Skocz do zawartości

MEGA LAN w Kietrzu! 22-23 sierpnia 2009


Zimol

MEGA LAN  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jedziesz na MEGA LAN?

    • TAK, KIERWA, JAD?!
      1
    • Nie
      3
  2. 2. W co masz zamiar najwi?cej gra? na MEGA LANie?

    • Halo: Combat Evolved
      0
    • Halo3
      1
    • Rock Band 2
      1
    • Nie jad? tam gra?, interesuje mnie tylko wódka;]!
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tak szczerze, to wzięło mnie na podsumowanie, na LANie obecnych było łącznie 21 osoby (w tym liczę np. brata od Dina, który wpadł "tak,o" do nas późno w piątek i sobotę.

W piątek mieliśmy czynne 2 setupy Halo:CE, które grane były prawie bez przerwy.

W sobotę popołudniu rozłożyliśmy Setup z Halo3, ale niestety tu wyszedł fakt niskiej frekwencji.

Przez jakiś czas chłopaki grali 4vs4, później nawet sam grałem z nimi, bo brakowało 8smego i brakło im chętnego.

Summa summarum, setup do Halo3 nie spełnił swojej roli z braku chętnych. Albo inaczej... z powodu tych wszystkich leniwych Halo3 krów, które mogły (nie piszę tu do wszystkich, żeby mi flame po mnie nie poleciał), które wiedziały, mogły, momentami chciały, ale syndrom dziewicy po raz tysięczny się ujawnił.

Mi tam rybka, w sumie, dzięki tej postawie, myślę, że jakikolwiek sens robienia w przyszłości LANa opartego na Halo3 upadł (i nawet premiera ODST tu nie pomoże). Ja się świetnie bawiłem, pograłem, niestety nie wypiłem, z racji odpowiadania za to wszystko, ale odbiję sobie to w przyszłości.

Myśle, że support alkoholowo-żywieniowo (Ludowa) był spoko, każdego czyścioszka chyba też mój domowy prysznic nie ominął. Oczywiście spanie to był istny hardkor, ale była o tym mowa w postach;]

Osobiście to szkoda trochę taki osób jak Kerlo, Razgriz i Damiaś po których widać, że nastawili się na Halo3, no cóż Panowie, fucki wiecie komu posyłacie... wszystkim XBLowym dziwom, którzy niestety psują swoją biernością jakiekolwiek inicjatywy... bo nikt mi nie powie, że nie mógł trafić na moje kochane zadupie z jakiegokolwiek miasta/wsi, a Kerlo potrafił z Gdańska zasuwać. Wstyd i hańba, lenie jedne!

 

CHCECIE JAKIEŚ EVENTY? BY COŚ SIĘ DZIAŁO? POKAŻCIE SIĘ NAJPIERW, A PÓŹNIEJ WYCIĄGAJCIE RĘCE PO SWOJE ZACHCIANKI!

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

w Halo3 kazdy moze pograc w domu, a w H1 ce nikt sam sobie nie pociupie, wiec tu jest glowny powod malej frekfencji. inna sprawa ze 75% H3 playerow to dzieciaki i nie maja $ na takie tripy, to nie sa takie freaky zeby ojca w wieku 15 lat naciagnac zeby przejechal pol polski z banda gowniarzy przez pol polski zeby pograc na konsoli :P

 

..... a niech zaluja bo bylo miodzio, next time (oby jak najszybciej, moze byc w kameralniejszym gronie) wpadam swoja fura i nikt sie nie wykreci z wypadu do Stodolini :P

 

FOOOOOOOOOTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!

Odnośnik do komentarza
w Halo3 kazdy moze pograc w domu, a w H1 ce nikt sam sobie nie pociupie, wiec tu jest glowny powod malej frekfencji. inna sprawa ze 75% H3 playerow to dzieciaki i nie maja $ na takie tripy, to nie sa takie freaky zeby ojca w wieku 15 lat naciagnac zeby przejechal pol polski z banda gowniarzy przez pol polski zeby pograc na konsoli :P

O to do końca się nie zgodzę, kasę nawet za szczyla można skombinować (znane z autopsji), nawet jak się pieniędzmi nie sra, a i ojca da się nagrać na wyjazd (nas wiózł zarówno mój starszy, jak i Boczka, a nawet Kazik od Uznego się szarpnął do Wawki na WGD2;]), więc da się, tylko się jest obojętnym. Nie wiem, że ludzie świata nie są ciekawi i w ogóle... ta dzisiejsza młodzież to normalnie hańba :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...