Skocz do zawartości

Nachlana Przebierana impreza u Veluriana(urodziny Barta i Vela)


VeluriaN

Kto cie zabił najbardziej??  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto jest twoim kilerem najbardziej??

    • Bart-Allfons
      9
    • Junior/keii TLT-Bioneta
      21
    • Cactuar Ass TLT-Cactus Snake
      13
    • Cisu-Cius Doo San
      4
    • Krakers TCT-jason(pi?tek13)
      9
    • Nevan-Anna Wiliams
      15
    • Dante TLT-Taxido(czarodziejka z ksi??yca)
      6
    • Velur/weso?yElactric TLT-Wario(ten od Mario)
      16


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

i o to chodzi:D

 

Ej ludzie piszcie za co wy byście sie przebrali

Ja bym się przebrał za Legiona albo Bartezoo.

 

Przestańcie chrzanić, trzeba było przyjechać i się przebrać. Junior zadzwonił do mnie dzień wcześniej, że mam się przebrać za Annę. Wierzcie mi lub nie, ale nie miałem kompletnie żadnych elementów jej garderoby, całość kupiłem parę godzin wcześniej w lumpeksie, koszt całkowity 31PLN. Dla chcącego nic trudnego ^_^

Odnośnik do komentarza
A to planujesz następną taka impre cosplay z chlaniem ^_^

??

Może coś na urodziny dantego 25??coś tam mówił że też by mu sie takie mażyły??

 

A już myślałem, że Forum Bijatyk umiera... na szczęście nie, jak widać :)

 

Bo myśmy SOLĄ i ZIEMIĄ tego forum...Pokolenie sie zmienia, zastępujemy tych co sie wypalili,my nie odpuścimy dopóki nie zwyciężymy i przy okazji sie przy tym fajn ie nie nabawimy:D

Sie wie jak ruszyć ludzi :P mistrzowie poruty xD

A coś ty myślał, lepiej być kontrowersyjnym niż takim jak inne klony:D

 

velvario1.jpg

 

hahahahaha najbardziej mnie zabił Warian. A raczej mina Veluriana na powyższym zdjęciu. Oklejka.

 

dodatkowo gratulacje dla Juniora i Nevana; w ogóle wszystkim przebranym gratuluje jazdy :D

I taka mina miała być

;)

i o to chodzi:D

 

Ej ludzie piszcie za co wy byście sie przebrali

Ja bym się przebrał za Legiona albo Bartezoo.

 

Przestańcie chrzanić, trzeba było przyjechać i się przebrać. Junior zadzwonił do mnie dzień wcześniej, że mam się przebrać za Annę. Wierzcie mi lub nie, ale nie miałem kompletnie żadnych elementów jej garderoby, całość kupiłem parę godzin wcześniej w lumpeksie, koszt całkowity 31PLN. Dla chcącego nic trudnego ^_^

Ale do tego trzeba mieć jaja żeby sie tak pokazać, my nie jesteśmy pier..lnięci, poprostu mamy to w du.pie co inni o nas myślą, ważne że my wiemy o tym że liczy sie tylko to co sam o sobie myslisz i patrzysz na siebie z dystansem...sam siebie parodiujesz...szkoda że nie każdy ma tyle odwagi by na siebie popatrzeć i sie z siebie pośmiać...

Odnośnik do komentarza
muahhaha XD

Nie wiem kim jesteście i ocebe ale rozwaliły mnie te foty :D Dobre i pozytywne :D

No i o to właśnie chodziło nam dając te foty tutaj, miało być pozytywnie, właśnie chodzi o to żeby sie bawić i mieć do siebie dystans oraz do innych a nie być jakimś burakiem co sie patrzy najpierw na ludzi co sobie pomyślą a potem dopiero interesuje sie tym żeby sie dobrze bawić

Żyjesz dla siebie a nie dla innych...trzeba sie cieszy życiem a nie tym co kto mówi:)

Odnośnik do komentarza
muahhaha XD

Nie wiem kim jesteście i ocebe ale rozwaliły mnie te foty :D Dobre i pozytywne :D

No i o to właśnie chodziło nam dając te foty tutaj, miało być pozytywnie, właśnie chodzi o to żeby sie bawić i mieć do siebie dystans oraz do innych a nie być jakimś burakiem co sie patrzy najpierw na ludzi co sobie pomyślą a potem dopiero interesuje sie tym żeby sie dobrze bawić

Żyjesz dla siebie a nie dla innych...trzeba sie cieszy życiem a nie tym co kto mówi:)

 

Otóż to. Chcieliśmy tak z Bardem i Juniorem przejść przez Piotrkowską, ale to byłby za duży hard. Moglibyśmy nie dożyć końca drogi...

 

Druga taka impreza nie zdarzy się już, więc możecie tylko sobie w brodę pluć.

Odnośnik do komentarza
Pitrex - ale że co, że wypili i się poprzebierali za postacie z Tekken'a świadczy o tym, że nie są nołlajfami? Sorry, ale dla mnie wręcz przeciwnie. Tyle. ;p

Nie. To że wpadli na pomysł żeby się przebrać, a później wypić. I jeżeli ktoś myśli że wypić to znaczy zalać się w trupa i urywać sobie film to się myli. Było mnustwo nie szablonowego humoru, i fajne wyjście do Iron Horse'a. A czy jestem Nołlajfem... co to wogóle znaczy niech mi to ktoś wytłumaczy :huh: Życie jest cudem, i jest przyjemne, chociaż czami bywa ciężkie. Ja żyje na swój własny sposób i taki fun mi odpowiada :lol:

Odnośnik do komentarza
Cambion - a skąd ty wiesz o takich rzeczach? oO

 

Wiesz, ja generalnie poza forum bijatyk nie wychodze, ale ktoś kiedyś mi o tym mówił ;) . Nie chciałbym nikogo oczerniać, ale jeśli to prawda to ja już wiem kto tu jest "real no-life" :closedeyes: .

A swoją drogą to jak poczytacie za co dostała-dostał warny to sami sobie odpowiecie... :rotfl:

 

Odnośnik do komentarza

Wreszcie!!!!!!!! Dzięki ci Lain :D:D:D wreszcie ktoś mnie nazwał nołlajfem :D

No to jeszcze tylko musze skoczyć ze spadochronu , dostać warna na tym forum, zasadzić drzewo, spłodzić ... eeeee - to raczej nie, i jescze pare drobiazgów. I bedę mógł umżeć spokojnie xD

 

No a ty solo zawsze mnie przerażasz... Uwielbiam twoje anty e_napinki :piwo:

 

No toki , toki , trza chociaż było w karton jak kaktus wejść i mieli byśmy double snaka :P albo wejść do tego samego pudła i byłby homo-snake. :D

 

Szczerze mnie to (pipi)<b>i</b>e czym jest Lein'o ale jeśli się okaże że to facet to ja zleję się w gacie i uznam że do tej ankiety powinnio sie jeszcze kogoś dodać.

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

Cambion, o co Ci chodzi z tymi ostrzeżeniami. To Hyde Park, tam takie rzeczy są powszechne ;p

 

A co do Radka w moim poście to żartowałem, Lain to dziewczyna ;] Całkiem ładna swoją drogą. No ale to nie zmienia faktu że nie zgadzam sie z nią w tych poglądach. Nie jesteście nołlajfami chłopaki!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.