Skocz do zawartości

MEGA LAN w Kietrzu! 22-23 sierpnia 2009


Zimol

MEGA LAN  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jedziesz na MEGA LAN?

    • TAK, KIERWA, JAD?!
      1
    • Nie
      3
  2. 2. W co masz zamiar najwi?cej gra? na MEGA LANie?

    • Halo: Combat Evolved
      0
    • Halo3
      1
    • Rock Band 2
      1
    • Nie jad? tam gra?, interesuje mnie tylko wódka;]!
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Piszę do Was, drodzy forumowicze ponieważ w mojej głowie zrodziła się inicjatywa, warta wklepania kilku kilobajtów tekstu.

Zbliżają się wakacje, a my mamy tylko Xbox Fun Day w planie! Postanowiłem zabrać się za zapełnienie luki w tym temacie;]

Jestem już po rozmowie z Troniciem, któremu prezentacja mojego pomysłu wyraźnie przypadła do gustu i zagwarantował, że sprzęt potrzebny do rozegrania mega lana wyląduje w Kietrzu po XBOX FUN DAY. Nie chcę organizować żadnego turnieju i walki o pucharki i nagrody rzeczowe, bo nie mam na to czasu i zdrowia. Bardziej zależy mi na integracji, zabawie. Poniżej przedstawiam Wam mój pomysł na (przy Waszych chęciach i frekwencji) największy LAN w historii polskiej sceny Halo.

 

22-23 SIERPNIA 2009

Od 8:00 w sobotę do 20:00 w niedzielę (możliwość przyjechania, wyspania się, kąpieli w piątek wieczorem)

Miejsce: Kietrz, Dom Działkowca ul. Głowackiego

 

Co będzie?

po pierwsze...

Na pewno 2x setup do Halo: Combat Evolved NTSC. Od Was zależy jaką ilością padów będziemy dysponować, na dzień dzisiejszy w Kietrzu mamy ich 6. Maksymalna przydatna ilość to 16. Wtedy można grać na obydwu setupach 4vs4! Liczę w tej materii na Was.

 

po drugie...

1x pełny setup do Halo3 (8x LCD scenowe + 3x Xbox360, 8Xboxów + halo3 scenowych)

po trzecie...

Pełny zestaw do RockBanda (perka, 2 gitary, mikrofon) z mocnym nagłośnieniem nagłośnieniem i ponad 300 utworami na dysku (takie tuzy jak Metallica, Iron Maiden, Megadeth, Judas Priest, Black Sabbath, Nirvana, Pearl Jam included;])

 

Zalety?

1) Całkowicie zamknięta, kameralna impreza. Zamykamy się na Domku Działkowca i nie ma prawa wstępu nikt spoza grupy uczestniczącej (co nie znaczy, że nie można pójść na miasto po jakieś zakupy itp.

2) Można normalnie, na ławeczce wypić browara, przysmażyć na grillu kiełbaskę, pójść na pizzę lub też ją zamówić!

3) Śpimy na miejscu za darmo (polecam wziąc poduszkę i śpiwór)... jesteśmy tam 24h/dobę! Dostępne prysznice z szatni.

4) Dużo i dobrze, czyli sprzęt o którym pisałem wyżej, nikt nie będzie narzekał na brak możliwości pogrania.

5) Klimacik kietrzańskich LANów, jedyny i niepowtarzalny, w skali zarówno Polski jak i Europy, zapewniam;]

6) Dużo ludzi do grania na dobrym poziomie już na miejscu (czyt. Kietrz)

 

 

Wady?

eee... że co?

No dobra, może dla graczy z północy Polski trochę długi dojazd do Kietrza, ale geografii nie przeskoczymy.

 

Cena wynajmu Domku zamyka się w 170zł, proszę o przygotowanie w zależności od ilości uczestników na składkę w wysokości 5-10 zł. (marzy mi się 34 osoby, wtedy wychodzi 5zł - być może uda się ten pułap osiągnąć)

 

665-526-296

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

obowiązkowy nr do kontaktu ze mną przed dojechaniem na miejsce!

 

Musisz być na największym polskim LANie w Halo w całej historii.

Nieograniczona możliwość LANowania w HALO: Combat Evolved i Halo3 (że o RockBandzie nie wspomne) przez 2 dni!!!

Zaczynamy w sobotę o 8:00, koniec godzina 20:00 w niedzielę!

Sala spokojnie pomieści, bez robienia bydła i ścisku, 50 osób!

Fun, anyone?

 

PROSZĘ SIĘ DEKLAROWAĆ JUŻ W TEMACIE KTO PRZYJEŻDŻA NA 100%, żebym miał wgląd na ilość uczestników! Zostały 4 dni więc chyba decyzję już podjeliście. Czekam i pozdro. W razie pytań, dzwońcie na komę. Piszcie PW. Postaram się jak najszybciej odp.

 

Zapraszam do dyskusji na ten temat. Raper podepnij, proszę ;)

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

łojezu korwa cza będzie jechac o ile wszyscy zgodzą się na bojkot halo 3 poprzez nasikanie na mojego starego pada od trzystaszesdziesiatki. tony hawk's 900> halo 3 pałer drejner. a padów z brzydgoszczy tak z 4 spokojnie mysle oczywiscie do Halo 1 bo do h3 moge przywiezc tylko ten do nasikania

Edytowane przez Yoyo800
Odnośnik do komentarza
Dowioze 1x S'ke, 2x balona i moge wziąć 5x 360'tka + kilka H3 + jakieś monitory

Monitory już będą, to obgadane jest z Troniciem. Nie musisz sie fatygować.

Ale 360tki i Halo3 są jak najmilej widziane. Że o padach do Halo1 nie wspomnę (Twoje balony jeszcze działają? Pewnie konserwator jakiś :])

Odnośnik do komentarza

Balony mało używane, leżały w szafie, ale do jednego z nich nie mam niestety jaszczurki (tej odpadającej końcówki <- dla ludzi nie rozumiejących o czym mówie/pisze).

Z kilku powodów niezależnych od nas po funday'u monitory najprawdopodobniej pojadą ze mną, więc jednak chyba będę musiał się pofatygować ;)

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...