Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


Dante

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość donsterydo

Większość graczy to szeroko pojęci casuale, to po prostu gracze, którzy nie siedzą po parę godzin dziennie przy grach. Jakby casuale nie kupowali hardcoreowych gier to praktycznie żadna gra by się nie sprzedała :-)

Odnośnik do komentarza

zaraz a niby WY jakimi jesteście graczami ? Profesjonalnymi ?

kto z was zarabia na graniu ? nikt .99.9 % tego forum to casulale ludzie grający dla przyjemnosci nie ważne na jakim poziomie gry grają czy to easy ,medium ,expert czy co tam chcecie .

 

W Polsce jest zaledwie kilkunastu graczy którzy grają profesjonalnie i głownie sa to gracze PCtowi .. którzy łupią w CounterStrajka :P i Americas Army z czego mają $ od sponsorów

Odnośnik do komentarza
Jest w dzień, żeby klimat zmienić, podejrzewam, że powodem jest także chęć dotarcia do szerszej rzeszy odbiorców, bo nie każdy lubi strzelanki gdzie z ciemności ci nagle coś wyskakuje :-) A tak na marginesie to jak do tej pory LFD2 ma więcej pre-orderów niż jedynka w analogicznym okresie, ciekawe czy sprzedażą przebije jedynkę, która ma ok. 2.3mln na X360

No tak straszylo ze hej, z reszta bylo slyszec huntera, boomera, smokera gdy byl blisko. Ale zapowiadali zmienne warunki moze bedzie pochmurniej czy cos mi to obojetnie, bo noc i zombiaki stalo sie nudne i nawet nie bylo straszne.

 

cankus - skoro masz calaka w L4D1 to nie mozesz byc casualem ;), a raczej hc graczem :}

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48113

http://www.gametrailers.com/game/left-4-dead-2/11391

http://pc.ign.com/dor/objects/14352245/left-4-dead-2/videos/lfd2_gmp_slide_90409.html

 

- nowy przeciwnik Jockey (potrafi na nas skoczyc i nami kierowac a raczej odciagac od grupy)

- Clown - potrafi zawolac zainfekowanych (jesli uderzymy go w nos dostaniemy specialne osiagniecie)

- "Adrenalina zaś to chwilowe zwiększenie siły fizycznej i wytrzymałości, przydatne w walce za pomocą siekier, toporków, patelni i innych broni ręcznych." (CDA)

Odnośnik do komentarza

Osiagniec nigdzie nie widzialem, pewnie za jakis czas przed premiera sie pojawia podobnie jak do MW2/L4D2/AC2,itp.

 

Fajnie ze pojawili sie przeciwnicy ktorzy bedza rozwalac team jak Splitter czy Jockey. Ktos kiedys wspomnial ze maja sie pojawic zombiaki w stroju strazaka przez co koktajle czy bezyna zadnych obrazen nie beda im zadawac. Fajnie jakby to bylo :)

Odnośnik do komentarza

Osiagniec nigdzie nie widzialem, pewnie za jakis czas przed premiera sie pojawia podobnie jak do MW2/L4D2/AC2,itp.

 

Fajnie ze pojawili sie przeciwnicy ktorzy bedza rozwalac team jak Splitter czy Jockey. Ktos kiedys wspomnial ze maja sie pojawic zombiaki w stroju strazaka przez co koktajle czy bezyna zadnych obrazen nie beda im zadawac. Fajnie jakby to bylo :)

Ja tam wiem czy Splitter rodziela team? Ona poprostu pluje kwasem przez, który da się przejść.

Co do "strażaka" (którym notabene nie jest) to pojawi się gość na danej kampanii. Każda kampania będzie miała jakiegoś zarażonego występującego tylko na danej mapie.

Odnośnik do komentarza

Da sie ale tracisz HP, a jak ktos bedzie gral na Expercie to tam sie liczy kazde HP. Ja sobie wyobrazam ze grupka trzyma sie blisko, wychodzi Splitter pluje, ekipa sie rozchodzi by nie dostac obrazen a w miedzy czasie Hunter/Smoker/Jockey gdzies czeka by zawinac osobe. Teraz nie wystarczy pojsc gdzies w rog pokoju by meleeowac,itp bo jak plunie to trzeba bedzie sie rozdzielic a gdy taki Boomer nas obrzygal to nadal mozna bylo kampic i meleeowac na slepo.

 

Ciekawi mnie kiedy pokaza cos o tym Ai Directorze 2.0 - zmiana warunkow czy jakis elementow trasy do safe house

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość donsterydo

Tylko ciekaw jestem, czy będzie można w tym trybie grać samemu na konsoli. Byłoby super.

 

Ostatnio oglądałem wywiad z TGS'u gdzie babka mówiła tylko o samych nowościach w L4D2, jest tego tyle, że na grę nie ma co narzekać:

 

- Nowe bronie palne i nowe rodzaje amunicji,

- 3 nowe typy zarażonych + unikalny zarażony na każdą kampanię + Witch chodząca za dnia,

- System mele i 10 rodzajów broni,

- Zmienne elementy plansz,

- Na starcie 5 kampanii,

- Nowy tryb rozgrywki.

 

Dawać mi co roku kolejne gry z takimi zmianami :)

 

Tak na marginesie to ciekawe jak się gra będzie sprzedawać, jak na razie pre-ordery z USA wskazują, że może się sprzedać tak jak jedynka, a ta zanotowała na X360 bardzo dobry wynik 2.5 mln w rok.

 

Mam jeszcze pytanie, rozumiem, że tryb na wzór Hordy będzie dostępny w L4D2 na płytce od początku ?

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.