Jump to content

Army of Two: The 40th Day


Whisker

Recommended Posts

Wzorem Killzone Liberation z widoku izometrycznego przyjdzie nam pograć w przygody Salem'a i Rios'a z gry Army of Two: The 40th day. Nie zabraknie motywów znanych z wersji na duże konsole oraz zupenie nowych smaczków dostepnych wyłącznie na przenośnej konsoli Sony. Filmik z gameplay'u poniżej:

 

Link: http://www.youtube.com/watch?v=EAfyvOVv1oM

Link to comment
  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

imho killzone było głupie, nie podobał mi się ten rzut izometryczny, gdyby nie to że to była to moja 1 gra na psp i nie miałem jeszcze memory sticka to pewnie bym nawet nie przeszedł całej. Wi8ęc kiepsko że to bęzie podobne.

Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Gram w pełną wersję i dostaję dosłownie (pipi)icy z tym kierowanym przez AI kompanem. Do końca zostało mi raptem kilka plansz i od godziny tkwię w jednym pomieszczeniu, bo towarzysz ciągle pcha się pod lufę, bezmyślnie biegnie na ratunek i... teleportuje się do mnie, gdy za długo się rozkaże mu trzymać pozycję. o.0 Teraz żałuję, że zacząłem na hardzie, chociaż przez resztę gry szło za łatwo i jedyną trudnością było niańczenie kompana.

 

Edit: No, już zaliczyłem i okazało się, że to była ostatnia plansza. Co gorsza pokonałem dziada wykorzystując zbugowane AI. Mierność, nie polecam tej gry.

Edited by Pan Pieczarka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.