Skocz do zawartości

Assassin's Creed


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mała ciekawostka - AC na psp ma byc kontynuacją jedynki i wyjasniac fabułe i powiązania AC1 i AC2 na duze konsole

 

mowa o tym tutaj (wywiad ogolnie dotyczy ac2)

http://www.gametrailers.com/index.php

 

 

a swoją droga mam nadzieje na 2 rzeczy:

- bedzie mozna fajnie łazić po budynkach jak w duzych wersjach

- rozgrywka nie bedzie miała takich błedów jak jedynka (schematyczność itp)

 

 

ciekawe czy uda im sie zrobic otwarte miasto , zeby tylko sie nie okazalo ze bedzie jak w nowym tenchu - ze mamy 2-3 wąskie trasy ktorymi mozemy dojsc do celu, i kazda misja to osobny kawałek miasta z kilkoma uliczkami tylko

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Grafika nie jest taka rewelacyjna, popatrzcie na modele postaci, po prostu ładne tekstury są :). Zdjęcia oczywiście są wyretuszowane, ale nie mam nic przeciwko takiemu poziomowi, jest dobrze :). To wspinanie się po budynkach i ciche zabijanie w kieszeni będzie fajne.

Odnośnik do komentarza
No to akurat se PSP kupie xD

no xD

...

a zresztą, sam tak pisałem/pisze :P

-----------------------------------------

Wracając do tematu, chciałbym, żeby nie zrobili z tym tego co będzie z army of two (zmiana perspektywy)

Chcę tpp ; /

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

pojawił sie trailer!!

http://www.gametrailers.com/video/debut-tr...ins-creed/52781

 

 

i chyba mozna powiedziec ze jak na psp sie niezle prezentuje, wyglada an to ze ebdzie miasto, mozna robic akcje jak na ps3 itp

 

 

z tego co widac chyba na ulicach bedzie dosyc pusto, pewnie oprocz paru straznikow zwykły cywil bedzie rzadkim widokiem , mimo ze na screenie w pierwszym poscie widac az 7 postaci, na filmiku ulice byly puste i tylko dpoczas scenek były grupki postaci

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

pierwszy! ;)

 

pogralem z godizne, w sumie jest całkiem niezle, duzo rzeczy jest zaporzyczonych z duzej wersji , mozna niezle sobie pobiegac po scianach, ogolnie jeest prawie jak w orginale

-miasto jest podzielone na mniejsze kawałki, chociaz i tak nie jest zle

-sterowanie jest całkiem podobne, co w wielu grach na psp stawnoi ogromny problem, tutaj udalo sie przenieść w miare bez zgrzytu, jedyne co to oczywiscie kamera - trzymamy L i przyciskami geometrycznymi ruszamy kamerą, nie jest to szczyt wygody ale nie jest to tez najgorsza opcja, na szczescie reszta sterowania jest ok

-grafika jak na psp to jest nienajgorsza, postac altaira jest ładna, cała reszta juz troche mniej (zwlaszcza pojawiajace sie rpzed oczami elementy) , ale da sie znieść, zwazywszy ze mamy jednak kawalek otwartego terenu do dyspozycji, ...tzn miasto napewno nie jest ładne, ale nie jest też tragiczne :P

- loadingi sa szybki dosyć (nie to co na ps3 gdzie łazilismy minute po "mgle" jak sie wczytywała reszta ;p

 

 

 

jedyne co mnie wkurza to nie gra tylko moja gałka ktora znowu ciągnie do dołu i mi pstac zawraca albo co gorsza odskakuje od ściany podczas wspinaczki i popełnia samobojstwo ...

Odnośnik do komentarza

po porgraniu trochw eicej wkurzylo mnie to że nie da sie operowac kamera podczas biegania bo jak sie trzyma R to nie da sie jednoczesnie nacisnac L , oraz nie da sie krecic kamera podczas blendowania bo jak sie trzyma X zeby sie "modlić" nie da sie nacisnac L , wiec jak sie chce ukrywac i obrocic kamere to na chwile przestaje sie ukrywac

z tego powodu ikonki straznikow na mapce powinny poakzywać w ktora strone patrzą wtedy nie trzeba by obracac kamerą cały czas ...

 

 

ale oprocz tego to i tak jest niezle, wiele innych gier przeniesionych z duzych konsol stwarzalo wiecej problemow

Odnośnik do komentarza

Gra podobnie jak oryginał, jest po prostu dobra, ani zła, ani rewelacyjna. Niemniej jednak, do oryginału miałem wielkie nadzieje a zabiła je monotonia. Po wersji na PSP nie spodziewałem się nic wielkiego, więc miło się rozczarowałem bo gra zasługuje na 7+/10 spokojnie. Jestem w tym momencie w drugim mieście, fabuła jest całkiem przyzwoita. Najważniejsze, że udało się trzymać klimat wersji z dużych konsol.

 

Yano - w wersji na X360 po zainstalowaniu an dysku oraz na PC gra wczytuje się błyskawicznie i nie ma chodzenia we mgle prawie wcale :P

Edytowane przez Antares
Odnośnik do komentarza
Zasieg wzroku straznikow jest zenujacy xD

 

Nie tylko zasięg wzroku, bo cała ich inteligencja jest żenująca. Gubią Cię jak tylko znikniesz za rogiem. Wielu można w plecy mieczem siekać i nawet nie zauważą, tylko stoją czekając na kolejne ciosy. Kiedy jest trzech obok siebie można do nich bez problemu podjeść i w połowie przypadków nie zauważą, że właśnie wykończyłeś jego kompana stealth killem. Stojąc na przeciwko niego, 2 metry od niego. Potem wykańczasz tak drugiego, trzeciego i przy odrobinie szczęścia przybiegnie czwarty, który zawalczy z Tobą na serio. AI przeciwników w tej grze to po prostu kpina.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...