Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.mlgpro.com/forum/showthread.php?t=311110 ciekawa opinia, imo z tym, że to będzie prawie jak Halo 1 to się nie zgadzam ale i tak wg. autora tematu gra się o wiele lepiej niż w Halo 3.

 

Fakt, jest dużo lepiej niż w H3. Najważniejsze - siła AR i melee poszły w dół, potrzebny skill do używania DMR i Maga w górę. Sama gra jest też jakby szybsza (dlatego na początku czuje się lekki chaos).

Jeśli chodzi o mapy - fakt, są słabe, ale jeśli sięgnąć pamięcią wstecz to beta H3 też miała kichowate areny (Valhalla, Snowbound, High Ground), więc nadzieje na perełki pokroju Pit'a czy Constructa mam w dalszym ciągu.

 

Rzeczy, które bym zmienił:

-lekkie wzmocnienie siły Mag'a, albo zwiększenie mu magazynka, albo zmniejszenie mu blooma (na krótkie dystanse nie ma szans z AR'ką, na średnie z DMR'em też wysiada)

-zmniejszenie zasięgu granatów, albo jeszcze większe ograniczenie ich ilości na mapach - mininuke + spam = meh :/

-jeszcze trochę mogliby przyciąć siłę AR i melee, nie wiem jak to się dzieje, ale Hamburgery ciągle wyczyniają tym magię ((pipi)e lagi)

 

reszta jest super

 

 

@MaZZeo - potwierdzone jest, że gra znowu pociągnie do 16 graczy

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza
Halo też powoli wychodzi raz na rok. Poczekaj co będzie, jak się tatuś nowy dorwie do koryta.

 

A co oni mają do powiedzenia, skoro prawa do serii należą do Microsoftu, a nad następną częścią już od jakiegoś czasu dłubie 343 Industries?

 

 

Kodów jak mrówków, ja swój wyrwałem już nieco wcześniej ^_^:

 

http://www.bungie.net/News/Blog.aspx?mode=news#cid25945

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Rzeczy, które bym zmienił:

-lekkie wzmocnienie siły Mag'a, albo zwiększenie mu magazynka, albo zmniejszenie mu blooma (na krótkie dystanse nie ma szans z AR'ką, na średnie z DMR'em też wysiada)

-zmniejszenie zasięgu granatów, albo jeszcze większe ograniczenie ich ilości na mapach - mininuke + spam = meh :/

-jeszcze trochę mogliby przyciąć siłę AR i melee, nie wiem jak to się dzieje, ale Hamburgery ciągle wyczyniają tym magię ((pipi)e lagi)

 

Ad 2 granat ma być granatem niech go nie nerfują.

Odnośnik do komentarza

Jako że wczoraj pograłem trochę u Uznego to podziele się pierwszymi odczuciami. Gra wydaje się wolniejsza od h3. DMR i ten nowy system strzelania to jakaś porażka... nie dość że dmr jest wolniejszy od BR'ki (bo musimy czekać ąż nam celownik sie "wyzeruje") to jeszcze potrzeba więcej strzałów żeby zabić. Jeżeli DMR i nowy pistol maja zastąpić br'ke to ja dziękuje. Mapy mi się nie podobają. Perki to też żenada... jetpacki i supershield niszcza. Grafika nie powala. Generalnie nie podoba mi się praktycznie nic. Muszę przyznać racje Filipowi, reach na chwilę obecna wyglada jak gorsze halo3. 

Odnośnik do komentarza

Przynajmniej jest beta, żeby sprawdzić co działa, a co nie i to ewentualnie naprawić.

W razie czego, pod TYM LINKIEM znajdziecie temat, w którym Bungie zbiera feedback od graczy. Jeśli uważacie, że coś należy zmienić, bądź znajdziecie jakiś bug to po prostu wystarczy postnąć tam.

 

Mała ciekawostka - w tej chwili ludzie najczęściej narzekają na:

-zbyt małą prędkość poruszania się

-zbyt duży bloom na DMR

-zbyt mały magazynek w Mag'u

-zbyt silne granaty

-nie najlepsze (CoD'owe) spawny

-złe ustawienia pada

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...