Skocz do zawartości

Na wesoło - obrazki, filmiki i humor


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Na pewnym forum komputerowym pisma związanego z Akcją i CeDE;) przez przypadek natknąłem się temat pod tytułem ''PC lepsze od konsol?'' Poczytajcie sobie ''ichsze'' argumenty dlaczego PC jest lepszy od konsoli.Zamieszczam to w temacie na wesoło ponieważ ja jak to czytałem to płakałem ze smiech:lol:

 

 

Na konsoli nie można robić niczego ciekawszego od grania. A tak poza tym:

-Droższe gry na konsole. 10 gier na konsole to 20 na kompa.

-Oglądać filmików, ogólnie surfować po internecie.

-Trzeba kombinować z podłączaniem internetu. Strasznie niewygodne.

-Czy na konsoli da się podłączyć słuchawki?

-Nie muszę zajmować rodzinie największego telewizora, żeby widzieć z kanapy.

-Nie przegrzewa się tak szybko jak XboX.

-No i gry z czasopism. Na konsole czegoś takiego nie ma.

I to by było na tyle. ;]

 

 

 

 

--------------------

Powody dlaczego komputer jest lepszy do konsoli:

- za około 1500 zł można kupić dość dobrego kompa, którym można robić prawie wszystko, a za tą samą cenę jest np. PlayStation 3(mało uniwersalne)

- ceny gier: na PC dobra gra kosztuje średnio 100-130 zł, a na konsolach ceny te są w granicach 220-250zł.

- wyższość myszki nad padem(nie tylko w strzelankach)

- niemożność upgrade u konsoli, można powiedzie że konsole się nie rozwijają

- casualowatosc gier konsolowych( niski poziom trudności, szybki czas przejścia)

- brak typowych MMO na konsoli

- na PC są możliwe większe batalie wieloosobowe(np do 64 graczy)

- profesjonalni gracze pykają na blaszakach

- na komputerze czuć klimat jak się gra!

 

 

--------------------

Odnośnik do komentarza

Teraz ja uogólnię i powiem, że pismo z Akcją i CeDE" czytają głównie małolaty, którym rodzice nie kupią konsoli, a jedynie PC "do nauki". Nic więc dziwnego, że forum też takich jest pełne. Raczej norma.

 

Niemniej jednak argument z ceną gier jest jak najbardziej trafiony.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

"na komputerze czuć klimat jak grasz" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"wyższość myszki nad padem (nie tylko w strzelankach)" czuć że osoba pisząca te słowa grała kiedykolwiek na konsoli w ogóle a szczególnie w : bijatyki(niech mi zrobi ultra combo w sf4 na klawiaturze :P ), wyścigi, przygodówki, sportówki itp itd :P ....

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Teraz ja uogólnię i powiem, że pismo z Akcją i CeDE" czytają głównie małolaty, którym rodzice nie kupią konsoli, a jedynie PC "do nauki". Nic więc dziwnego, że forum też takich jest pełne. Raczej norma.

 

Niemniej jednak argument z ceną gier jest jak najbardziej trafiony.

 

 

I tak te ceny gier komputerowych są za wysokie, bo większość kradnie gry z torrentów. No i mają jeszcze debilny patent, gdzie musisz być non stop podłączony do netu, inaczej sobie nie pograsz. Dlatego dla mnie to nigdy nie będzie alternatywa do grania.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam w zasadzie zadowolony. DR2 kupiłem sobie na premiere bo stówke zawsze można wysupłać, nad wydaniem 200 to już sie bym zastanawiał i pewnie bym czekał aż stanieje. Dlatego fajnie, ze na handheldach tez są fajne ceny, w tym tygodniu kupiłem Final Fantasy 4 Heroes of Light, w zasadzie nówka. Może z miesiąc ma. Cena? 80zł. Ze sklepu. Aż bez sensu piracic nawet.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...