Skocz do zawartości

Zlot w Gdańsku


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co najmniej 6 - pięć z Warszawy oraz gospodarz.

Plus niejaki Tokis, chluba łódzkiej ziemi! :D Dziś się okazało że mam wolne, więc zapowiadam się że dotrę na sto procent, wraz ze swoją konsolą, a na niej DR i SC4.

 

bodajże niestety chyba tak :wacko:

Hę? Ludzie kochani, piszcie zrozumiale, bo nie wiem o co może chodzić...P-Ń, będziecie czy nie? Nie śmiejcie teraz poodpadać!

 

Co z tym pokerem?

 

Wawa - do czwartku, Reszta - do piątku! :P

 

Elo

Odnośnik do komentarza
Co najmniej 6 - pięć z Warszawy oraz gospodarz.

Plus niejaki Tokis, chluba łódzkiej ziemi! :D Dziś się okazało że mam wolne, więc zapowiadam się że dotrę na sto procent, wraz ze swoją konsolą, a na niej DR i SC4.

 

bodajże niestety chyba tak :wacko:

Hę? Ludzie kochani, piszcie zrozumiale, bo nie wiem o co może chodzić...P-Ń, będziecie czy nie? Nie śmiejcie teraz poodpadać!

 

Co z tym pokerem?

 

Wawa - do czwartku, Reszta - do piątku! :P

 

Elo

 

Może nie do końca chluba ale grać tam umiesz :P chluba będzie jak się w tym morzu nie utopisz (ponoć Tokisa pływać nie umie) :P

Odnośnik do komentarza
Co najmniej 6 - pięć z Warszawy oraz gospodarz.

Plus niejaki Tokis, chluba łódzkiej ziemi! :D Dziś się okazało że mam wolne, więc zapowiadam się że dotrę na sto procent, wraz ze swoją konsolą, a na niej DR i SC4.

 

bodajże niestety chyba tak :wacko:

Hę? Ludzie kochani, piszcie zrozumiale, bo nie wiem o co może chodzić...P-Ń, będziecie czy nie? Nie śmiejcie teraz poodpadać!

 

Co z tym pokerem?

 

Wawa - do czwartku, Reszta - do piątku! :P

 

Elo

Chlubą łodzi to może być to że zrobiliśmy coś z niczego(wszyscy) a Tokisa gra do prawdy zacna jest, już nie moge sie doczekać jak na siebie kiedyś na turze trafimy...będzie trzeba odpalić megakapownika i pare razy sobie w ryj strzelić jak z solem...zobaczymy czy i tym razem w decydującej chwili 3 perfy sie posypią:P

Odnośnik do komentarza
Może nie do końca chluba ale grać tam umiesz :P chluba będzie jak się w tym morzu nie utopisz (ponoć Tokisa pływać nie umie) :P

Chlubą łodzi to może być to że zrobiliśmy coś z niczego(wszyscy) a Tokisa gra do prawdy zacna jest, już nie moge sie doczekać jak na siebie kiedyś na turze trafimy...będzie trzeba odpalić megakapownika i pare razy sobie w ryj strzelić jak z solem...zobaczymy czy i tym razem w decydującej chwili 3 perfy sie posypią:P

Cieszę się koledzy że doceniacie moje starania! A tobie Tomek gratulacje za wytrenowanie łódzkiej bestii! :P Siebie tak wytrenuj to nie będziesz sobie musiał sprzedawać strzała w gębę na turnieju. No i mnie też się marzy wspólne walka gdzieś w DE...Niestety, następny tur to już chyba po wyjściu T6. :(

 

A poza tym - wielka szkoda że się tyle osób wysypało. "Tejowcy", zawiedliście mnie! Że o łodzianinach nie wspomnę, łajzy... :P

Odnośnik do komentarza
Może nie do końca chluba ale grać tam umiesz :P

Przecież Tokis gra najlepiej spośród graczy w Łodzi.

 

Ej, co byście wszyscy powiedzieli na przełożenie zlotu na inny termin? Tak żeby wszystkim pasowało i żeby nie trzeba było dopychać jakichś randomowych ludzi? ;] Mi aż tak nie zależy na tym żeby zlot był w ten weekend, ale jak bedzie bez tych paru osób to też płakać nie będe. Dlatego pytam was o zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Może nie do końca chluba ale grać tam umiesz :P

Przecież Tokis gra najlepiej spośród graczy w Łodzi.

 

Ej, co byście wszyscy powiedzieli na przełożenie zlotu na inny termin? Tak żeby wszystkim pasowało i żeby nie trzeba było dopychać jakichś randomowych ludzi? ;] Mi aż tak nie zależy na tym żeby zlot był w ten weekend, ale jak bedzie bez tych paru osób to też płakać nie będe. Dlatego pytam was o zdanie ;)

Heh, niby gram nie tak źle, ale już czuje śmierdzący oddech Veluriana na moich plecach! :P Reszta składu też skilluje, ze nie wspomnę o Mańqu, który się wyszkolił na maszynę do zabijania w SFIV. :D

 

A co do przeniesienia zlotu - NIE MA MOWY! Ludzie, stanąłem na głowie żeby dostać tydzień zwolnienia, i w lipcu nie będę już miał ani dnia urlopu. Tak więc teraz albo nigdy. Mi ekipa pasuje, mam zamiar bawić się i grać do upadłego. Zawiedli mnie trochę Alik i Krysta, tym że we dwóch już im się nie chce wybrać. Chyba że są jakieś inne powody o których nie wiem, wtedy sorki.

 

Tak więc nie stękać, tylko się szykować na długie mocne(nocne?) granie!

 

Melduje się z warszawiakami w piątek o którejś tam - wyjdzie po nas ktoś? Mam brać konsolę w końcu czy nie?

Odnośnik do komentarza

LoL Sneju, sorry ale za późno na zmiany terminu. Większość już się nastawiła, że teraz przyjedzie, niektórzy pewnie musieli postarać się specjalnie o wolne, którego mogą nie dostać w innym terminie. Fakt, szkoda że Poznań nie wpadnie ale zmiana terminu może niczego nie zmienić bo równie dobrze za tydzień lub dwa ktoś z BezKituTeam może nie dostać wolnego i znowu cały team nie przyjedzie;]. Lista uczestników jest bardzo pozytywna, do tego jeszcze będzie Madi, no i, miejmy nadzieję, pierwsza para SC'ka ;]. Będzie dobrze:).

Edytowane przez LastManDancing
Odnośnik do komentarza
Mnie proszę do żadnego BezKituTeam nie mieszać, ja jestem z TcT :P Chciałbym przyjechać, ale znowu nie mam pracy i nie mam nawet na pociąg.

 

Mamuniu, Tatuniu, potrzebuję 200 zł na wyjazd, melanż i granie przez 3 dni w Gdańsku :D . Proszę wesprzyjcie mnie jako "no-life'a" ;) ;) ;) .

Myślę, że to by dało radę :spox:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Szczerze powiem że nie wiem jak sie zabrać do tej prywaty bo raz ze dużo tego wszystkiego było a 2 to,to że jestem wykończony xD ogólnie to Pozdro dla Sneja za zorganizowanie jednego z najlepszych zlotów w tym kraju na jakie miałem okazje być.

 

PRYWATA:

 

MTC,kurde stary tym lawem to nawet fajnie wymiatasz ;d za(pipi)i.scie mi się z tobą grało,piło i śmiało :)

 

Cambion,Graj dalej Mardukiem,nie zważaj na teksty typu "ale ty kapisz,inaczej grać nie umiesz"itp. bardzo skutecznie nim grasz i oby tak dalej :D

 

Diego aka Mysterio xD transformacja Megazorda wymiata ;d,ładnie grasz tym lee,ale ku.rwa mniej hopkickow :catfight:

 

Mallhavock,twój Lei ma bardzo duży potencjał,ćwicz i trenuj na nowym sprzęcie :) granie po Warszawsku i dżentelmen wymiata ; D

 

Tokis,Krychą pokazałeś klasę a Law'em i tak lamisz xD nie no fajnie mi sie z toba gralo i denerwowalo,nastepnym razem gram po Warszawsku 8)

 

Andrzej,picie z tobą alkoholu to przyjemnosc ; D twój Hwo daje rade,poswiec troche wiecej na treningi a na pewno bedzie jeszcze lepiej ; ]

 

Shogun,widać że już dawno nie grałeś,mniej twin pistons'ów i mniej walenia w powietrze a na pewno będzie lepiej :-)

 

Luq,na zlocie chyba nie graliśmy ale tak i tak szaacun że zostałeś w DR przy cioci Ninie ; D

 

Chemik,coraz bardziej mnie zaskakujesz,tym razem zaskoczyly mnie twoje wyniki z Shogunem ; D postudiuj frame date a bedzie zapipiscie ; ]

 

Liberty (666.....) już nie wiem ile szóstek xD,dalej mnie zaskakujesz swoim movement'em po lewej stronie mishimami ; D bardzo fajnie mi sie z tobą grało.

 

Hamcio,szkoda że nie zagraliśmy i szkoda że tak szybko się zmyłeś ;/

 

Red,szkoda że nie mielismy okazji zagrac : (

 

Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam bardzo ale jestem zmęczony ;p

 

ogółem mówiąc bardzo mi się spodobało granie po Warszawsku (czyt. rzut,podcina,kopkick na pałe xD),tak sobie myślę może powrócę do tej zje,banej,z bugowanej,smierdzacej,wku,rwiajaceja gry. Tak czy owak dziękuje wszystkim za pojawienie się,spranie mi dupska (pozdro Tokis,Di,Cambion) no i ogólnie że byliście :]

 

P.S. jeśli ktoś przeczytał całego mojego w miare nie poukladanego posta to duzy szacun : D.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie... nie lubię się podlizywać ale muszę powiedzieć Sneju :-) Zlot za(pipi)isty. Kto był niech wspomina, kogo nie było niech żałuje :P

 

O porwocie:

 

Tokis zamulił i całą drogę powrotną czytał "Nad Niemnem" ;-/ Ja z Andrzejem robiliśmy flache i udawaliśmy ze stoimy w kolejce do kibla (trzeba było widzieć miny reszty ludów w kolejce hahah) ;-/ Di oglądał na laptopie Kung Fu Panda z jakąś dziwną dziewczyną, potem ona dała numer telefonu Łukaszowi i Łukasz umówił się z nią do Colorado żeby pływać w basenie z takimi fajnymi plastikowymi kulkami. Ogólnie zajebiście

 

MTC,kurde stary tym lawem to nawet fajnie wymiatasz ;d za(pipi)i.scie mi się z tobą grało,piło i śmiało :)

 

:-) koncentruj się na Bryanie a nie na jakiś tam gównach, skoda czasu i energii

Odnośnik do komentarza

Snake, bardzo fajny dom masz - ładny i przestronny. Weekend udany, choć rzeczywiście frekwencja niezadowalająca. Ale niech ci, których nie było, po prostu żałują.

 

Przez większość czasu dobrze mi się grało (poza ostatnią partyjką vs. Tokis - chyba widziałeś, jak głupio grałem ;) za to nasze poprzednie potyczki były - według mnie - świetne i dość wyrównane). Od pewnego czasu gram trochę lepiej i mam nadzieję, że tak będzie cały czas. Wiem, nad czym muszę poćwiczyć.

 

Nie chce mi się pisać na temat każdego po kolei, więc napiszę tylko o najgorszych i najlepszych dla mnie momentach tego zlotu.

Najgorszy: granie w SC4. Z Liberem już po kilku walkach odechciało mi się grać, bo ta bijatyka jest wolna i nudna :/

Najlepsze: granie w SC2 :D Co prawda grałem przez większość spędzonego przy tym tytule czasu sam, ale miłość do drugiej części Calibura zupełnie nie zardzewiała - ta gra jest bardzo dynamiczna, ma step-G i sporo przegięć :D Druga rzecz: sobotnia noc na czatach! TRANSFORMACJA MEGAZORDA! :D

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

E tam nie było tak źle z tą frekwencją, przynajmniej nie trzeba było stać w kolejkach do grania, dla każdego starczało miejsca do siedzenia i prawie dla każdego do spania:P. Miejscówka idealna jak dla mnie. Z dala od hałasu i smrodu miasta, blisko natury (i w miarę blisko sklepu:P) co powodowało fajny beztroski klimacik:).

 

Fajnie się gadało, sporo się pośmiało, kilku nowych chłopków się poznało. Co do grania to grało się dobrze, część podskillowała, cześć jakby mniej, ewentualnie grałem pierwszy raz, więc się nie wypowiem.

 

Najgorszy: granie w SC4. Z Liberem już po kilku walkach odechciało mi się grać, bo ta bijatyka jest wolna i nudna

Ta, szczególnie po całym dniu z DR'ką, GG, czy nawet SF'em. Ale było chociaż zabawnie;].

 

Tokisan, albo spory progres, albo w łodzi grało Ci się gorzej, nie wiem, utrzymuje że to pierwsze. Na pewno wiem, że mnie zaskoczyłeś, szkoda tylko, że mi gra po pobudce w ogóle nie idzie, ale to i tak niewiele zmienia bo wiem co widzę, progres jest spory, i tak trzymać.

 

Di, Lee idealnie pasuje do Twojego stylu gry, chyba powinieneś się go trzymać, grasz nim bardziej defensywnie niż swoją Xian za czasów sc3 (tak to komplement:P).

 

Paweł jak to jest że za każdym razem gram z Tobą najwięcej? Trzeba coś z tym zrobić bo zawsze przez to nie wyrabiam się z zaliczaniem reszty chopaków:P.

 

Cambion, w końcu zagraliśmy coś konkretniejszego, od dobrych 2 lat jak dobrze pamiętam, było fajnie:).

 

Sneju fajne łyżeczki, sorry że Ci jedną podwędziłem, przy następnych odwiedzinach obiecuję oddać;D. No i napisz czy głowa T-rex'a przeszła;DDD.

Odnośnik do komentarza

No to i ja napisze coś. :D

 

Ogólnie wypad bardzo udany, miło było ruszyć dupsko z tej Warszawy i w tym momencie wielkie dzięki dla Sneja :good: za umożliwienie nam tego. :piwo:

Dziękuje również wszystkim z którymi miałem przyjemność zagrać lub spędzić miło weekend:

Pitrex - chyba najbardziej dziki wavedash jakiego widziałem i to nawet w wykonaiu Hwo, a swoją droga to przychylam się do opinii Pawła żebyś grał Bryanem :good:

Liber - mishimy to gó.wno, graj Xiao, zmiotłeś mnie nią jak nooba, z resztą tak ja w SF4 :piwo:

Tokis - no skill rośnie nie da się ukryć, i dzięki za towarzystwo w podróży (te dwie estonki co o(pipi)iły nas po polsku były najlepsze :wtf: ), Warszawa pozdrawia Łódź :piwo:

Snake - w prawdzie nie zagraliśmy ale to się jeszcze nadrobi, jeszcze raz dzięki za gościne :piwo:

 

dla warszawiaków dzięki za wspólny wypad, a resztę których nie wymieniłem pozdrawiam i dziękuje. :P

 

PS. Nie dziwna dziewczyna tylko Agnieszka i jeszcze się z nią nie umówiłem, ale niedługo to zrobię :spox:

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...