Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Takie oceny jak dostaje ME2 to coś pięknego. Weźcie pod uwagę złożoność gry, ciężko dopracować takiego kolosa, a panom z Bioware się do udało.

 

Zgadzam się w 100%. Świat gry, jej mechanika, fabuła, odpowiednia długość gry, wykonanie techniczne - to wszystko musi być na bardzo wysokim poziomie.

 

PS. Właśnie dostałem info, że thehut wysłało mi moją kopię gry :) Ale pewnie przez kolejną nieuprawnioną kontrolę Urzędu celnego będę czekał dłużej niż tydzień, heh.

Odnośnik do komentarza

ME2 przeszedłem jakoś w sobotę na PC, nie mogłem się doczekać, swoją PL biore w piątek/sobote ;)

Fabuła jest na prawdę świetna, końcówka to odpowiednio: "WOWOWOW, WTFLOL?!?!, WOWOWOWOW" ale nie będę o tym pisał.

Teraz przechodze kolejny raz, jako renegat i co jest od razu widoczne to zmiana wizerunku bohatera.

http://img521.imageshack.us/img521/8145/masseffect2201001252227.jpg

Taki drobny screen ode mnie ;) (Różowy armor rlz)

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Ja pitole co się dzieje - Mass Effect 2 po 21 recenzjach jest pierwszy na liście TOP 10 gier na Xboxa 360. Wynik - 96,38%. Myślałem, że średnia będzie systematycznie spadała a tu taka niespodzianka. Jak ta gra będzie naprawdę tak dobra, dopracowana jak choćby pakiet OB to mamy mojego GOTY 2010.

 

http://www.gamerankings.com/xbox360/index.html

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Dosłuchałem do 4 minuty i powiem tak. Maleńczuk wypadł zaj.ebiście naturalnie. Shepard/Nowicki naprawdę daje radę brzmi prawie tak naturalnie jak Maleńczuk. Oglądać dalej w nadziei usłyszenia Object Zero czy jej tam usłyszeć się nie da?

 

EDYTA: Padłem. Można kupić

kosmicznego chomika

 

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Ej właśnie usłyszałem jednego bubla tłumaczeniowego. Co to są "Volistoty"? W ME1 mieliśmy tłumaczenie Volusi. Skąd do cholery tłumacze EA wzięli te Volistoty? Przecież to brzmi idiotycznie. Na filmiku to czas 6:06

 

EDYTA: Przesłuchałem więcej próbek głosu Sheparda PL i powiem szczerze - przyjemnie się słucha tego gościa. Jego głos pasuje do Sheparda a to jest ważne bo jego będziemy słyszeć najczęściej w trakcie naszych galaktycznych wojaży.

 

EDYTA2: Volistoty to chyba nie bubel tłumaczeniowy, a sposób w jaki Volusi nazywają siebie samych. Chciałbym usłyszeć angielski odpowiednik tego słowa.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Niebywałe. Jedynką praktycznie się nie interesowałem ale wraz z czytaniem kolejnych zapowiedzi, oglądaniem gameplay-ów, trailerów i w końcu recenzji GT, złapała mnie niesamowita chrapka na nowego Mass Efect'a. Postaci (dialogi!), grafika, sci-fi... fantastycznie się to zapowiada. Jestem tak wkręcony, że chociaż nawet nie grałem w pierwszą część, to już wiem kogo miałbym w drużynie. :sweat: (Mirande i tego zabójcę)

 

Kiedy Xbox stracił ekskluzywność Bioshocka, zazdrościłem wam tylko Splintera Cella. Teraz marzę o konwersji ME2. :blush:

Odnośnik do komentarza

Niebywałe. Jedynką praktycznie się nie interesowałem ale wraz z czytaniem kolejnych zapowiedzi, oglądaniem gameplay-ów, trailerów i w końcu recenzji GT, złapała mnie niesamowita chrapka na nowego Mass Efect'a. Postaci (dialogi!), grafika, sci-fi... fantastycznie się to zapowiada. Jestem tak wkręcony, że chociaż nawet nie grałem w pierwszą część, to już wiem kogo miałbym w drużynie. :sweat: (Mirande i tego zabójcę)

 

Kiedy Xbox stracił ekskluzywność Bioshocka, zazdrościłem wam tylko Splintera Cella. Teraz marzę o konwersji ME2. :blush:

Wierz mi - warto skończyć jedynkę dla pełniejszego obrazu sytuacji i możliwości wyłapania smaczków, spotkania znajomych postaci czy choćby wczucia się w rolę "Bohatera Cytadeli".

Odnośnik do komentarza
Mieli...wyczerpali już cały zapas i mają mieć dostawę w ciągu kilku dni :)

 

EDIT: Już mają,a jeszcze dwie godziny temu nie mieli :D

Ciekaw jestem czy mogę się kuriera spodziewać. W ten weekend odwołałem preorder w gramer.pl a zamówiłem w ultimie bo cena skusiła, a w przypadku mojego zamówienia tj. kolekcjonerki oszczędziłem 50zł. Mam nadzieję, że ultima nie zebrała większej ilości zamówień niż jest w stanie zrealizować. Po obejrzeniu filmu na tvgry.pl cieszę się, że nie wziąłem wersji PL. I te Voluistoty, nie mogli zostać Volusami ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...