Skocz do zawartości

Pijaczyn CUP I OPOLE Lipiec


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo się cieszę moi poddani że podobało wam się u mnie. ;] więc teraz widzicie jak bawi się szlachta ;]

 

 

bardzo się cieszę waszym szczęściem ;] fajna atmoswera było tylko dzięki wam to już nie odemnie zależało ;] miałem duże obawy co do tego zlotu ale jednak nie potrzebnie się martwiłem... ;] więc mogę sprzątać spokojnie... ;] to napewno nie bedzie ostatni zlot organizowany będe organizować zloty byśmy mogli integrować się ;] napewno jak mój brat będzie miał zamiar uczestniczyć to proszę o zorganizowanie kaftana i knebla... jakoś na dniach umieszczę fotki, podziękowania itp. narazie muszę dojść do siebie i doprowadzić dom do ładu bo pani domu wraca nie długo. dziękuje że przybyliście chłopaki ;] informacje do poszczególnych osób udziele jutro narazie idę w kime...

Edytowane przez Cisu
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nazwa nietrafiona (jak dla mnie to powinien być exclusive dla zlotów organizowanych przez Velura), data też (reVolution 2). No i przydałoby się, żeby sprawą zajął się ktoś, kto jest zaprawiony w Tekkenowych picio-zlotach ;)

 

jak widzisz nie zawsze musi organizować ktoś zaprawiony w tekkenowych picio-zlotach żeby było dobrze, pierwszy raz organizowałem i z tego co uczestnicy piszą w tym temacie to podobało się, więc myślę że mogę zajmować się takimi sprawami... szkoda że nie przyjechałeś i sam nie zobaczyłeś jak to wszystko wyglądało... ;] myślę że zmienił byś podejście do mniej znanego gracza...

 

Odnośnik do komentarza

Oto 4 walki ze zlotu :)

Tak się złożyło niestety że tylko 4, i tak się złożyło że są mega badziewnie nagrane (nagrywanie aparatem ekranu telewizora CRT wiecie czym się kończy ;D). Tak więc osobom które nie lubią oglądać filmików w lipnej jakości proponuje NIE KLIKANIE W LINKI!

 

<-- Chyba to Oni ;D

 

Zlot ogolnie bardzo udany, co prawda jakoś dużo nie pograłem ;p ale było dobre picie B&V :D

Na tym zlocie poczułem smak najlepszej ~Vódki~ na świecie ;P

 

 

w ogóle ... Solo...?

Odnośnik do komentarza

Elo ;) teraz moge powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych zlotów na jakim miałem okazji być ;) granko, picie i... granko :D ogolnie wypas. Szkoda, że musieliśmy się zmyć tak szybko z Muflonem i nie poznałem Scoopa ani Sola, no ale cóż, obowiązki... Mam tylko nadzieję, że niedługo jeszcze będzie okazja :D Zarzucam linkiem do fot ode mnie i od Muflona które robilśmy telefonem komórkowym (kiepska jakośc, ale lepsze to niż nic co nie? ):

 

http://www24.zippyshare.com/v/60404514/file.html

 

A teraz prywata:

 

Tokis - wporzo ziomuś jesteś ;) odwiedzimy Was z Muflonem we wrześniu bankowo! no i dzięki za spary!

 

Muflon, Bati, Yun, Trawa - fajnie że pojechaliśmy, pokazaliście do Śląsk potrafi ;) tylko szkoda, że Yun musiał się zmyć tak szybko...

 

Velurian - całkiem nieźle już zamiatasz na tym sticku ;) trenuj trenuj !

 

Łysy aka Keji aka NAJMŁODSZY - dzięki za spary, ale zostaw już Nevana co? :D

 

Nevan - dzięki za spary, ale zostaw już Łysego co? :D

 

Gajda i Oskar - za klimat i towarzyskie rozmowy o Opolańskich zwyczajach, wporzo było! PS. Gajda, tylko nie rób sobie więcej dziur, no i znów nie pograliśmy grrrr....

 

Mace - szkoda że SF3rd nie było, odbijemy sobie na najbliższym zlocie, a tymczasem katuj SF4!

 

Manieq - dzięki za ostry wpier.dol w SF4, warto było ;) i ćwicz Nine!

 

Bart - za nie upicie mnie pychotką :D

 

No i przede wszystkim wielkie podziękowania dla Cisa! za to że umieścił bandę wulgarnych pijaków w jednym pomieszczeniu :D ogolnie zlot za(pipi)ioza, nie żałuję że pojechałem :)

 

 

PS. Mamy z Muflonem mały film ze zlotu ;) wkrótce zapodam linka do youtuba ;]

 

PZDR!

 

EDIT:

Jest! :D

 

miłego oglądania xD Edytowane przez Pychu
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...