Jump to content

Trinity Zill O'll Zero


Jakim

Recommended Posts

Kolejny (aż dziwnie to brzmi) jrpg zapowiedziany tylko na Ps3. Tym razem od Koei. Skany z famitsu do najładniejszych nie należą toteż kwestia oprawy, czy nawet klimatu jest ciężka do rozpoznania.

 

Z pewnością trzeba będzie poczekać na E3 po jakieś konkretne informacje.

 

41971ba4b877a225.jpg

 

reszta tutaj: kliknij

Link to comment
  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Trochę konkretów:

Trinity is an action RPG set in the world of Zill O'll. You lead three characters of different types, Aleus, Daguza, and Zelena, through a massive story that features plenty of optional sub quests.

 

The game's combat system is party-based, with all three characters using swords, magic, and other attacks to defeat the sometimes massive enemies. The fields of play themselves contribute to the action, changing as you cast magic and break down columns. As an example, you can freeze a lake to walk over it, or pick up a column that's fallen due to your attacks and use it as a weapon.

http://ps3.ign.com/articles/986/986863p1.html

 

Link to comment

Info z konsolowiska:

 

Akcja TRINITY rozgrywa się w świecie Zill O'll, który miała swój debiut na PSX'ie w 1999 roku (z późniejszą reedycją na PS2), jednak wtedy gra nie opuściła granic Japonii. Historia przedstawiona w TRINITY: ZILL O'LL ZERO opiera się na 3 postaciach: Aleus, zwinny pół-elf wspierający się czarami; Dagza to silny Barbarzyńca, prawdopodobnie nie grzeszący inteligencją; z kolei Selene najlepiej czuje się w walce wręcz i skakaniu pokrakom po głowach, gdyż przy jej opisie widnieje "akrobatka". Wspomniane trio przemierza skąpany w baśni i fantazji świat, szlachtując przy okazji wszelkie zło i plugastwo. Ot, przepis na udany RPG. Twórcy zarzekają się, że kraje jakie dane ci będą do eksploracji są zapierające dech w piersiach, do wątku głównego dochodzić będziesz drogą własnej interpretacji (nieliniowość), a masa questów pobocznych nie pozwoli na nudę.

Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.