Jump to content

Mass Effect 2


Zeratul

Recommended Posts

http://uk.xbox360.ign.com/articles/851/851871p1.html

 

Potwierdzony sequel poki co tylko dla 360 i PC... ale chyba tak zostanie...

 

IMO zacznie sie od -

Shepard ratuje rade... ktora dalej sprawia problemy i bagatelizuje grozbe powrotu zniwiarzy.

 

 

Ponadto oczekuje poprawy animacji postaci i poprawy plynnosci gry (stale 30fps)

Link to comment

Hmmmmm...

IMO... stara rada upada, powstaje nowa (Homo Sapiens). Shepard ugania się po całej galaktyce ścigając matko(tiiiiiii) żniwiarzy, nagle dostaje wezwanie, zbiera kilku członków ze starej ekipy, kilku dochodzi nowych i... okazuje się że Saren miał brata bliźniaka, który w akcie zemsty próbuje otworzyć po raz kolejny kanał i...

:/ tyrtum pyrtum, bla bla bal :) I kolejne kilkadziesiąt godzin epickiej sagi 8)

Edited by DaBig
Link to comment

Zeratul IMO to nie ma sensu :)

 

Rada pod koniec gry przekonała się, że Shepard miał rację, on sam ich uratował więc teraz raczej nie wypada mu nie wierzyć.

 

 

Swoją drogą nie mam pojęcia jak bioware to zrobi. Były dwa zakończenia. Ja bym chciał kontynuację po zakończeniu renegata. Do tego dać mi starych członków party (jeśli nie będzie nowej drużyny to pewnie Ashley i Kaidana i tak w niej nie będzie)

 

Link to comment
http://uk.xbox360.ign.com/articles/851/851871p1.html

 

Potwierdzony sequel poki co tylko dla 360 i PC... ale chyba tak zostanie...

 

IMO zacznie sie od -

Shepard ratuje rade... ktora dalej sprawia problemy i bagatelizuje grozbe powrotu zniwiarzy.

 

 

Ponadto oczekuje poprawy animacji postaci i poprawy plynnosci gry (stale 30fps)

Dziwisz sie? Bo ja nie bardzo. Sony tego tytułu nie dostanie. Dwójka powinna się zaczyna od wyboru swoich działań w jedynce (

Rada i wszystko co miało wplyw na zakończenie

). Tak aby gracz który jest wielkim fanem tej serii mógł poczuc ze to kontynuacja jego historii. Owszem jakas opcja dla casuali ktorzy dopiero zaczynają przygodę z ME powinna by ale nie tylko.

Edited by Gooralesko
Link to comment

IMO różne zakończenie "jedynki" będziemy wybierać w formie w jakiej stworzyliśmy przeszłość Sheparda. I tak pewnie namieszają z fabułą, że wyjdzie na jedno i to samo. A zmian z tym związanych, oczekiwać możemy zapewne w kilku kluczowych dialogach :)

Link to comment
Przeciez nikt nie mówi że bohaterem będzie Shepard... :/

A niby kto ma być? To nie Kotor w któym główna postać została zmieniona w dwójce. Historia opowiadana w trylogii ME bardziej przypomina tą z Gothica czyli jeden bohater i jedna, spójna historia opowiedziana w trzech odsłonach.

Edited by Gooralesko
Link to comment
  • 7 months later...

Za GOL-em:

 

"Sprawa nosi znamiona wielkiej plotki, ale i tak warto o tym napisać, choćby po to, by sprawdzić czy okaże się to prawdą choć po części. Chodzi o poniższe informacje na temat Mass Effect 2, znalezione rzekomo na Gamespocie.

 

A dokładniej wygląda to tak, że na tym forum, ktoś znalazł informacje z norweskiego forum o grach, które z kolei linkowało do serwisu Gamespot. Link do owego artykułu na Gamespocie wygasł, ale informacje pozostały.

 

A rzeczy do przekazania jest całkiem sporo. Mass Effect 2 pojawi się na X360 i PC w odstępie sześciu miesięcy (planowana premiera to listopad 2009 w wersji konsolowej) i jest tworzony przez dokładnie ten sam zespół, który robił część pierwszą. Data premiery jest w zasadzie czystą spekulacją, choć jej odległy termin może zawierać jakieś ziarno prawdy. Znacznie ciekawsze jednak są pozostałe doniesienia.

 

Historia w ME2 zacznie się kilka miesięcy po jedynce i będzie bazować na jednym z zakończeń wersji pecetowej.

Będzie można przenieść swoją postać z jedynki do dwójki.

Podniesiony będzie maksymalny poziom postaci do 120.

Graczowi będzie towarzyszyć od 2 do 5 postaci – gracz decydować będzie ile.

Z tym wiążę się kooperatywny multiplayer – 6 osób będzie mogło tworzyć jedną drużynę.

Pojawi się nowy tryb multiplayerowy – Survival, gdzie zadaniem drużyny gracza będzie odpierać niekończące się fale ataków nieprzyjaciół (coś na wzór Hordy z Gears of War 2).

Zbroje będą się psuć i inaczej reagować na ostrzał z różnych broni (kule będą ją dziurawić, ogień topić etc.). Zbroje będzie można ulepszać.

Rozrośnie się arsenał broni (również „ulepszalnych”) i teraz będzie można nosić naraz nie tylko dwa pistolety, ale także strzelby czy broń półautomatyczną.

Zostaną dodane dwie nowe klasy postaci.

Galaktyka rozrośnie się – planet będzie osiem razy więcej, każda z nich będzie większa, a na ciałach niebieskich o odpowiedniej atmosferze będzie można zakładać bazy.

Pojawi się więcej „zagrożeń środowiskowych” – burze śnieżne na planetach, czy erupcja wulkanu zdolna zniszczyć założoną przez gracza bazę.

Zaskakująco dużo szczegółowych informacji jak na tak wczesny etap produkcji gry każde sądzić, że to wszystko to tylko pobożne życzenia internautów. Tym niemniej propozycje te są ciekawe, a w przytoczonym wyżej linku znajduje się ich jeszcze więcej (m.in. o zastosowaniu Havoka i różnych oddziaływaniach fizycznych na obiekty w grze). Jak zwykle w takich wypadkach – należy czekać na rozwój wydarzeń i jakieś oficjalne stanowisko BioWare’u.

 

I co o tym Panowie i Panie myślicie??

 

 

Link to comment

Jeśli gra będzie zawierać to co jest napisane na Gamespot to będzie naprawdę cudnie. Mass Effect to wspaniała gra,a dwójka może ją przebić jeszcze bardziej. Listopad 2009 wydaję się sensowną datą ,minie praktycznie dwa lata od ukazania sie części pierwszej. Jedynka mnie oczarowała ,więc dwójkę kupuje na bank

Link to comment
  • 2 weeks later...

"Co ciekawe, BioWare w obliczu dobrze udokumentowanych przez redakcję Game Informera informacji, nie chciało oficjalnie potwierdzić liczby platform, na które wyda Dragon Age: Początek. Zapewniło jedynie, że produkcja na 100% trafi na konsole. Wymienienie wśród nich PlayStation 3 rzuca także nowe światło na kolejne decyzje BioWare, pracującego m.in. nad drugą odsłoną Mass Effect. W obliczu nowych informacji wydanie jej, jak i części pierwszej, na PS3 jest bardzo prawdopodobne i musi być przez nas brane pod uwagę." źródło http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43412 , oby oby :)

Link to comment
  • 2 months later...
To co podał oddball jest nierealne.

No wiesz. Kiedyś nikt Bioware nie podejrzewałby o zrobienie oryginalnego Jade Empire mając w pamięci hity lat 90-tych czyli Wrota Baldura i Planescape Torment. Ta firma potrafi zaskakiwać, a będąc teraz pod kuratelą EA, który chętnie wydaje nowe, niesprawdzone projekty, mogą mieć przyzwolenie, a nawet nakaz poważnych zmian w mechanice rozgrywki. W związku z tym lista Oddballa może okazać się prawdziwa.

Edited by Gooralesko
Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.