Skocz do zawartości

Zlot w Gdańsku


Rekomendowane odpowiedzi

Snake., może załóż temat Wężyk Cup albo Posejdon Cup? Umieściłbyś tam wstępną listę uczestników, informacje odnośnie miejsca, planowanych atrakcji etc.

No ok ;]

 

Jeśli chodzi o miejscówe, to tak jak już pisałem, wszystko odbywałoby sie u mnie. O dojeździe jeszcze napisze, ale to już wtedy kiedy będe wiedział jak, kto, kiedy i czym przyjeżdża, bo od paru miesięcy mieszkam w sumie na zadu.piu i autobusy jakoś dziwnie i nieregularnie do mnie jeżdżą. Ale pewnie będzie tak że po każdą grupke ktoś podjedzie na dworzec (ja albo Pitrex, albo jeszcze ktoś).

 

Planuje w sumie 5 (a może uda sie i 6) stanowisk z Tekkenem + 2 na jakieś inne rzeczy, typu singstar, sf4, albo sc4 jeśli ktoś bedzie miał ochote (?). Tych dwóch tiwików nie przeznaczam na tekkena z tego względu, że to HD'ki i granie na nich w tekkena to patologia. Jak narazie mamy konsole Pitrexa, Tokisa, Libertiego, moją i Luka, licze więc na jeszcze jakieś wsparcie ;]

 

Wstępna lista osób:

 

1.Kati

2.Raveman

3.Cambion

4.Di

5.Tokis

6.Liberty666666

7.Snake

8.Midas

9.Sin

10.Luk

11.Red

12.Hamtaro

13.Shogun

14.Madenti

15.Andrzej

16.Malhavok

17.Cinek

18.Sajan

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy założenie tego tematu ma oznaczać, że zlocik wypali na 100%? I jaki jest ostatecznie termin spotkania w takim razie - 10, 11, 12 lipca, tak?

 

Ekipa doborowa! Alik, gramy w w tego pokera, 2 dychy wjazd. :P Będzie też wcielenie Xiao, hihi! No i biorę strój kąpielowy, bo wypadu nad morze nie odpuszczę!

 

Wyśmienicie, nie mogę się doczekać! :D

Odnośnik do komentarza

Liber, wejście bedzie za darmo przecież, jedynie jakieś tam wpisowe sie ustali na turniej. Zdaje sobie sprawe że jako pierwsza edycja ten zlocik pewnie nie będzie prezentował takiego poziomu jak waz00n cup, ale bedzie miał tą niepowtarzalną zalete, że każdy bedzie mógł sam zdecydować, czy weźmie udział w turnieju czy nie xD

 

Tokis, no można w sumie powiedzieć że na 99%, bo jakieś emergency w ciągu tych paru tygodni może zaistnieć, wiadomo. Ale na obecną chwile zlocik jest raczej pewny. Co do terminu, to chyba ten 10-12 (można w sumie zostać na granie nawet dłużej, zaleta wakacji;] )będzie najlepszy, bo odpowiada chyba wszystkim.

Odnośnik do komentarza

1) Snejku, czemu tak późno się zapisałeś? Nie bałeś się, że nie starczy miejsc?

 

2) Jeśli będą chęci to czemu by nie przedłużyć... true ;]

 

3) Jak będziesz rozmawiał z Shogunem to przekaż mu, że dawno od niego maila nie dostałem. On będzie wiedział, o co chodzi ;)

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...