 

tumblr_l1z5rk1Ejl1qzzta5o1_500.jpg

 

2yuzjt0.jpg

 

Szkoda ich. Jakoś przez te 6 lat człowiek się do nich przywiązał. Jest tak jak przypuszczałem. Trójkącik oraz Hurley się ostali tylko na jak długo? Czy wszyscy będą musieli zginąć? Wątpię, ale dzięki temu odcinkowi udało im się we mnie rozbudzić niepewność o losy głównych bohaterów.

Odnośnik do komentarza

Ej, to był bardzo dobry ep, świetnie nastroil do finału. Rozkmina Jacka nt. bomby przypomniała mi "windę".

 

Nie lubilem nigdy wątku kitajcow, ale zeby do reszty ich skompromitowac w moich oczach, tworcy pokazali ich smierc wzorujac sie an Titanicu. Boszzs.

 

Akcja w alternatywnej rzeczywistości coraz bardziej fascynuje. Wszystko zaczyna się po kolei łączyc w całośc. Ciekawe co z tego wyjdzie.

 

Coś mi nie gra z Sayidem. Najpierw jest pomagierem Locke'a a potem wsiada do łodzi razem z Jackiem? Bessęsu.

 

A tak w ogole to gdzie jest Miles?

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

Ej, to był bardzo dobry ep, świetnie nastroil do finału. Rozkmina Jacka nt. bomby przypomniała mi "windę".

 

Nie lubilem nigdy wątku kitajcow, ale zeby do reszty ich skompromitowac w moich oczach, tworcy pokazali ich smierc wzorujac sie an Titanicu. Boszzs.

 

Akcja w alternatywnej rzeczywistości coraz bardziej fascynuje. Wszystko zaczyna się po kolei łączyc w całośc. Ciekawe co z tego wyjdzie.

 

Coś mi nie gra z Sayidem. Najpierw jest pomagierem Locke'a a potem wsiada do łodzi razem z Jackiem? Bessęsu.

 

A tak w ogole to gdzie jest Miles?

No pisal ktos, poszedl z Benem i Alpertem po dynamit.

Odnośnik do komentarza

Ja bym obstawiał to, że Widomre chciał ubić dymka w samolocie (a że i reszta przy tym zginie go nie bolało). Flocke nie bardzo chciał wybuchać razem z resztą to zapakował ich do łodzi z bombą (możliwe że uzbroiła się dopiero jak Sawyer wyciągnął kabelki, w końcu nie mógł ich zabić bezpośrednio, chociaż nie wiadomo jak daleko sięga 'ochrona Jacoba(?)').

Akcja z łodzią ogólnie jak dla mnie trochę naciągana. Skoro potrzebne było 5 min do wynurzenia musieli już trochę zejść pod wodę. Głębokość = ciśnienie, a Hugo i Jack nic sobie z tego nie robią wypływając na powierzchnię, każdy z 'pasażerem'.

Ogólnie odcinek udany pomimo tego co napisałem (w końcu specjalistą nie jestem, mogę się mylić co do tej łodzi)

Edytowane przez Rik
Odnośnik do komentarza

 Nie wiem, taki strzał. Rozpuknięcie się jest na ogół w miarę skutecznym sposobem zabijania. Moździerz mógł nie trafić. No zobaczymy co wymyślą, nie zostało wiele epków do końca. To taka moja hipoteza była żeby wytłumaczyć c4 w samolocie. Nic innego na razie nie przychodzi mi do głowy 

Edytowane przez Rik
Odnośnik do komentarza

świetny odcinek a wszystko wskazuje na to,że następny będzie jeszcze lepszy bo w całości ma się skupiać na historii Dymka i Jacoba wraz z pokazaniem ich młodości...podobno po tym odcinku mamy się przekonać,że ta cała historia serialu była już planowana przy pierwszym sezonie...

 

ps. a z C4 nie widzę większej zagadki - zaminowali samolot by Dymek nie opuścił nim wyspy ,a nie by go zabić. Widmore wg mnie też ma w (pipi)e rozbitków i jego jedynym celem jest niedopuszczenie do wyprowadzki Enzawa z wyspy- stąd te zaminowanie

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Te a gdzie pobiegli Ben, Richard i ten zolty, bo zapomnialem?

 

Mieli samolot wysadzić w powietrze, ale się zgubili w lesie.

 

Tja. czyli dobrze pamietam. Bez jaj. Przez 3/4 serialu Lostowicze kursuja po calej wyspie niesamowicie zwawo. Przypomne tylko, ze od czasu podzialu druzyny na tych co ida do Flocka i tych co wysadzaja samolot, Hugo i reszta zdazyli sie naradzic, pojsc do obozu Locke'a, pojsc spac, obudzic sie, naradzic, pojsc do punktu oddalonego o kilka godzin, w miedzyczasie wydymac Locka i pojsc gdzie indziej, poplynac na inna wyspe, przezyc bombardowanie, zostac pojmanym, uratowac sie z klatek i pojsc do samolotu. I przez ten czas Richard i reszta nadal nie doszli do samolotu z granatami? Lolens.

Odnośnik do komentarza

No widzę, że nie tylko mi rzucił się w oczy absurd wynurzania się przez 5 minut zaraz po zanurzeniu. Poza tym czy ta zatoczka jest głębsza niż rów mariański ? To już motyw z Hurleyem - ratownikiem z baywatch jest sensowniejszy. Przy takiej masie od razu wypchnęło go na powierzchnię :potter:

Odnośnik do komentarza

Mnie wkurza, że w ciągu jednego odcinka, jednej akcji z samolotem zmienia się pora dnia. Odcinek zaczyna się w nocy. Flock mówi, że mają 800m do samolotu, jak dochodzą do niego już jest dzień. Zanurzają się w łodzi w dzień - załóżmy - 5 minut zanurzania i 5 wynurzania = 10 minut a po wyjściu na ląd jest noc :blink: wtf

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

odcinek dobry w stylu ,,wyciskacz łez'' jednak masa wpadek/niedoróbek.

 

6 i ostatni sezon to mogli zaszaleć i wydać więcej kasy na efekty bo strzelanina z terminatorem dymkiem bardzo zabawne.

 

- terminator dymek jest nie zniszczalny a debile którzy do niego strzelają mają inteligencję jak przeciwnicy w grach fpp z przed 15lat

- dymek wpada do wody pchnięty przez Sawyera i jak 90 letnia babcia wychodzi z niej

- kamikaze Sayid, śmieszne ale zrobił to co robią jego sąsiedzi w Iraku ,,wysadził się z bombą''

- Tytanic Azjatów hmmm

- jak 200kg Hugo z ranną Kate wydostał się ?

- dzień/noc w ciągu 10min ? wtf?

- Ben, Miles i R. zgubili się ? Pozostali Lostowicze już z 4 razy przeszli wyspę dookoła

 

@major - skąd masz te gify ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...