July 7, 200916 yr Wzorem Killzone Liberation z widoku izometrycznego przyjdzie nam pograć w przygody Salem'a i Rios'a z gry Army of Two: The 40th day. Nie zabraknie motywów znanych z wersji na duże konsole oraz zupenie nowych smaczków dostepnych wyłącznie na przenośnej konsoli Sony. Filmik z gameplay'u poniżej: Link: http://www.youtube.com/watch?v=EAfyvOVv1oM
July 8, 200916 yr Eee, co Ty gadasz? Przecież gra robiona jest na styl Killzone Liberation, który odniósł niemały sukces wśród gier na PSP.
August 5, 200916 yr imho killzone było głupie, nie podobał mi się ten rzut izometryczny, gdyby nie to że to była to moja 1 gra na psp i nie miałem jeszcze memory sticka to pewnie bym nawet nie przeszedł całej. Wi8ęc kiepsko że to bęzie podobne.
December 29, 200916 yr wlasnie sprawdzilem to demko... no slabo jest. idziemy w prawo i strzelamy, grafika raczej sredniawa, design tez biedny... wylaczylem po 4min grania i juz wiem, ze trzeba bedzie zaopatrzyc sie w wersje na ps3 ;]
December 29, 200916 yr wlasnie sprawdzilem to demko... no slabo jest. idziemy w prawo i strzelamy, grafika raczej sredniawa, design tez biedny... wylaczylem po 4min grania i juz wiem, ze trzeba bedzie zaopatrzyc sie w wersje na ps3 ;] Prawda, chociaż demo to zawsze demo
December 29, 200916 yr Granie z kimś jest o wiele lepsze, niż singiel. Wtedy rozgrywka nabiera większego kolorytu. Całość to połączenie starego dobrego Smash TV z Killzone Liberation. Przyjemna gra, choć niestety przy ad hoc chrupie.
February 19, 201016 yr Gram w pełną wersję i dostaję dosłownie (pipi)icy z tym kierowanym przez AI kompanem. Do końca zostało mi raptem kilka plansz i od godziny tkwię w jednym pomieszczeniu, bo towarzysz ciągle pcha się pod lufę, bezmyślnie biegnie na ratunek i... teleportuje się do mnie, gdy za długo się rozkaże mu trzymać pozycję. o.0 Teraz żałuję, że zacząłem na hardzie, chociaż przez resztę gry szło za łatwo i jedyną trudnością było niańczenie kompana. Edit: No, już zaliczyłem i okazało się, że to była ostatnia plansza. Co gorsza pokonałem dziada wykorzystując zbugowane AI. Mierność, nie polecam tej gry. Edited February 19, 201016 yr by Pan Pieczarka
February 20, 201016 yr Ściągnąłem demo niedawno i odpaliłem to ustrojstwo. Do Killzone Liberation nawet nie ma podjazdu. Dwa zabawne karykaturalne Koksiki z giwerami. Kompletnie mi nie przypasiła. 46.40% na gamerankings mówi samo za siebie. Edited February 20, 201016 yr by Sadzikkk
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.