Skocz do zawartości

MEGA LAN w Kietrzu! 22-23 sierpnia 2009


Zimol

MEGA LAN  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jedziesz na MEGA LAN?

    • TAK, KIERWA, JAD?!
      1
    • Nie
      3
  2. 2. W co masz zamiar najwi?cej gra? na MEGA LANie?

    • Halo: Combat Evolved
      0
    • Halo3
      1
    • Rock Band 2
      1
    • Nie jad? tam gra?, interesuje mnie tylko wódka;]!
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy jest szansa ze ktos by po nas (mnie i Juana) ruszyl tylek do Racka w piatek ok 24? i odstawil nas w niedziele ok 18?

 

Bo moj Leon w warsztacie a Juana TS pali tyle ze na 2 osoby to sie zupelnie nie kalkuluje, a widze ze nawet dobry dojazd pociagiem tam macie.

Na pewno przyjedziemy, nie ma problemu, jest kilku kierowców, ktoś do waszego dojazdu sobie daruje picie.

 

Juan i Goldi, nie macie tam żadnych warszawskich dinozaurów Halo jeszcze;]?

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza
Jak by byli chetni to bysmy smigali samochodem, ale jak widac tylko 2 dinozaury zostaly w Wawce ;)

 

no to na 90% jestesmy, bo ogolnie jestem chory, ale jak zdaze sie wykurowac to w piatek jestesmy z x1 + 2xS (dajcie znac czy macie CRT bo jak cos to moge component do xa zabrac ale na CRT lepiej by bylo)

 

No szkoda, pamiętam że w Wawie było Was trochę (liczba uczestników Wawie zawsze była na poziomie "średniej krajowej" albo nieco wyżej ;) )

Goldi może masz tam z 10 kompletów ubioru i markerów do Speedballa?:P To sobie zrobimy deathmatcha na działkach ^_^

 

Dostałem SMS od Bartha, że przywiezie 4tą konsolę, więc wytarczy jak przybijecie z Skami.

 

Ja się pytam. Gdzie jest ta Halo3 "elyta" dla której zwożony był do Kietrza sprzęt (komplet LCD + XO)???

Cieszę się z tej grupki osób, która się zadeklarowała na przyjazd bo sympatycznie będzie urządzić sobie małe grańsko-chlańsko.

Widocznie jak to napisała pewna osoba, w prywatnej rozmowie, trzeba byłoby zasponsorować nagrody "za przybycie" i zwrot za transport/darmowe bilety PKP/vouchery na paliwo na stacjach paliw, to możemy zgłosiło się kilka osób więcej ;)

Nam się nie będzie zapewne nudzić, a drugiej takiej okazji do pogrania w jakiekolwiek Halo na żywca szybko nie zaznacie (PGA?).

 

Zdrowiej Goldi. :)

Odnośnik do komentarza

Nie, no toż to skandal w biały dzień... na razie mam bagatela 18ście osób z czego grom ludzi gra TYLKO w Halo1 i RB2, nie wiem czy będziemy w tych okolicznościach targać tam w ogóle sprzęt scenowy. Zagłosujemy jak będziemy w komplecie.

Będzie ktoś jeszcze? Czy ktoś szykuje się na jutro rano?

Odnośnik do komentarza

Molo, ten ręcznik sobie zostaw albo co bo nie jest mi koniecznie potrzebny do życia :)

Co do strat to brakuje mi czarnej Ski, sprawdźcie ludzie czy ktoś sobie jej przypadkiem nie przywłasczył, znak rozpoznawczy to jakieś takie niby P (może wygladać jak A) wyryte nożem na naklejce z tyłu (TroniC dobrze to opisałem bo razem to robiliśmy, chyba to przypomina P c'nie?)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...