Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


Dante

Rekomendowane odpowiedzi

jak bym nie wiedział, z czym ten tryb się je, to nic z tych filmików bym się nie dowiedział.

co zauważyłem, to poprawiony wygląd zombiaków, szczególnie ciekawie Smoker został stuningowany. Charger ma jedną rękę bezwładną, zabawnie to wygląda : D

bronie do walki wręcz są świetnym usprawnieniem. zakładam, że miały się znaleźć już w L4D, ale trzeba było coś zostawić na sequel. toż to integralny element masowej eksterminacji zombie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość donsterydo

Tak teraz spojrzałem kiedy ma premierę L4D2 i MW2 i stwierdziłem, że ta pierwsza będzie miała ciężki start w tym roku i jak wyrówna wyniki jedynki to będzie dobrze. Przerąbane tak między ODST i MW2.

 

PS. 3 listopada na Live wyląduje demko.

 

http://www.vg247.com/2009/10/15/valve-announces-release-dates-for-the-left-4-dead-2-demo/

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja tam się cieszę, jest sporo mniejszych i większych zmian. Grafika dla mnie takiego znaczenia nie ma ważne, żeby gra była miodna :-)

 

Poza tym 2010 nie wchodził za bardzo w grę bo już się zapowiada na najbardziej zapchany rok w tej generacji, a 2011 coś mi śmierdzi kolejnym Half Life'm ;-)

 

A Left 4 Dead 3 na 2012 już na silniku z nowego Half Life (i pewnie już także na PS3).

 

Hmm... a taka liczba preorderów L4D2 jest wcale nie taka mała, kilka razy większa niż w przypadku pierwszej części. Zombiaki dadzą radę... : )

 

Nie wierz we wszystko co mówią, jak Valve mówi, że preorderów jest 3x więcej niż na jedynkę to pewnie mówią o regionach poza USA bo tam jedynka sprzedała się na premierze baardzo słabo, trochę ponad 50k, więc nie trudno sobie wyobrazić, preordery w UE były większe, ale w USA jest słabo niecałe 120k.

 

Ale wystarczy, że w USA się wyrówna wynik jedynki a gdzie indziej będzie więcej niż przy L4D1. Ale chciałoby się, żeby gra zanotowała wynik 700/800k w pierwszym tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Ale co tu pisac o demie :). Kto gral w L4D1 to zapewnie czekal na niego. Tutaj mamy 2x wiecej, demo oferuje 2 misje aka plansze, kilka broni nowych do sprawdzenia w tym melee, kilku nowych przeciwnikow jak i Ochroniarza Zombie (zombie tyle ze ma kewlar na sobie i helm) + Dzojeka,itp, bombe zolciowa by zwabic zainfekowanych w 1 miejsce i ich loic patelnia czy gitara;). Dobry tytul bedzie z tego. Jeszcze miesiac w tym czasie pare gier sie skonczy. W demie jest jezyk PL wiec pelna wersja zapewnie tez go bedzie posiadala, Realistic to odzielny tryb jak Survival, sadze ze moze tam byc ze zombie gina tylko od ................ headshota, to jedynie droga do zabicia ich wg filmow ;)

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,7206629,Realism_Mode_w_Left_4_Dead_2_wyglada_tak___.html

Realism mode to:

- zabijanie zombie headshotem

- jesli stracimy cale HP nie ma juz powalenia, istny zgon - jedyny ratunek to defi

- duzo Wiedzm bede na mapach

- nie ma widzenia swoich kumpli za sciana za pomoca niebieskiego koloru

- brak sygnalizacji ze na kims jest Hunter badz Smoker kogos ciagnie

 

Nice :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...