Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dobrze jak hejter zagra pierwszy i ocena Reach, z ust Pawła niestety była oczywista co by tam nie było, a teraz co bardziej podatny na opinię innych użytkownik forum (hi Qbek) zapomina o swoim zdaniu i bedzie już gadał tylko to co ktoś napisał.

Nie życzę sobie takich tekstów. W jaki sposób post opierający się głównie na przymiotniku "hu.jowy" może być w jakimkolwiek stopniu opiniotwórczy? Przepraszam, że obrażam Tę Grę, ale niestety nigdy nie przekonałem się do Halo całkowicie. Bardzo mi przykro, że wy, Brać Bungie, nie patrzycie za siebie i nie widzicie jak was ktoś autentycznie ru.cha w dupsko.

Odnośnik do komentarza

W koncu jest masa ludzi, ktorym sie CODy i KZy podobaja ;).

Anyway co do broni: Wszystko moze sie zmienic w przeciagu paru dni nawet po nascie razy i chyba swietnie wszyscy wiemy o tym ;).

Ja sobie odpuscilem cackanie z tym kodem (po 20minutach czekania na wgranie quizu olalem to - z dupy mi te proxy chodzi) bede musial poczekac, albo zalatwie sobie z innego zrodla.

A ty Pawel... zbyt duze oczekiwania sobie robisz (zwlaszcza, ze w kazda czesc grales), a pozniej masz zawod.

A co do jarania sie Halo 3 po raz trzeci... dunno ODST mial OK SP, firefight nie dla mnie (nie lubie trybow, ktore skazane sa na porazke gracza), wiec przelecialem raz sam raz w Coop i na tym sie skonczylo. Z tego co bylo widac to wiekszosc ludzi jarala sie po prostu nowym trybem i tyle.

Odnośnik do komentarza
Nie życzę sobie takich tekstów. W jaki sposób post opierający się głównie na przymiotniku "hu.jowy" może być w jakimkolwiek stopniu opiniotwórczy? Przepraszam, że obrażam Tę Grę, ale niestety nigdy nie przekonałem się do Halo całkowicie. Bardzo mi przykro, że wy, Brać Bungie, nie patrzycie za siebie i nie widzicie jak was ktoś autentycznie ru.cha w dupsko.

Najwidoczniej może :) Na ogół powstrzymuję się od wdawania w dyskusję ale mam już dość osób które wchodzą na to forum i piszą jaka ta (i każda inna od bungie) gra słaba a nawet same nie grały. Uzny przynajmniej pograł w Reach i napisał co myśli na podstawie jakiś doświadczeń a nie tego co przeczytał czy zobaczył w filmiku. W ogóle o czym my rozmawiamy przecież to jest BETA...

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że jaka by ta gra nie była, część z piszących tu osób i tak powie, że jest 10/10, a przynajmniej 9/10 i że warto było czekać, a Bungie to już w ogóle zaje***ci są. Szkoda, że czekaliśmy tak długo - w ciągu ostatnich tygodni trochę się napalałem - a tu taki zawód. No i proszę Cie Flesz, myślisz, że po Becie gra będzie wyglądała zupełnie inaczej? Może dadzą mocniejsze bronie, może coś tam zmienią, ale oni od początku wiedzieli, że robią Halo 3 z perkami i to zmianie nie ulegnie. Halo wydaje właśnie swoje ostatnie tchnienie. Słabe. Deal with it.

 

(tylko proszę mi tu nie pisać, że piszę to, bo jestem fanbojem MW2.) :verymad:

 

Kałabanga!

 

 

Bardzo mi przykro, że wy, Brać Bungie, nie patrzycie za siebie i nie widzicie jak was ktoś autentycznie ru.cha w dupsko.

 

Bardzo fajnie powiedziane :thumbsup:

 

EDIT: Jednak mnie Uzny przekonał, że nieładnie powiedziałeś, Qbek.. Choć fajnie :lol:

Odnośnik do komentarza

z tym ruhaniem to bym nie przesadzal panowie. jesli ktos lubi h3 to ricz mu sie spodoba, mi h3 sie nie podoba, wniosek...

 

co do moich wymagan raper, tym razem nie byly duze. pierwszy raz jak uslyszalem o ricz (nowy silnik, klasy) to korwa pomyslalem ze moze byc spoko. przede wszystkim liczylem na cos innego niz h3, zawiodlem sie? nie, spodziewalem sie tego po 1szym fimiku z gejpleja, beta to tylko potwierdzila.

Edytowane przez Uzny
Odnośnik do komentarza

A ja dla odmiany powiem (moje odczucia), że Reach bardzo szybko się pojawia po Halo3. Sprzedalem Xa w wakacje 2k8 ... ponad 1,5roku minęło mi bardzo szybko, wracam do tematu i wtf Halo Reach? Pierwsze co pomyślałem to, że Bungie poyebalo, że tak napi3rdala tymi częściami Halo (że niby jeszcze jakieś ODST w międzyczasie było)! Wzięli by przykład z Blizzarda :) StarCraft premiera 1998rok ........... BETA Starcraft2 - 2010rok !!!

Odnośnik do komentarza

Dokładnie Karchoh. W tym co powiedziałeś tkwi mój hejt do Bungie i nieufność do każdej nowej części Halo - te gry są robione "na odwal się", a fani zbyt biernie je łykają. Z drugiej strony, nie można ich za to winić.. Świat byłby lepszy, gdyby Acti wydało stare Halo 1 z online... Cała nadzieja w pozostałym Kaczorze.

Edytowane przez Velios
Odnośnik do komentarza

Ja tam jeszcze nie gralem, ale takie same steki byly przy Halo 3 - ze Bungie nic nie zmienia, ze gra ssie, ze to samo co Halo 2 i bieda ogolna. Gra okazala sie swietna czy tego chcecie czy nie, w dodatku byla kompletnie inna niz H2 ;] Co trzy lata przy kazdym nowym Halo ta sama historia ;]

 

Grze trzeba dac troche czasu.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ja wam poopowiadam jak pogram więcej.

 

Zeratul, to że Ci szło kiepsko to akurat nic nowego ;)

trudno, zeby mi szlo dobrze jak ludzie nie potrafia glosowac w lobby, bo watpie zeby wszyscy nagle byli fanami pierwszego trybu czyli 1CTF albo stockpile... biegne z flaga, a moi teammate's strzelaja sie na drugim koncu mapy. Ale moim zdaniem najwieksze minusy to slabe mapy... ktore sa slabe. Nie wiem czemu ale PowerHouse to w ogole wyglada mi na kopie High Ground. Niby architektoniczne rozne, ale feeling podobny czyli biedny. No i bronie ktore sa slabe jak kilo gwozdzi. Ze wszystkich to chyba najmocniejszy jest nowy Assault i Needler... jest jeszcze ta strzelba plazmowa. Ale ten caly DMR to jakas porazka... wale gosciowi heady a on mnie z AR sciaga bez problemu i to z dystansu, przeciez takiego czegos nie bylo w H3. W ogole nie czulem mocy broni i jak uzny wspomina, cos one nie zabijaja. Trzeba z pewnoscia pograc dluzej i z ekipa bo inaczej to nie ma co bety w ogole oceniac.

 

Graficznie jest ujdzie, czyli nie widac kosmicznych zmian wzgledem ODST. Oni rzeczywiscie nowy silnik pisali? Mogli sie bardziej przylozyc.

Odnośnik do komentarza
No i bronie ktore sa slabe jak kilo gwozdzi. Ze wszystkich to chyba najmocniejszy jest nowy Assault i Needler... jest jeszcze ta strzelba plazmowa. Ale ten caly DMR to jakas porazka... wale gosciowi heady a on mnie z AR sciaga bez problemu i to z dystansu, przeciez takiego czegos nie bylo w H3. W ogole nie czulem mocy broni i jak uzny wspomina, cos one nie zabijaja. Trzeba z pewnoscia pograc dluzej i z ekipa bo inaczej to nie ma co bety w ogole oceniac.

w szczególności nie ma co oceniać mocy broni, bo mi się wydaje to właśnie ona powinna być zmieniana milion razy, aż zostanie wszystko smacznie zbalansowalne :)

 

PS: na to nie ma co liczyć, ale mogli by chociaż pójść nam na rękę i dać opcje gdzie można zmieniać damage każdej broni z osobna :))) działo by się wtedy ! ;]

 

 

Powiedzcie mi jak to wygląda z tą wersją beta. Rozumiem, że dostęp do niej jest przez Halo ODST. I za każdym razem jak ktoś będzie chciał zagrać w Reach to musi włączyć go za pomocą ODST czy też tylko dzięki ODST jest opcja download, a później juz normalnie z dysku odpalamy ?

Odnośnik do komentarza

To że jaracie się tak naprawdę Halo 3 po raz trzeci- to znaczy, że was ktoś ru.cha

Jakieś niespełnione marzenia erotyczne masz, że tak o tym dymaniu i dupsku mówisz?

 

@Velios - ciekawe, że jedziesz Bungie za wypuszczanie nowych części hitowej gry. Czekaj, czy CoD nie pojawia się raz do roku jak gry sportowe? A podobno teraz ma wychodzić więcej niż jedna część rocznie :D

 

 

 

A quiz się skończył, kody wyszły.

Odnośnik do komentarza

 

@Velios - ciekawe, że jedziesz Bungie za wypuszczanie nowych części hitowej gry. Czekaj, czy CoD nie pojawia się raz do roku jak gry sportowe? A podobno teraz ma wychodzić więcej niż jedna część rocznie :D

 

 

1. Nie jestem megafanem MW2.

2. COD robią co roku inny deweloperzy, serie MW (zawsze dobrom) IW, które spierdzieliło od nowego tatusia Bungie, Activision :)

 

3. Nie hejtuje serii Halo (kocham Halo1). Twierdzę prawdę o nowych odsłonach! Obudźcie się!

 

Kałabanga!

 

EDIT: Halo też powoli wychodzi raz na rok. Poczekaj co będzie, jak się tatuś nowy dorwie do koryta.

Edytowane przez Velios
Odnośnik do komentarza

Ja serio nie rozumiem ludzi którzy mówią, że bungie mnie r.u.ch.a w dupę, ponieważ mimo iż mam dużo gier to i tak nigdy nie chce mi się grać w żadną wszystko się sprowadza do odpalenia multi Halo 3 które imo jest najlepszym multi, dlaczego inne gry nie potrafią dać mi takiej rozrywki jak Halo? W Halo reach jest BARDZO DUŻO ZMIAN, i jeśli patrzeć właśnie na nie Velios, to tak serio lepiej nie porównywać ilości zmian Halo 3/Halo Reach i twoimi ukochanymi grami od IW, bo by się nagle okazało, że to nie ja jestem przysłowiowo r.uch.any. Ale szczerze? Mam to gdzieś, dość mam tego waszego hejcenia, niektórzy piszą jakby chcieli komuś na siłę na złość zrobić, bo po co wchodzić na forum tematu z grą której się nie lubi? tylko po to żeby psioczyć? Lepiej jest w ogóle nie zawracać sobie tym głowy jeśli wg. kogoś dany tytuł jest słaby to nie powinien być tego wart c'nie? Ja nie wchodzę do tematów gier które mi się nie podobają bo jakoś nie czuje potrzeby napisania, że coś jest hu.jo.we... . Mi się gra podoba i wiem, że będę w nią grał, pogadajmy o czymś przyjemniejszym np. tym co wam się w Halo reach podoba?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...