Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Halo to Halo... needler to needler. Nie gram by byc prosem tylko dla fun'u. I Halo jest zaiebiste takie jakie jest. Nie czuje potrzeby customizowania gier i wywalania broni. Uwazam, ze Bungie wie co robi... gorzej z graczami. Dlatego czekam az beta bedzie oficjalnie bo pogram z jakimis sensownymi ludzmi, bo z randomami poza TS sie po prostu nie da.

 

Nie neguje przez to potrzeby istnienia MLG i grania Pro, ale IMO nie po to dodaje sie pieknie wygladajacego needlera by go wywalic z gry.

 

Moje ration caly czas ponizej 1.0 i caly czas brakuje mi ok. 30 fragow by dobic do 1.0. Co nadgonie to zaraz strace i tak w kolko.

 

Ogolnie beta operuje caly czas na social, a nie rankingu. Chyba, ze dzis ranking jako taki wystartuje

Odnośnik do komentarza

(pipi)aaa, czy ja tylko tak czarnowidzę, czy blokada regionalna nas u(pipi)? Odpaliłem te "Preview Beta" i wyskoczył mi błąd. Mam nadzieję że to tylko z powodu, że jeszcze jej nie ma.

Jest jakaś blokada regionalna? Mam angielskie konto i mam nadzieję, że obejdzie się bez jakiś zmian.

 

Dawać tą betę!

 

PS. Jak ktoś chce pograć to mój stary GT nadal jest aktualny - YETI PL

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
A znana jest już dokładna godzina startu bety ? Na początku miało być o 18. U Hamburgerów jest w tym momencie już po 12 no więc nie jest to już morning a raczej afternoon

 

Oczywiście nikt nie czyta moich wypowiedzi.Na oficjalnym forum bungie piszą że to będą okolice godz 20tej naszego czasu.

Ale kto wie może i będziemy czekać tydzień tak jak to było w przypadku H3 beta:/

 

PS: BETA JUŻ JEST DO ŚCIĄGNIĘCIA

Odnośnik do komentarza

Jak pad po iluśtam minutach samoczynnie sie wyłączy to przerwie mi ściąganie?

W żadnym wypadku nie powinno ponieważ tak czy tak pozostajesz zalogowany nawet jeśli Twój pad jest wyłączony.

Chociaż czarna magia też się zdarza w sumie to nie jest typowe pobieranie:/

 

Co do pada bez przewodowego czy po położenie cegłówki na jednej gałce albo owinięciu gumką dwóch analogów może zapobiec wyłączeniu się pada?:

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...