Skocz do zawartości

Socialize czyli Twitter i Facebook na 360


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uklon w strone amerykanów. Czy ma szansę spodobać się Polakom. Koniec z naszą klasą?

Nie żartuj.

Nawet 47-letni pan Józek z Koziej Wólki ma konto na NK, za to nigdy w życiu nie słyszał o X360...

MS rozwija społeczność XL na wszelkie możliwe sposoby, co ciężko mieć im za złe - w końcu to oni byli pionierami konkretnego, konsolowego online.

Szkoda tylko, że robią to głównie na amerykanską modłę i dla tego rynku - czasami zapominają, że USA to nie cały świat i nie każdy tak się tym zachłyśnie, jak publika zgromadzona w Los Angeles.

Nie wspominając o takich drobiazgach, jak regiony świata z lokalnym MS, oficjalną dystrybucją X360, a pozbawione oficjalnego XL...

Rozwój - jak najbardziej, ale dla mnie X360 to przede wszystkim GRY.

Odnośnik do komentarza

w zeszłym roku Facebook zanotował ok 300% wzrost w UE.

to nie są byle jakie liczby, wiara w sukces nie tylko w US&A jest podparta solidnymi fundamentami.

 

sam korzystam z Facebook, a NK odpuściłem już dawno temu. natomiast pan Józek z Koziej Wólki (z całym szacunkiem) nigdy nie będzie targetem socjalnych zapędów M$. nawet jak oficjalnie XBL u nas zadebiutuje, co powinno się już stać dawno temu. inna sprawa, że kompletnie nie rozumiem, jak można pominąć tak duży rynek zbytu, pomijając wszelkie jego wady, które wrzuca się do worka zatytułowanego 'szara strefa'.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza
sam korzystam z Facebook, a NK odpuściłem już dawno temu. natomiast pan Józek z Koziej Wólki (z całym szacunkiem) nigdy nie będzie targetem socjalnych zapędów M$. nawet jak oficjalnie XBL u nas zadebiutuje, co powinno się już stać dawno temu.

Nigdzie nie sugerowałem, że pan Józek to target MS - to miała być riposta w kwestii Facebooka wypierającego w naszym kraju NK. Nie ma takiej opcji.

Co więcej - z tych wszystkich bajerów imo skorzysta jakieś 20% polskich graczy max. Tak to widzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...