Skocz do zawartości

MEGA LAN w Kietrzu! 22-23 sierpnia 2009


Zimol

MEGA LAN  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jedziesz na MEGA LAN?

    • TAK, KIERWA, JAD?!
      1
    • Nie
      3
  2. 2. W co masz zamiar najwi?cej gra? na MEGA LANie?

    • Halo: Combat Evolved
      0
    • Halo3
      1
    • Rock Band 2
      1
    • Nie jad? tam gra?, interesuje mnie tylko wódka;]!
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie! Mobilizować się! Niech każdy przywiezie swoją kopię Halo3, by nie było zonka, że płyt nie mamy do grania LANa.

Oprócz tego szukam kogoś z Halo: CE w NTSC i Xem1 nką... na razie są 3 Xy1, mój, Dina i Flahy. Potrzeba 4tego!

"troche" sie zyebauo i nie wiadomo czy wezme xboxa 1 ani nawet 1 pada mozliwe ze nie bede mial, sprawa dosc zagmatwana, chyba nie musze wspominac jak bardzo jestem w k u r w i o n y...

Odnośnik do komentarza
Panowie! Mobilizować się! Niech każdy przywiezie swoją kopię Halo3, by nie było zonka, że płyt nie mamy do grania LANa.

Oprócz tego szukam kogoś z Halo: CE w NTSC i Xem1 nką... na razie są 3 Xy1, mój, Dina i Flahy. Potrzeba 4tego!

"troche" sie zyebauo i nie wiadomo czy wezme xboxa 1 ani nawet 1 pada mozliwe ze nie bede mial, sprawa dosc zagmatwana, chyba nie musze wspominac jak bardzo jestem w k u r w i o n y...

 

musisz.

Odnośnik do komentarza
Panowie! Mobilizować się! Niech każdy przywiezie swoją kopię Halo3, by nie było zonka, że płyt nie mamy do grania LANa.

Oprócz tego szukam kogoś z Halo: CE w NTSC i Xem1 nką... na razie są 3 Xy1, mój, Dina i Flahy. Potrzeba 4tego!

"troche" sie zyebauo i nie wiadomo czy wezme xboxa 1 ani nawet 1 pada mozliwe ze nie bede mial, sprawa dosc zagmatwana, chyba nie musze wspominac jak bardzo jestem w k u r w i o n y...

 

musisz.

Ok, już wiadomo, że Xboxa 1 wraz z padami NIE WEZMĘ, mój kumpel któremu pożyczyłem Xboxa z pół roku temu (a dzwoniłem tydzień temu, że będę go potrzebował) pojechał sobie w p i z d u do Chorwacji, zostawiając mojego xboxa u siebie w mieszkaniu , oczywiście I DI IO TA nie mógł nikomu dać kluczy bo po co (najlepiej mieć wy je ba ne) ? Ja pi er do le, mam na stanie jednego na pół zepsutego balona i to wszystko. Niech ktoś weźmie Xboxa za mnie !!

EDIT: pokombinowałem i co prawda będę musiał jechać z poznania do koźmina później z koźmina do poznania i z poznania do kietrza to Xboxa z 2 padami będę miał!

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza
EDIT: pokombinowałem i co prawda będę musiał jechać z poznania do koźmina później z koźmina do poznania i z poznania do kietrza to Xboxa z 2 padami będę miał!

Bo wiecie drogie dzieci... Koźmin to taki koniec, kuźwa, świata... W średniowieczu myśleli to koniec tego placka, którym myślano, że jest ziemia i tylko tam przez Poznań się da, bo wiecie drogie dzieciaczki, jest nawet powiedzenie "gdzie diabeł nie może tam Koźmin i tylko przez Poznań".

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Bartku, jakbyś chciał się gdzieś wyspać to wiesz, nasze kietrzanskie piwnice są niemalże bezkresne i wygodne jak pałace najznamienitszej szlachty, jest gdzie spać;]

 

a tak serio to jak chciałbyś z tymi swoimi babolami się kimnąć w piątek i ogarnąć to wiadomo, że możesz zahaczyć. Po prostu napisz PM co i jak.

Odnośnik do komentarza
PANOWIE MEGA UPDATE!!!

START "DOPIERO" W SOBOTE RANO 22SIERPNIA, NARZUCONE Z GÓRY PRZEZ WŁAŚCICIELA MIEJSCÓWKI, a i mi się wydaje, że dwa dni + nocka na granie w 3gry naraz wystarczy... PEACE!

Zrobilem Ci lekka edycje nazwy tematu pod to, reszte pierwszego posta sugeruje abys zmienil sam ;).

Odnośnik do komentarza

MEGAUPDATE

Powalczyłem dzisiaj z właścicielem o nocleg i można przyjechać w piątek, by wypocząć po podróży. Wieczorem też zrobimy pierwsze przymiarki z podłączaniem sprzętu, tak aby wszystko było gotowe.

 

Mam ogromną prośbę, niech każdy przywiezie z sobą przedłużacze we wszelkiej ilości!!! Ja sam z domu 2 listwy i scenowe biorę ale na potrzeby lana potrzeba 16x + 1 do Halo3, 8x do Halo1 i 2x do RB2, czyli jak łatwo policzyć, 27 wtyczek!!

 

Na dzień dzisiejszy podaje też stan setupów.

- setup z Halo3 zawiera się w 8śmiu monitorach LCD BenQ (scenowych) + 8Xboxów scenowych. (potrzebne kopie Halo3 - Barth pewnie weźmie scenowe, ale wolę dmuchać na zimne brać, swoje kopie bo do du,psk nakopie). Wszyscy żądni pojedynków w Halo3 będą usatysfakcjonowani.

 

- setup z Halo1 to 3x Xbox1 z Halo NTSC (Molo, Dino, Flaha), potrzebny jeszcze jeden! Barth/Goldi weźmiecie (niczym Gierek: "pomożecie")? Bez 4tej konsoli jesteśmy skazani na granie na 1dnym setupie:(

Liczbę padów wyceniam na 6 sztuk... marzeniem jest 12ście+ wtedy mamy 1 setup do 4vs4 i 1 do 2vs2 conajmniej. Nie żałujcie swoich pleców i przywieźcie trochę osprzętu!

 

- dzięki pomocy mojego brata Molo Juniora, będziemy mogli delektować się dobrym nagłośnieniem, przy zagrywaniu się w RockBanda2 z obfitym DLC (pełny set instrumentalny - wspominałem już?)

 

Tak więc na dzień dzisiejszy POTRZEBA!!! Xboxa 1, 6-10 padów Ska do X1 + listwy!

 

Jeszcze jedna sprawa. Pilnie śledzący ten temat zauważyli, że zmieniła się miejscówka. Z Kawiarenki Klubowej Włókniarza Kietrz, na ulicy Sportowej, na Dom Działkowca przy ul. Głowackiego.

UWAGA!!

jeśli myślisz że jesteś taki cwaniak i tam sam trafisz to się kurwa mylisz.

 

665-526-296

^^^^^^^^^^^^^^^^^^

obowiązkowy nr do kontaktu ze mną, przy dojeżdżaniu. Domek jest nieco oddalony od drogi i raczej nie znajdziecie go przez GPS, a nie chce błąkających się po Kietrzu Halo-freaków, dzwonić i się zgadywać to będe po Was wychodził.

 

 

 

Ostatnia kwestia. Wynajem wszystkiego wynosi 170zł. Nie jestem matką Teresą, wieć w zależności od ilości osób proszę przygotować się na składkę 5-10 zł, no chyba że tłum będzie walił drzwiami i oknami to mniej... było o tym w pierwszym poście żeby mnie nie posądzał nikt.

 

 

Jeszcze bardziej ostatnia kwestia. Proszę o podpisanie, danie jakiegoś znaku rozpoznawczego (naklejka, breloczek) na swój sprzęt żeby nie było nieprzyjemnej sytuacji, że komuś coś zniknie/zostanie podmienione na nie jego (umyślnie czy nie). Liczę też, że w naszym towarzystwie nie ma kogoś kto chce się dorobić na naszym zaufaniu, bo nie daj Boże przy nakryciu kogoś zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje (generalnie to przyjadą sami swoi, więc taka przestroga nie jest potrzebna, ale chce żeby to było jasne).

 

 

PISZCIE W TEMACIE PONIŻEJ SKŁADY/OSOBY PRZYJEŻDŻAJĄCE NA LAN, abym miał orientacje jaka ilość osób jest zainteresowana!!! Zostały 4 dni, myślę, że większość już podjęła decyzje.

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...