Skocz do zawartości

Nachlana Przebierana impreza u Veluriana(urodziny Barta i Vela)


VeluriaN

Kto cie zabił najbardziej??  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto jest twoim kilerem najbardziej??

    • Bart-Allfons
      9
    • Junior/keii TLT-Bioneta
      21
    • Cactuar Ass TLT-Cactus Snake
      13
    • Cisu-Cius Doo San
      4
    • Krakers TCT-jason(pi?tek13)
      9
    • Nevan-Anna Wiliams
      15
    • Dante TLT-Taxido(czarodziejka z ksi??yca)
      6
    • Velur/weso?yElactric TLT-Wario(ten od Mario)
      16


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja (pipi).ę - 3 ostatnie strony tego tematu zniszczyły mnie doszczętnie. Nawet nie chce mi się tego komentować, fajnie wiedzieć, że pojechałem na cosplay :P

 

W każdym razie ludzie, którzy siedzą na forum o grach a jednocześnie uważają je i zloty z nimi związane za element bycia no-life'm nigdy nie przestaną mnie zadziwiać ;)

 

Osobiście zdjęcia są wyborne, dawno się tak nie uśmiałem, a jeżeli ktoś nie łapie wesołego klimatu tej imprezy to po co się wypowiadać?

Odnośnik do komentarza
Czemu nitk nie uzyl flesza? Byliscie tak nayebanj? Gdzie byli rodzice?

Może foty robił ktoś telefonem komórkowym bez flesha :huh: ?

A gdzie byli twoi rodzice? Pewnie robili coś w twojej sypialni stary :P

 

Ogólnie nie ma co się wypowiadać na posty Lain i Lucka i tym podobnym.. to ludzie którzy zagrywają się w simsy a każdy wieczór spędzają w fotelu oglądając polsat czy inny shit :rolleyes: Chętnie nawet zaryzykuje stwierdzenie że, mają tak zrąbaną psychikę że gdyby nagle dostali udaru mózgu to nie był by to dla nich dramat tylko oświecenie :lol: Cya

Odnośnik do komentarza

Ogólnie beka.

 

 

Wtrące tylko jeszcze od siebie, że zadziwia mnie kiedy ktoś na pytanie "A gdzie byli rodzice?!" odpowiada w taki sposób jak to zrobili Velurian i Dante. Chłopaki, ja rozumiem że nie każdy jest "internet geek'iem" ale jak można nie znać takich podstawowych i bardzo starych już dorobków polskiego internetu? o_O

 

Ale w sumie mnie to tam ryra.

Odnośnik do komentarza

Słowniczek pojęć forum PE:

no life - osoba wypowiadająca się w tematach i działach o grach

osoba towarzyska, inteligentna, mająca życie osobiste - każda inna wypowiadająca się w hyde parku i zaje.bistych grupowcach w powalających intelektualnie tematach a'la "Czy baby są głupie?", mająca dodatkowo czas na pseudo żartobliwe i kąśliwe uwagi na takim forum tekkena.

 

<Dzwonek na przerwę>

Odnośnik do komentarza
Czy baby są głupie?

 

Są jeszcze lepsze tematy w stylu : co dzisiaj kupiłes albo co cię w Życiu wkur.wia,że już nie powiem o lanserskich tematach o ubraniu czy fryzurach :D Ale to tematy dla prawdziwych have-lifeów .Tak na powaznie to nikomu nie bronie tam pisać jednak jak dla mnie jest to troszke chore tak jak dla tych ludzi ta impreza czy właśnie tematy o grach. Różnica jest taka że mi się tam niechce pisać jakie to głupie i wytykac tym wszystkim ludziom że są żałośni natomiast te osoby z pełną powagą starają się "nakręcić beke" w sub forum tekkena w którym pisza chyba pierwsze posty w swoim have lifowym życiu ;] Szanujmy się , konstruktywna krytyka jest jak najbardziej ok ale pisanie " wow jaka banda no lifeów, skąd oni się wzieli ?!" wydaje mi się że już nie bo widać że to tak na siłe jakby ;] Wracając do tematu dalej uważam że junior jest po prostu boski z tym swoim uśmieszkiem i fryzurką :D Nevan znowu wczuł się na maksa widać że chłopczyna się dobrze w tym stroju czuje a Velu to już wogóle powinien się norka zapytać o prace w kanalizacji ;)

 

Aaaaa. No i czyj to jest tron NOŁLAJFA !? Mój bo to ja wygrywam w ankiecie xxxD jak jak kocham kiedy ludzie czeszą się schabowym a ich matki mieszają bigos łokciem...

Nie zapomnijcie o podpijaniu wody z pralki i zamiast blantów zwijajcie las i rolujcie rzekę aby postawiony przy lodówce rower nie wywołał pożaru.Jeśli tego trzymać się będziecie to w Łodzi pawulonikiem was nie poczęstują...

Dziękuję za uwagę.

 

Pojechałeś po całości z tym zwijaniem lasu :lol:

Odnośnik do komentarza
Czemu nitk nie uzyl flesza? Byliscie tak nayebanj? Gdzie byli rodzice?

Może foty robił ktoś telefonem komórkowym bez flesha :huh: ?

A gdzie byli twoi rodzice? Pewnie robili coś w twojej sypialni stary :P

 

Ogólnie nie ma co się wypowiadać na posty Lain i Lucka i tym podobnym.. to ludzie którzy zagrywają się w simsy a każdy wieczór spędzają w fotelu oglądając polsat czy inny shit :rolleyes: Chętnie nawet zaryzykuje stwierdzenie że, mają tak zrąbaną psychikę że gdyby nagle dostali udaru mózgu to nie był by to dla nich dramat tylko oświecenie :lol: Cya

 

Jesli brakuje flesha to trzeba bylo zapalic dodatkowa kule swiatka ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatnie 3 strony to totalna żenada. Ktoś założył mega pozytywny temat co by się trochę pośmiać i nieco rozruszać forum, a cfaniaki z HP od razu się zleciały plując jadem i prezentując chyba najżałośniejszy możliwy poziom prowokacji.

 

 

Co do przebieranki to już się wypowiadałem, zarządziliście ostro chłopaki i czekam z niecierpliwością na wasze kolejne wygłupy ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...