Skocz do zawartości

Divinity 2: Ego Draconis


JanzKijan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma zdaje się stosownego tematu, zatem...

 

Divinity 2: Ego Draconis to kolejna ładnie zapowiadająca się gra crpg. Następny duży tytuł, który może rzucić na kolana.

 

In plus idzie, że nie ma przesadnie wielkiej kampanii reklamowej. Do tego zanosi się na to, że twórcy położyli akcent na treść. Ma być nieliniowo (kilka możliwości w zakresie rozwiązania najmniejszych nawet zadanek etc.), do tego ogromny obszar do swobodnego zwiedzania...i reszta z konwencji ogólnie przyjętej raczej nie wychodzi (jest pare nowinek, np. czytanie w myślach i transformacja w smoka (która wydaje się być ryzykownym zagraniem).

 

Całość sprawia wrażenie gothicopodobne. Nie jest to samo w sobie mankamentem. Oby jednak gra została dopracowana.

 

Szerzej czytamy o Divinity 2: Ego Draconis np. tu - http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=5722&STR=1 .

 

Premiera niebawem.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Witam jak że premiera w polsce w piątek to mam pytanko czy ktoś już gra i czy opłaca się wydać te 90 zł ? Risen okazał się chłamem a o divinity słyszę wiele pochlebnych opinii i może tak przed dragon age sobie przejść ten old schoolowy rpg

Odnośnik do komentarza
czy opłaca się wydać te 90 zł
Czy przypadkiem gra nie kosztuje 79zł?

 

Orientuje się ktoś czy zostanie wypuszczone jakieś demo gry? Mało prawdopodobne, ale chciałbym sprawdzić czy w ogóle ruszy to na moim komputerze. Na oficjalne wymagania już dawno przestałem patrzeć, gdyż zdołałem ukończyć wiele pozycji, które teoretycznie nie powinny mi działać (m.in. Fallout 3 - często slideshow, ale grywalny).

 

A przyznać muszę, że pierwszy Divine Divinity był pozycją naprawdę zaskakująco udaną i zdecydowanie niedocenioną (imo lepsze to od Diablo). Choć Beyond Divinity już taki dobry podobno nie był, to jednak mam nadzieję, że tym razem można liczyć na solidne RPG.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem w piątek w MM. Powiem jedno wsiąkłem :) Xbox 360 poszedł w odstawkę tak samo ps3 i po raz pierwszy od dawien dawna pc rządzi u mnie w domu:)

 

Gra jest bardzo trudna na pewno nie dla casuali. Umieram średnio co 20 min :> ale nie wkurza mnie to gdyż fabuła i odkrywanie wspaniałego świata mi to wynagradza.

 

Główna fabuła nie jest najwyższych lotów ale poziom trzyma i zachęca do przejścia całej gry. Questów pobocznych jest multum i wiele z nich to naprawdę smakowite fabularnie kąski. Ważne że są tak urozmaicone iż chce się je robić.

 

Umiejętności przemiany w smoka i czytania myśli dodają rozgrywce pikanterii.

 

Najlepiej o grze świadczy jedna rzecz: W piątek grałem w Divinity od 13 do 3 w nocy !!! (tak długo nie grałem od czasów Diablo II!) . W sobotę z braku czasu tylko 3 h ale gdybym miał cały dzień wolny pewnie znów bym długo grał ;) Gra mi się jak na razie wogóle nie nudzi i łapię się na tym iż myślę nad strategią ubicia jakiegoś bosa siedząc w pracy :)

 

POLECAM !

Odnośnik do komentarza

A jest jakaś magia? Jakieś czary itp?

 

od cholery przecież to fantasy:) I możesz łączyć umiejętności różnych klas, Ja mam woja na 23 lvl który przyzywa truposza lub demona do pomocy i wali fire balle :)

 

a jako smok też masz parę magicznych umiejętności np: przywołanie pomocnika czy walnięcie kulą ognia z naprowadzaniem na cel ;)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Krotka? Ja sie bawilem 110h, no ale kto co lubi, dla mnie w sam raz wystarczylo. Maly zamkniety swiat,no nie wiem,dragon age ma jeszcze mniejszy a ten przynajmniej wykonany z gracja i wszystko sie w nim trzyma kupy. Zamiana smoka tez mi sie nie podobala,ale zadna gra nie jest idealna (poza chrono crossem i ff7 ;D) a skille powinny byc bardziej zbalansowane ale tez podobala mi sie swoboda w tworzeniu postaci.

 

No ale coz,sa gusta i gusciki, dla mnie to jeden z najlepszych rpgow stworzonych ever,widac ze nie na pale.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Czy posiada ktoś te wydanie gry - http://www.empik.com/divinity-2-the-dragon-knight-saga-pc-ubisoft,prod59090189,multimedia-p ?

 

To jest ta poprawiona wersja? Na pudełku jest znaczek PL, ale czy jest możliwość zmiany na ENG? Ubisoft nie ufam, dlatego nawet pomimo ceny i promocji 2za1 nie palę się z zakupem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...