Skocz do zawartości

Pijaczyn CUP I OPOLE Lipiec


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem w górach, więc nie odpisywałem. Ja mam już plan taki że jeżeli będę jechał to samochodem, i najpewniej Yun i Trawa będą jechać ze mną (jeżeli będą jechać ;D) i też nie wiem jak z chłopakami ze stroszka, bo tez wyrażali chęci zabrania się ;P Jak chcesz to też możesz się zabrać ;P jeżeli panda się nie zawali ;D

Edytowane przez Bati
Odnośnik do komentarza

LoL :D aleś wydedukował :D chodziło mi o to że panda jest 5cio osobowa :D a chętnych już jest sporo ;P także jedynie z tym może być problem. Z nocką natomiast nie powinno być żadnego problemu :) (no oprócz tego że ja nie mam własnej konsoli ;D) ale to już wiesz. Ale tym razem nie zgadzam się na żadne przemeblowania ;D

Odnośnik do komentarza

Tokis i Manieq, duet tekkenowo-stritfajterowy, zjawią się w Opolu już w piątek, by stawać w szranki e-sportu i poszukiwać Graala, po brzegi wypełnionego Wodą Żródła! Czyli - szykować dupska i kielichy, chłopaczyny! :D

 

Cis, może byś ostatecznie zaktualizował tę listę obecności, bo z tego co wiem to z Łodzi się powykruszało kilka osób.

 

Pozdro i do zo!

Edytowane przez tokis
Odnośnik do komentarza
Czyli - szykować dupska i kielichy, chłopaczyny! :D

Pozdro i do zo!

 

Czyli co planujesz nam zrobić :P ?

 

Jakies beer/vodka matche? Czekam na flaszkę od TLT.

Czyli - dupska zlać, w kielichy - nalać(Wody Źródła, ofkz :P). Nie no, śmieję się, I'm too weak 4 y'all, Gajda mnie bije Hwo... Ale z nieznajomymi mi jeszcze osobami dobrze by było "fajkę pokoju" zapalić(heh, ze znajomymi tym bardziej)! Cisu, Pychu, ogarniacie temat?

 

A o żadnej flaszce od TLT mi nie wiadomo nic, chyba nie brałem udziału w zakładzie.

Edytowane przez tokis
Odnośnik do komentarza
szkoda że wykruszają sie osoby............... ;/ przykro mi z tego powodu... myślałem że wyjdzie mi fajnie organizacja... coż więc tak piszcie o której mniej więcej będziecie w opolu to moi ludzie was odbiorą albo zjawie się osobiście adres to wrocławska 19C/23 do zobaczenia na zlocie ;]

 

Jeśli będzie TV Barta to mogę wziąc swoją konsolę (gdyby Ci brakowało)

Odnośnik do komentarza

Dobra ja juz wrociłem :lol:

Trawa it`s alive ...

Pychu ty sie nie martw o mnie ja jade na 100% , teraz jak pojedziemy to zas spalisz krzak Trawy jak na TTT do poznania :D , a nie pisalem bo bylem na chechle na pare dni i jakos po chechle popilem :D

a wczesniej to jakos nie chcialo mi sie wchodzic ...

co do watku batiego to ze stroszka chce jechac tylko zielarz , jak wezmiesz swa pande to tam policz ile na fuche mam brac ?

a co do twoich urodzin to mysle ze jak kazdy postawi ci po symbolicznym piwie to bedziesz mial 2 dni trabe zycia , uwzgledniajac to ze jeszcze organizator cos ma zalatwic jeszcze , czyli ty pierwszy idziesz do wymiany z watroba :D

info dla organizatora teraz , moge wziac tv 14` bo stoi mi w domu , takze jak tam skolujecie jakies ps2 lub bedzie potzrebny to napiszcie mi ewentualnie ......

POZDRO DLA WSZYSTKICH 8)

Odnośnik do komentarza
Tokis i Manieq, duet tekkenowo-stritfajterowy, zjawią się w Opolu już w piątek, by stawać w szranki e-sportu i poszukiwać Graala, po brzegi wypełnionego Wodą Żródła! Czyli - szykować dupska i kielichy, chłopaczyny! :D

 

Cis, może byś ostatecznie zaktualizował tę listę obecności, bo z tego co wiem to z Łodzi się powykruszało kilka osób.

 

Pozdro i do zo!

Oficjalnie potwierdzam, w piątek sye zjawią:

-Tokis(TLT)

-Manieq(TLT)

-Velurian(TLT)

-Gajda(TLT)

-Junior(LTL)

 

A w sobote prawdopodobnie sie zjawią:

-TechnoGomez(TLT)

-CactuarAss(TLT)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...