Skocz do zawartości

Zlot w Gdańsku


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To się zastanów co chcesz grać, wer. Japońską czy Koreańską teamówek?

Jap: SE i 100 % energii, Kor: Grupy>SE (w SE gra się do 6 wygranych, czyli każdy zawodnik może przegrać nie raz, a dwa razy w danym meczu) i 123% energii. Generalnie byłbym za mieszanym, czyli system koreański, tyle że 100% energii bo ciężko się tak przestawić..

Odnośnik do komentarza

@ Kati

Wybacz, twój cosplay zrobił na mnie takie wrażenie, że skłonnym wierzyć, iż to designerzy Namco brali inspiracje z Ciebie a nie odwrotnie. :P

 

@ Alik

Nie zawiedź mnie Albert, mieliśmy zagrać w pokera, kto wie może wygrasz na powrót do domu, a jak nie, to jeszcze w DRa masz szanse! :P A tak swoją drogą, kto by jeszcze chętny był w pokerka zagrać: standardowe zasady Texas Holdem, bez krupiera, 2 dychy wjazd(ew. mniej/więcej), Mały/Duży Blind do ustalenia? Problem byłby z żetonami, bo mi się nie chce brać 3-kilowej skrzynki w daleką podróż. Sneju, ty albo twoi znajomi nie dysponujecie może? Czy tylko ja się tak jaram tym pokerem? :D

 

@ Di

Zagram z przyjemnością, oby więcej, n00b jestem jaki byłem, ale stawię czoła! :D

 

@ Snake

Dla mnie czwórka za wjazd jest jak najbardziej OK, Mateusz warunki zapewniasz godziwe i fun'u kupę do tego - warte tych kilku groszy!

 

@ Wszyscy

Nie wykruszać się tam, kroi się konkretny zlocik - "stare" twarze i kilka "nowszych" osób, ponad to proponuję skłonić się do wypadu nad morze, może :P być fajnie! Zaczynam odliczanie!

 

TrochęLepszyTeam wraca wzmocniony jak nigdy dotąd! :D

Edytowane przez tokis
Odnośnik do komentarza

Kumpel ma albo koleżanka (nie pamiętam dokładnie kto, na imprezie kiedyś widziałem jak pare osób grało), moge spróbować pożyczyć ;) Ja tam zielony jestem w te klocki, ale za to moge każdego pojechać w wojne 8)

 

No, myśle że za czwórke od każdego spokojnie sie za prąd zwróci ;p A pójdzie go pewnie dużo, w końcu to 8 tiwików (i 8 konsol), w tym 3 lcd/plazmowe. Ale mam nadzieje że grubo będzie. Już planuje powiadomić panią ze spożywczego żeby zaczeli robić zapasy napojuf alkocholowyh ;]

Odnośnik do komentarza

Joł,Joł :) elo ziomki, znowu mam neta, z moim przyjazdem to jest tak...Ja jestem do jasnej CHOLERY na soczyste TAK tylko jeszcze nie wiem co z wolnym będzie , już wyglądało wszystko dobrze i zdrowie sie skopało mi, kręgosłup mi od siłowni i pracy padł...no i teraz nie wiem czy wolne dostane, postaram sie dostać bo nie mam zamiaru osierocić swojego teamu, jak coś to i tak jestem spokojny bo Tokis i tak sam w SBO da sobie rade ale mysle że mimo wszystko będe aby bronić barw TrocheLepszegoTeamu a może tym razem TekkenLordsTeam panowie??:D

 

A może jak będe mieć sporo kasy to i ja sie na pokerka zapisze, kąpielówki napewno zabiore więc niech słoneczny patrol już sie szykuje na interwencje(sztuczne usta sie przydadzą ale tylko w wersji Female bo za inną to przysięgam że zabije)

 

W SF hamtaro to napewno TLT Manieq i ja z chęcią zagramy

 

Snake, troche takich imprez zrobiłem więc podpowiedziałbym ci pare żeczy więc odezwij sie do mnie na gg jak będe, pnp. plastikowe sztućce i talkeżyki(chyba że lubisz zmywać) by sie przydały, smietniki, worki przedłużacze itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...