Skocz do zawartości

Pijaczyn CUP I OPOLE Lipiec


Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł ponieważ nigdy nie było żadnych zlotów w opolu... to pomyślałem żeby zorganizowac WazOon CUP Opole ;] bo cały czas są w łodzi u Vela. tak myślałem nad terminem początek lipca ale jeszcze jak wszystko zorganizuje to napisze. i ile osób było by chętnych?? i czy wogóle dobry pomysł... żecz jasna w tekken'a ;]

 

Wpadłem na pomysł ponieważ nigdy nie było żadnych zlotów w opolu... to pomyślałem żeby zorganizowac WazOon CUP Opole ;] bo cały czas są w łodzi u Vela. tak myślałem nad terminem początek lipca ale jeszcze jak wszystko zorganizuje to napisze. i ile osób było by chętnych?? i czy wogóle dobry pomysł... żecz jasna w tekken'a ;]

:starwars: Chętni Fight'erzy: :starwars:

 

YuN aka Wy(pipi) feat.knee + PS3

Szyper

Souten

Trawa

Mace

Velurian TLT

Gomez TLT

Junior TLT

Tokis TLT

Cactuar ass TLT

Pychu

Nevan

Bard + TV

Borys

Gajda + TV

Bati

MTC

thundra

Solo

Benek

DEmon??

Gamer

Manieq TLT

Edytowane przez Cisu
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiec tak z miejscuwka nie bedzi problemu zalezy tez ile osob bedzie mam nadzieje ze termin bedzie pasowal kazdemu akutat przed praga wstepnie to by byl 11.07. takze prosze sie wpisywac :] i racja wazoon to pomysl velusia ;] to zmieniam nazwe na PijAczyN CUP l

Edytowane przez Cisu
Odnośnik do komentarza
wiec tak z miejscuwka nie bedzi problemu zalezy tez ile osob bedzie mam nadzieje ze termin bedzie pasowal kazdemu akutat przed praga wstepnie to by byl 11.07. takze prosze sie wpisywac :] i racja wazoon to pomysl velusia ;] to zmieniam nazwe na PijAczyN CUP l

 

Nędzna nazwa :P ale jak chcesz to użyczę ci nazwy mojego domowego turnieju starców w quaka 3.Czyli "Kurdebalans Cup" poza tym gdzie ty chcesz cisu pomieścić 30 osób :P ??

Odnośnik do komentarza

tym sobie nie zawracaj glowy (pipi)eczko jestem przygotowany na tyle osob. a pozatym napisalem pod tematem ze to propozycja bo mam fajna okazje wynajecia czegos za smieszne siano i chcialbym cos wreszcie zorganizowac w opolu. tak jak pytalem to zalezy ile osob bedzie. ten zaszczyt wsac sobie w majtki to wreszcie cos tam sie pojawi :] pozatym watpie ze bedzie 30 osob ale i na taka ilosc jestem przygotowany... co najwyzej moge martwic czy termin bedzie pasowal kazdemu . dlatego chce zbierac teraz zapisy. nazwa jest do bani bo jestem malo kreatywny w wymyslaniu takich nazw a pozatym jest moja jak ty bedziesz organizowac to sobie bedziesz nazywac jak ci sie spodoba.

 

pozatym Pijaczyn CUP I bo bedzie troche elixirow robionych na spirytusie. i wiem ze kazdy ( prawie...) kto bedzie to bedzie schlany.

Odnośnik do komentarza

ciesze sie chopaki ze jestescie chetni. hmm... tylko jest problem z terminem bo jest wyjazd do pragi i tez pewnie chlopaki z dalszych miast moga nie miec kasy np. z Lodzi jakis tam velurian... :] tak tu mam klopot z terminem... tak jak najbardziej wpisowe bedzie... :] do konca tygodnia podam termin i reszte szczegolow. Matt jestes mile widziany

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

to fajnie chopaki :] Wiec zbieram chetnych. z tym ze to nie jest turniej zwykly zlot tekkenowcow. spoko tak wiec odbedzie sie to na poczatku sierpnia 9-10 do 20 prosze wpisywac sie. tak wiec to bedzie cos takiego jak wazoon cup u Vela. chlanie granie 24h. zlot odbedzie sie w zaleznosci od osob dzieki za wsparcie z ps3. :] i przepraszam ze tak puzno.

Edytowane przez Cisu
Odnośnik do komentarza

Dzięki Yun nie wpadł bym na to XD zobaczymy czy przy piciu będziesz taki zorganizowany ;] tak wpadajcie zapraszam po to jest ten temat tylko upewnijcie sie na 100% i przed 20.07 prosze o poinformowanie mnie że ktoś jednak nie może

 

Dante ty ant alko tak kur.a ostatnio ostatnio też mówiłeś że nie pijesz... wiec nie pisz mi bzdór bo wiemy jak to sie skończy...:wub: pozatym ty też lubisz Ssać więc z przyjemnością posiesz z resztą chłopaków... jak na dobrego ssacza przystało ;] PS. Dopisuje ;]

 

 

Też do puźna pracuje to tak nie odwiedzam forum w Godz. popołudniowy dopisywać zawsze będe po 1:00

Edytowane przez Cisu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...