Skocz do zawartości

Zlot w Gdańsku


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PS. Nie dziwna dziewczyna tylko Agnieszka i jeszcze się z nią nie umówiłem, ale niedługo to zrobię :spox:

No pewnie, a na turniejach Tekkena 8 zobaczymy zawodnika o nicku CraigMarduk2010 :vincencik:

 

No tak daleko w przyszłość to bym nie wybiegał, ale myśle że kiedyś na pewno bedzie taki zawodnik tylko może niekoniecznie craigmarduk2010 ale jakoś craigmarduk20xx ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra też coś skrobnę na szybkości:

 

Miejscówka konkret, Sneju ładnie mieszka - było wygodnie i przestronnie, na czym usiąść, pospać(szczególnie pokój w którym panowała wieczna noc:)) i nie chodziłem głodny nawet! Fajny był ten LCD od Luka na którym naprawdę NIEMAL nie było czuć laga (wg mnie klatka czy dwie straty, niemniej iSW w jugglach wychodził więc nie narzekałem), poza tym konsol i TVików było w sam raz, z rzadka ktoś czekał na swą kolej, a jak czekał, to pił przy okazji lub gadał więc też nie można było narzekać.

 

Ekipa się w sumie zebrała wesoła, z PRAWIE każdym pograłem(Łukasz, ty to zawsze jakąś wymówkę znajdziesz żeby się wykręcić od grania ze mną, szkoda), stwierdziłem też przy tym że jakiś tam mały progres w mojej grze jest, co mnie cieszy. Nowo poznani ludzie też byli w porządku(pozdro Luk, Szogun, Chemik, Red i jego kolega, a także Hamtaro, który wpadł i chyba nawet nic nie zagrał :P) i mimo że widać było brak ogrania to nie poddawali się i chcieli grać.

 

Niestety, jak dla mnie to ten Gdańsk trochę za daleko, dźwiganie 10 kg torby było bardzo męczące, tak samo podróż, ale cóż, wiedziałem w co się pakuję.

 

Di - dzięki za gościnę, fajnie się grało ten zakład, fajnie się grało w ogóle. Ten Lee spoko, ale potrzebuje jeszcze paru szlifów, jednak co z tego skoro i tak janisz Pandą. Jedyne walki w których naprawdę byłem wkurzony na tą grę. Mimo wszystko, skillujesz naprawdę szybko i dobrze uskuteczniasz grę po "warszafsku".

 

Łukasz, Paweł, Andrzej, Krzysiek - kupa śmichu z wami ziomki, nie ma co. MTC(lol :)), graj no tym Ganryu, ewentualnie Lawem jeszcze, a ty Andrzej naprawdę dobrze jedziesz Fengiem, aż się zdziwiłem na początku, pozbądź się schematów a będzie dobrze. Malhavok, jest poprawa, bez dwóch zdań, liczę że z nowymi sprzętami polecisz szybko w górę. Dzięki za wspólną podróż oraz przezabawne 3 godziny w Galerii Bałtyckiej. I następnym razem nie sadzajcie mnie gdzieś na końcu wagonu to nie będę zamulał, kiedy wy sobie pannę ściemniacie(pozdro Łukasz:D). A ta książka to był Pratchett, a nie "Nad Niemnem", ignorancie! :P

 

Liber - dzięki za dobre słowo, cieszę się że mogłem stawić godnie czoła! Jak zwykle posparowaliśmy tylko troszkę, skończyło się na znanym mi już "pogramy później jeszcze" - następnym razem zarezerwuj więcej czasu na grę ze mną, proszę. Sobotnia gadka przy wódce(mimo że jej nie piłeś) i próba zakamuflowania braku głowy posążka rozbawiły mnie do łez! :D

 

Pitrex - jak to jest, przegrywałeś wyraźnie swoimi topami, a wygrywałeś jakimiś mega janami(Paul, Feng się kłania). Nie zamulaj tym GoW2, graj w Tekkena! Ciekawa dyskusja nt. buforowania w PKS, szkoda że w praktyce w sumie do niczego nie doszliśmy. Niemniej miło było się napić z tobą wódki... Ups, chyba nie powinienem tego mówić, tyś chyba jeszcze małolat. :P

 

Sneju - kurde, chłopak, nie wiem jak to się stało że prawie nic nie pograliśmy. Może następnym razem nie śpij tak długo i olej jakieś pierdołowate gry typu SC2 i SF :P, a uda się posiedzieć przy Tekkenie dłużej, co? Przez takich zawodników jak ty, boję się Steve'a, serio ta postać to mega rzeźnik, już wiem że nie przypadkowo Matt, Steve88 i Alik, zaszli tak daleko w turniejach - nie mówię o ich niezaprzeczalnym skillu, oczywiście. Pozdro Mateusz, wpadaj do Łodzi na T6 i weź sticka! Pozdrów też mamę, której nie przestraszyło sześciu typa z siatami wypełnionymi browarem, wódką i kiełbasą! :D

 

Ogólnie szacuneczek dla wszystkich obecnych, a żółta kartka dla zapisanych, a ostatecznie nieobecnych osób!

 

Oby częściej takie granka, na kolejnym u ciebie też się zjawię o ile życie pozwoli!

 

Elo elo

Edytowane przez tokis
Odnośnik do komentarza
PS. Nie dziwna dziewczyna tylko Agnieszka i jeszcze się z nią nie umówiłem, ale niedługo to zrobię :spox:

No pewnie, a na turniejach Tekkena 8 zobaczymy zawodnika o nicku CraigMarduk2010 :vincencik:

 

No tak daleko w przyszłość to bym nie wybiegał, ale myśle że kiedyś na pewno bedzie taki zawodnik tylko może niekoniecznie craigmarduk2010 ale jakoś craigmarduk20xx ;)

 

 

Di oglądał na laptopie Kung Fu Panda z jakąś dziwną dziewczyną,

 

 

Nie spodziewałbym się żadnego innego filmu po Di :P A Pandalotki były? Jak tak to naprawdę szkoda, że mnie nie było..

 

Pandalotek nie było ale była transformacja megazorda xDDDD a i Zordon był jeszcze :lol:

 

P.S. Tokis a ja moge do łodzi wpaść na T6 czy tak Cię przejeła przegrana z janowym polem xD?

 

Odnośnik do komentarza

Tokis, jak to mało graliśmy, z niektórymi nie grałem wcale ;p Zagraliśmy z 60 walk, to i tak było sporo zważywszy na moje nastawienie do grania w ten weekend (chodziłem wkurzony że stick zdecydował się je.bnąć akurat w czasie zlotu). Granie z twoim kingiem to ciężki challenge, ale przy tym satysfakcja z wygrywanych walk spora ;) Aha, i nie gralem w sc2 - chciałem nawet pograć w sc3 ale nikt nie miał ochoty ; ( Jedyne w co grałem oprócz tekkena to sf4 z Hamtaro, gg z Libertim i kilka walk z Ravemenem w 3s'a (Paweł, poćwicz tego Kena, ta gra to serio najlepsza bijatyka jaka istnieje;-)

 

Ciesze sie że miejscówka sie podobała, nastepnym razem mam nadzieje bedzie lepiej, bo już nie powinno być dwóch gór piachu usypanych przed domem tylko ładna trawka i kwiatuszki ;p

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza

to i moze ja cos skrobne.

 

hint dla snejka. ludziom ktorych zapraszasz mow ze mieszkasz w baninie a nie w miszewie. nawet jezeli mieszkasz w miszewie to mow ze mieszkasz w baninie. ogolnie szkoda ze w sumie praktycznie nie zagralismy, bo w koncu granie na lcd to nie granie ;p

 

szkoda ze tak pozno przyjechalem i nie poznalem wszystkich. ogolnie fajni z was no-life'y i ciesze sie ze moglem sobie przypomniec jak sie gra w tekkena po kilkumiesiecznej przerwie. dostalem niezle baty od tokisa i di, obiecuje ze sie poprawie ;P

 

przypomnijcie mi jeszcze tylko kto gral z moim kalekim yoshkiem bo mam slaba pamiec do imion, ksyw. z tego co pamietam to byl bażant i mtc tak? ; P

 

ogolnie bylo swietnie. fajny domek, fajny kotek z glowa dinozaura, beka na czacie i fajna sofa na ktorej spalem ;P wypad do galerii tez udany, na drugi raz wszyscy skladaja sie na jeden kubek pepsi i robimy kolejke do picia, a co tam ;d

 

Odnośnik do komentarza
z tego co pamietam to byl bażant i mtc tak? ; P

Bażant i MTC to dwa nicki jednej osoby ;) Ale tak, grał z Tobą.

 

wypad do galerii tez udany, na drugi raz wszyscy skladaja sie na jeden kubek pepsi i robimy kolejke do picia, a co tam ;d

Dla nas pobyt w Galerii rozkręcił się zaraz po tym jak poszliście. Szczegóły - w postaci filmowej - już wkrótce :D

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
z tego co pamietam to byl bażant i mtc tak? ; P

Bażant i MTC to dwa nicki jednej osoby ;) Ale tak, grał z Tobą.

 

wypad do galerii tez udany, na drugi raz wszyscy skladaja sie na jeden kubek pepsi i robimy kolejke do picia, a co tam ;d

Dla nas pobyt w Galerii rozkręcił się zaraz po tym jak poszliście. Szczegóły - w postaci filmowej - już wkrótce :D

 

nie dziwie sie. bazant niosl wodke i chyba od tego sie zaczelo :)

Odnośnik do komentarza

Tu Tokis z konta Tokisa. Uważam ze publikacja tych nagrań godziła by w mój wizerunek zrównoważonego człowieka, stąd odmawiam zgody na udostępnienie filmów ku uciesze żądnej wrażeń gawiedzi. :D

 

A tak na serio, to po co to wrzucać chłopaki - ten żart rozbawi chyba tylko obecnych wtedy w Galerii, czyli nas(no wiecie o kogo chodzi :)), a później na forum wejdzie Lain czy inny Ozzy i znów się będą napinać. Nie wrzucaj Łukasz, nie widzę sensu.

 

@Liber

Dobry żarcik. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...