Skocz do zawartości

Pijaczyn CUP I OPOLE Lipiec


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Hola Hola Panowie, Cisu wyraźnie napisał że "w tekkena" ;D jeżeli będzie jakiś stary czarnobiały tv wolny to może uda się skołować dla Was ewentualnie jakiegoś snesa i SF2Turbo ;D

a tak na poważnie, to nie wiem czy to ma jakiś sens, ale jeśli jest "potrzeba" to mogę wziąść PS2 (BEZ PADÓW :D), ale wydaje mi się że to chyba zbędne działanie.

Odnośnik do komentarza

no ja biore mego funaja 14` ktory zostal zrobiony na podzespolach SONY BRAVI :D

batiego nie sluchajcie bo ma urodziny i itak nie bedzie w stanie do zadnych negocjacji :D

a co do ludnosci bez prowiantu to moge byc hojny i zakupic takim delikwentom pasztet drobiowy :D

ale chleb we wlasnym zakresie panowie i panie ...

Edytowane przez Trawa Zabrze
Odnośnik do komentarza
Hola Hola Panowie, Cisu wyraźnie napisał że "w tekkena" ;D jeżeli będzie jakiś stary czarnobiały tv wolny to może uda się skołować dla Was ewentualnie jakiegoś snesa i SF2Turbo ;D

a tak na poważnie, to nie wiem czy to ma jakiś sens, ale jeśli jest "potrzeba" to mogę wziąść PS2 (BEZ PADÓW :D), ale wydaje mi się że to chyba zbędne działanie.

 

 

Świetnie bati! świetnie chyba dam ci podwyszke...

 

 

znaczy będzie 1 stanowisko do SF. reszta tekken only... ale nie załamujcie sie mieszkam w bloku gdzie jest 8 wolnych zsypów na śmieci niewiem jak z dostępem do prądu ale można przeciągnąć...

 

tak więc widzimy się jutro a z resztą w sobote... tak więc Wpisowe wynosi minimum. 0,7 (nie absolwenta!!!) wody źródlanej, albo 10 piw a i mile widziany spirytus może być rozrobiony jak nie to mam ekipe rozrabiającą na miejscu...

 

 

Wymagania od uczestnika:

 

 

*Ukończone 18 lat

 

*Podstawowa znajomość języka pijackiego

 

*znajomość w obsłudze Pada

 

*Książeczka sanepidowska

 

*Duży spust

 

*Uległość po alkocholu

 

Mile Widziane:

 

*Możliwość Sprowadzenia azjatki

 

*Zaświadczenie o nie zasypianiu podczas łamania się...

 

*Potwierdzenie o nie bełtaniu podczas snu

 

*Uprawnienia do obsługi ( najlepiej Dual...) Pada

 

*11 win'sów na Surviwalu

 

*Własny Pad najlepiej podpisany

 

niestety wszędzie panują zasady...

 

najlepiej koło 20:00 zjawiajcie się. ci co jadą w sobote to tak po 14:00

 

Pozdrawiam i życze dobrej zabawy.

 

PS. zapomniał bym jest jeszcze impreza w Opolu " Wielkie Sprzątanie Po Zlotowe" miałem otworzyć osobny temat ale połączę ;] XD G(ł)ównym Organizatorem Jest nie wysoki i nie chudy Blond Chłopak o nazwie Velurian wszelkie pytania proszę kierować do niego on z przyjemnością udzieli wszystkich niezbędnych informacji i porad. kto sie pisze na to??/ co najlepsze udział jest !!!Bezpłatny!!!! oraz poczęstunek w postaci Ciepłej długo parzonej kawy na pobudzenie sie i koncentracje. nie wiem jak wy ale ja bez gadania biorę w tym udział kto leci ze mną?? XD ;]

Edytowane przez Cisu
Odnośnik do komentarza

będziesz musiał kupić mi bukiet piw... LoOz szkoda że tak późno dobrze że wogóle będziesz ;]

 

PYCHU ja wiem że chciałbyś ale zlot będzię obejmował tekkena only... robie tylko 1 stanowisko do SF4... jedno stanowisko będzie Free play...

 

mam prośbę do któregoś zucha jakby mógł wziąść aparat cyfrowy z kablem usb. to by było odjazdowoooooooooo!!!!!!!!!!!!

 

 

 

ps: z łodzi dziś jedzie Velu, Maniek, Junior, tokis będzie u mnie z 1,5h a juto dojedzie Gomez i Cactuar ass

 

weź weź nevan...

Odnośnik do komentarza

Tokis z konta Cisa:

 

UWAGA!

 

Ponieważ Cisowi wyładował się telefon, proszę dzwonić na mój numer i prosić Cisa ewentualnie. Ponad to, jeśli któryś z was ma ładowarkę do LG Shine, będziemy wdzięczni!

 

Mój numer to:

 

888-440-222(Play)

 

Pozdro i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza

przed chwilą z chłopakami wróciliśmy samochodem nie powiem ale melanż był bardzo konkretny. Niestety dopiero w sobotę dojechałem do Opola na party gdyż w piątek nie mogłem. Na miejscu w końcu zagraliśmy w tekkena z Tokisem i Velurianem, z którymi nie mogliśmy się na granie ustawić od wielu miechów. Szkoda jednak, że już w sobotę ktoś musiał iść i nie powiem nie, które rzeczy jakie się tu działy to były hitem sezonu jedno z nich jest na fotach w linku poniżej Cisa na zdjęciu poniżej :). Fajnie był ow końcu poznać bliżej Tokisa i Velura i reszte ekipy :). Alkohol się lał na maxa lecz od niedzieli na południe gdzieś otrzymałem bana na alkohol musiałem wyjechać wieczorem (a byłem samochodem)

 

P.S. W drodze powrotnej osobistości Velura i Juni0ra rozp.ierdoliły mnie na maxa a co się działo w drodze powrotnej jak już w samej Łodzi byliśmy to było już przegięcie ch.uja <hahaha> a ocb niech Velu i Łysy sami się pochwalą ;). Ogółem nie żałuje, że tam pojechałem

 

Zapraszam do oglądania zdjęć i zaznaczam, że będzie ich więcej. Pozdro 4 @ll tych co byli na melanżu

 

http://rapidshare.com/files/268208126/pija...VIII09.rar.html

Edytowane przez gamer
Odnośnik do komentarza

Cisu zlot pierwsza klasa. Wszystko dobrze zaplanowane. Miejscowka blisko sklepow. Nie sadzilem ze tyle osob bedzie chcialo pograc w SF'a 4 :) Oplacalo sie zostac do poniedzialku by moc pokatowac streeta. ( dziex scoop za wytrwala walke do samego konca. Ja tez sie duzo nauczylem ) Jak tylko bede mial kase i beda organizowane zloty to napewno sie bede pojawial bo atmosfera jest niesamowita na takich spotkaniach :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.