Skocz do zawartości

Tomb Raider


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z przeciekiem z http://www.fourplayercoop.com/news/444-tom...e-first-details (usuniętym na "prośbę" prawników Crystal Dynamics) nowy Tomb Raider będzie prawie że rewolucyjny dla serii:

- otrzymamy otwarty świat (sandbox)

- nieliniową rozgrywkę

- historia będzie się działa jeszcze zanim Lara została super-archeologiem

- W walce z przeciwnikami będziemy mogli wykorzystywać nie tylko arsenał znalezionych na wyspie broni, ale również swoją pomysłowość przechytrzając ich. W trakcie gry będziemy mogli odblokować nowe szlaki, przykładowo dzięki wykorzystaniu liny czy maczety.

- gra ponoć ma być brutalniejsza (aspirować do oznaczenia M) - patrz concept przeciwników

brak platform docelowych ale można przypuszczać, że będzie to XO i PS3

(powtarzam za http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,6812...Sa_bardzo.html)

 

z6812416X.jpg

reszta galerii: http://polygamia.pl/Polygamia/51,95335,6812412.html?i=0

 

Może być ciekawie, chociaż mam wątpliwości że otwarty świat się sprawdzi ;)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza
Póki co absolutnie mnie to nie przekonuje, wtf maczeta i łuk zamiast pistoletów? Otwarty świat i japońskie potworki? Zrobiliby wreszcie Larę na miarę Legends (Underworld był całkiem blisko osiągnięcia tego celu)

 

e ? z tych najnowszych części to raczej Anniversary i Underworld są tymi naj, bo Legend to się kryje przy nich, no ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza

Anniversary do Legend nie ma nawet co startować (nuda straszliwa), Underworld jest już znacznie bliżej, ale to wciąż nie ten poziom IMO.

To co pokochałem w Legend to przede wszystkim ta niesamowita różnorodność...ten klimat przygody, muzyka, piękne lokacje...

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza

TR jako sandbox. Jakoś tego nie widzę. Wolałbym raczej coś na miarę Anniversary lub TR III. Legend był dobry, ale zbyt strzelany. Underworld jest pośredni i nastawiony bardziej na hasanie. Anniversary miał wszystko czego człowiek by chciał, a trójka była najtrudniejsza i miała diabelsko fajne poziomy. Pamiętacie Nevadę albo Wyspy Południowego Pacyfiku?

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho
Chyba sobie jaja robisz, na oko ma spokojnie D miseczke badz nawet i wiecej; roznica jest miedzy zywa baba a postacia z gry. Zauwazasz ja jeszcze?

 

A'propo samej gry i konceptu otwartego swiata do eksploracji - nie mam zadnych pytan, zobaczymy jedynie jak to wyjdzie w praniu i czy nie zacznie przymulac. Nieliniowa rozgrywka? Hmmm...

 

ja myślę, że to raczej zależy od stanika. bo nie wiem czy wiesz ale są różne. imo pozbyła się push-upów i założyła coś sportowego co ściska jej cyce. różnica miedzy żywą kobita a tą z cyferek? Croft pobawisz się parę minut, zostawisz i nie będzie Ci miała tego za złe

 

btw - http://amog.com/wp-content/uploads/2008/10/lara_croft.jpg

 

jak nic wszystko zależy od stanika

Odnośnik do komentarza

E tam, srednio widze ten pomysl. Przypomina to FC2. Duzy swiat, rozne drogi do celu aka Rambo czy Snajper, i nuuuda. Prototype pokazal jak sie zwala gre sandboxowa - w grze mozna poruszac sie tylko parkure, czolgiem i helim, slabe side"questy" a rozwalka cieszy na poczatku jedynie, a wyobrazacie sobie otwarty swiat w tej grze jaka byl TR? Bo ja nie. Predzej byl widzial nowego Hitmana w takiej koncepcji (uzywanie taxowek niz jezdzenie autem ;))

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho
ROTFL - a slyszales o fenomenie zwanym silikonowym biustem? Zobacz na cycki - na prawie zadnym z renderow klientka nie ma piersi scisnietych a szpare miedzy nimi; jakby miala pushup to cycki bylyby scisniete ale ladnie zaokraglone, jak zwykly stanik bez wkladek (sportowy) to bylyby mocno scisniete bez nadania ksztaltu jaki daje pushup. Poza tym z czesci na czesc jej ksztalty malaly - ale jednego pewny jestem, ta konsolowa wersja pani archeolog ma silikony wiec jest passe. To tyle z kwestii czysto-technicznych.

z mądrym to i dobrze pogadać bo i dowie się człowiek czegoś i rozrywka dla umysłu też spora. widzę, że kolega odrobił pracę domową no i pewnie Twoja Stara pracuje w sklepie z bielizną tako że nie miałem szans już na starcie w tej, jakże interesującej, rozmowie na temat kobiecych krągłości. tylko czy sylikony są passe? nie wiem, nie miałem przyjemności ale dzięki tej grze wreszcie dane będzie mi tego zaznac. niewątpliwie jest to argument 'za' kupnem tej gry.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Info kolejnej odsłonie wygibasów Lary

 

W skrócie:

-z nazwy znika człon "Tomb Raider", gra nazywa się "Lara Croft and the Guardian of Light"

-GM Crystal Dynamics twierdzi, że gra będzie "completely new and very different to what people might be expecting." co mogłoby w sumie nasuwać wniosek, że jest to spin-off

-gra nie będzie sprzedawana w pudełku

 

Nie odniesiono się do plotek dotyczących nowej odsłony serii, np. tej, iż będzie to survival horror z otwartym światem.

Edytowane przez B0dz1o
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.