Skocz do zawartości

2plus2 - nowy projekt Myszaqa


Kenny tJJger

Rekomendowane odpowiedzi

Mocno zachecony hydeparkiem Myszy, w ktorej pisze: "Ruszyla strona www.zabijbracie.pl, a w chwili gdy czytasz te slowa dziala juz www.dwaplusdwa.com.pl - z zupelnie inna, mocno pokrecona produkcja".

 

Zainteresowany wszedlem na podana przez redaktora strone i...

 

sw4v2t.jpg

 

Myszaty - mozesz wyjasnic? Czy ten projekt to sprzedaz wozkow dzieciecych nowej generacji? o_O

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A z madonna to mam plakat : DDD

Genialny humor, stary, ekstrimowy klimat. Podoba mi sie jak narazie.

Najbardziej podoba mi sie gra aktorska Myszaqa, no genialnie wczuwa się w rolę totalnego głupka.

Dialogi sa swietne, no :D

 

"Ciebie to chyba zrobili przez naszą klasę"

:lol:

Podobalo mi sie. Czasem troche chaosu jest, ale tak zapewne mialo byc, czekam na nastepny odcinek :D

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę o jak najwięcej komentarzy zarówno na YT jak i tutaj w temacie. Na razie mamy nakręconych 5 odcinków i nie ukrywam, że reszta zależy właśnie od komentarzy i ilości odwiedzin.

 

A sam sitcom, to całkowicie chaotyczna zadyma, z największymi kretynami w rolach głównych. Dla niektórych może wydawać się słabe i przerysowane, dla innych może być absurdalne i zabawne.

Odnośnik do komentarza

Obejżałam i... jestem zaskoczona :) od dawna zapowiadaliście swój serial komediowy, spodziewałam się czegoś chorego i lekkiego a tu proszę, prześmiewczy ostry humor z pariodią Piły w tle i pokazanie stanu inteligencji dzisiejszego społeczeństwa. Mocne :)

 

Jeśli chodzi o aktorstwo, IMO najlepiej wypada Mashter (rehabilitacja po Zabij Bracie :P) a najsłabiej blondyneczka. Technicznie znowu świetnie.

 

Czekam na kolejne odcinki :)

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem najlepiej właśnie wychodzi Gosia, tak naturalnie.

Właściwie to nie ma co się przyczepić do żadnego z aktorów, jedynie ten rugbysta (tak się to pisze?) jest jakiś taki słabo widoczny.

Serial jest świetny, pomysł jest co może być dla niektórych zaskoczeniem oryginalny (był Cube, była Piła, ale serialu o zamkniętych w pomieszczeniu ludziach dotychczas nie widziałem), humor mógłby być lepszy, ale sam serial wciąga.

 

Jedyne co mi się nie podoba to to, że NIE MA KOLEJNYCH ODCINKÓW!! Tak się nie robi! Chcę więcej!

 

Test na IQ -za(pipi)isty

:lol:

Odnośnik do komentarza

Glupio-madre teksty wrzucane jakby na sile i zenujaca gra Myszaqa. Wywazenie wolno-stojacych sobie drzwi mnie rozbawilo, natomiast ciag dalszych dialogow - odrzucil. Po "Zabij bracie" spodziewalem sie duzo lepszego aktorstwa z Twojej strony Marcin. Trzeba natomiast przyznac, ze sama historia mnie zaciekawila. Niestety z uwagi na reszte nie na tyle, by obejrzec druga czesc.

 

Przykro mi Panowie, jesli parodie, to tylko od Mel'a Brooks'a.

Odnośnik do komentarza
Glupio-madre teksty wrzucane jakby na sile i zenujaca gra Myszaqa. Wywazenie wolno-stojacych sobie drzwi mnie rozbawilo, natomiast ciag dalszych dialogow - odrzucil. Po "Zabij bracie" spodziewalem sie duzo lepszego aktorstwa z Twojej strony Marcin. Trzeba natomiast przyznac, ze sama historia mnie zaciekawila. Niestety z uwagi na reszte nie na tyle, by obejrzec druga czesc.

 

Przykro mi Panowie, jesli parodie, to tylko od Mel'a Brooks'a.

 

Haro, to ty, slynny tworca homo-felietonow do LOLa? :))) Zyjesz? Zenujaca gra? ale ja gram zenujacego przyglupa... czyli siebie... czyli jest dobrze... albo i nie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Glupio-madre teksty wrzucane jakby na sile i zenujaca gra Myszaqa. Wywazenie wolno-stojacych sobie drzwi mnie rozbawilo, natomiast ciag dalszych dialogow - odrzucil. Po "Zabij bracie" spodziewalem sie duzo lepszego aktorstwa z Twojej strony Marcin. Trzeba natomiast przyznac, ze sama historia mnie zaciekawila. Niestety z uwagi na reszte nie na tyle, by obejrzec druga czesc.

 

Przykro mi Panowie, jesli parodie, to tylko od Mel'a Brooks'a.

 

Haro, to ty, slynny tworca homo-felietonow do LOLa? :))) Zyjesz? Zenujaca gra? ale ja gram zenujacego przyglupa... czyli siebie... czyli jest dobrze... albo i nie :)

 

Tak, to ja :) Chociaz "pedalowaniem" juz od dawna sie nie zajmuje! ;)

 

Wiesz, moim zdaniem (ale IMO tylko i wylacznie) zenujacego przyglupa mozna zagrac bez min, do jakich bylem przyzwyczajony czytajac pierwsze numery PE :) Bardziej skupilbym sie na serii glupkowatych gagow, wlasnie pokroju wskoczenia we wspomniane wyzej drzwi :) Wiecej siebie w byciu niesoba, a obiecuje, ze wlasnymi rekami wyrzezbie Ci Oscara. :)

 

P.S. Proponuje wieczorna sesje z "Kapitanem Bomba" - zapewniam, pomysly same zaczna wpadac do glowy!

Edytowane przez Haro
Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Jest dobrze. Trochę będę tęsknić za pierwszymi odcinkami gametime'u, ale skoro powstaje coś nowego i do tego z potencjałem... jak najbardziej nie mam nic przeciwko ;)

 

Jedyne co mi się nie podoba to to, że NIE MA KOLEJNYCH ODCINKÓW!! Tak się nie robi! Chcę więcej!

Jednak myślę że nie ma sensu wydawać kolejnych odcinków co parę dni- może aktorzy mają niewiele wolnego czasu tak swoją drogą, ale głównie mam na myśli to, że nie chciałbym aby kolejny ciekawy projekt został rozmieniony na drobne. Tak jak się stało z wyżej wspomnianym gametime-em.

Także do dzieła chłopaki... i panie :twisted:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Na całe dwa odcinki rozśmieszył mnie tylko tekst o "zespole hwdp", padłem :lol:

Razi tylko mnie fakt, że serialowi jednak czegoś brakuje i nie jest śmieszny. Muzyka jest zdecydowanie zbyt poważna(jakbyście chcieli się bawić nadal w jakieś thrillery to owszem, ale już do samej parodii thrillerów/piły pasuje tak samo dobrze, jak papier śniadaniowy do podcierania swojego tyłka. Niby się da, ale tylko na siłę), Mashter gra lepiej niż w 'zabij bracie', ale nadal słabo. Kolo od rugby w pierwszym odcinku okropnie, w drugim było dobrze. Blondynka gra ok, ale mogłaby być nieco bardziej.. blondynkowata :) Możnaby pomyśleć nad wpleceniem typowego dla sitcomów 'śmiechu', ale sądzę, że psułoby to styl humoru serialu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...