Skocz do zawartości

Pijaczyn CUP I OPOLE Lipiec


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kule to kiedy dokładnie będzie ten zlot, bo dawno na niczym co związane z TEKKENEM SF3 albo SF4 czy soulem nie uczestniczyłem, więc trza by to było zmienić. Jeżeli to sie w sierpniu odbędzie tak jak między wierszami gdzieś tu wyczytałem to będe na 100% i będzie można mnie wpisać. Takrze o cisu daj znać, a przyjadę i polamie troszku :D (skill niski zeru) ale.......

Edytowane przez melonik
Odnośnik do komentarza

Ej ziomy, a co byście powiedzieli na urządzenie tego granka tydzień później, tj. w weekend 14, 15, 16 sierpnia? Jeśli się nie mylę, 15 sierpnia to święto Wniebowstąpienia NMP i każdy ma ustawowo wolne, co dla mnie(i być może dla innych) ma znaczenie, bo pracuje w każdą sobotę i nie musiałbym się pocić żeby dostać wolne, a bardzo bym chciał odwiedzić chłopaków w Opolu. Gadałem wstępnie z Cisem i jemu nie robi to różnicy, dlatego też kieruje pytanie do was - czy nikomu nie kolidowałoby to z planami wakacyjnymi, etc.? Dawajcie tutaj znać co i jak, fajnie by było się spotkać, pomelanżować i pograć!

 

Coś mało osób na liście...Cisu dopisz też osoby, które pojawią się bezapelacyjnie, jak Gajda czy Borys, jako że mają niedaleko :P

 

I powiedz chłopak jeszcze ile masz zamiar załatwić TVików(bezlagowych), bo konsole to nie będzie raczej problem, no i gdzie ostatecznie miało by to się dokładnie odbyć.

 

Pozdro!

 

@Pychu - podejrzewam że chętni do SF4 się znajdą, gorzej z 3S.

Odnośnik do komentarza

w takim razie przesówam termin :] sorki ze nie dopisywalem ale neta nie mialem chwilowo. dante gramy flacha match :]

 

u mnie można juz od 14 rozpocząć libacje :]

 

Więc pisze jak z tv:

 

ja Posiadam 2 + 1 od ziomka + 1 Bard +1 gajda = 5 TV

 

jeszcze zorganizuje z 2 do 3 tv...

 

Zlot będę organizować u mnie w domu do dyspozycji są 2 pokoje i salon oraz łazienka. niestety ale ustawowo w tym terminie nie mogę nic wynająć... nikomu to nie przeszkadza mam na dzieje warunki dla 20 osób są... jeżeli chodzi o noclegi to nie muszę mówić. pomieszcze wszystkich najwyżej Velu w Sypie będzie spać XD

 

Bati odemnie prezent to dopisanie cie na liste XD teraz niech inni martwią się co ci dać :D

Edytowane przez Cisu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...