Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

I to co rzadko się widuje w grach - krzaczki się uginają jak się przez nie przechodzi

 

W RDR to jest chociażby :turned: dzieki temu łatwo było można zlokalizować zwierzaki.

 

e tam, i tak nie obejrze. btw gdzie składaliście pre-order?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie chcę straszyć, ale przeglądam neogaf, coś się dzieje i nie wiem czy przypadkiem coś do sieci nie wyciekło więc radzę być ostrożnym.

 

A tak na marginesie ofensywa marketingowa się rozpoczęła. Pisma anglojęzyczne wypuszczają specjalne wydania poświęcone Reach, jedno widziałem gdzie jest 17 stron o samym Reach a drugie 30 stron :P

Odnośnik do komentarza
The modders are saying the version they have is playable on retail boxes. But they won't leak it anyway - they're going to put up MP/FF streams and footage, but no campaign vids or leaks. If there's a leak it will be coming from an alternate community who also got in before MS closed the gate.
Odnośnik do komentarza

Ja pier^%&*$ już nie mogę się doczekać, nareszcie obsram tego COD'a bo szlak człowieka trafia, a pewno Black Ops okaże się tym samym shitem....

 

ps na Bungie pojawił się nowy up, stronki, jest trochę filmików z FireFight'a.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Z gory uprzedzam, wedle regulaminu piractwo jest nietolerowane na forum.

Wszelkie linki zwiazane z zakonczeniami reach, czy torrentami gry, czy "juz gram..." i temu podobne beda nagradzane warnami/blokada postowania na forum do 14 wrzesnia.

Rozumiem, ze za pisanie swoich odczuc zwiazanych z gra warna nie bedzie ?

Odnośnik do komentarza

Z gory uprzedzam, wedle regulaminu piractwo jest nietolerowane na forum.

Wszelkie linki zwiazane z zakonczeniami reach, czy torrentami gry, czy "juz gram..." i temu podobne beda nagradzane warnami/blokada postowania na forum do 14 wrzesnia.

Rozumiem, ze za pisanie swoich odczuc zwiazanych z gra warna nie bedzie ?

Po XFD2010, gdzie sporo osob zagra... nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...