Skocz do zawartości

Tomb Raider


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

"Otrzymaliśmy informację od dystrybutora gry Cenaga, że konsolowe Edycje Survivor oraz Collector gry Tomb Raider są w pełnej angielskiej wersji językowej. W przypadku gdyby była chęć wymiany na wersję PL, po odebraniu zamówienia prosimy o kontakt mailowy z Obsługą Klienta. Wyślemy kuriera zwrotnego, który wymieni grę. Warunkiem jest oddanie zafoliowanego, nie otwieranego produkt. Wymiana na wersję PL niestety będzie skutkowała brakiem DLC na dodatkowe bronie, który znajduje się w pudełku z wersja anglojęzyczną.

Pozdrawiamy,

ULTiMA.PL"

 

Taką oto dostałem wiadomość od Ultimy:/

Grę zamawiasz dwa miechy wcześniej a idioci Ci ją wysyłają w złej wersji językowej.

Zamawiał ktoś w innym sklepie? Jeśli tak to co z waszymi wersjami PL?

Odnośnik do komentarza

Ceny nawet po 199zł to złodziejstwo. Nie mam ciśnienia na gierki w premierę, spokojnie zaczekam. Zejdzie to kupię, tym bardziej, że nowy Tomb mimo, że dobry to raczej nastawiony na akcję z mizernym poziomem trudności. Samograj za którego dwóch paczek nie wybulę.

A co już przeszedłeś całą na youtube? 

Odnośnik do komentarza

 

Ceny nawet po 199zł to złodziejstwo. Nie mam ciśnienia na gierki w premierę, spokojnie zaczekam. Zejdzie to kupię, tym bardziej, że nowy Tomb mimo, że dobry to raczej nastawiony na akcję z mizernym poziomem trudności. Samograj za którego dwóch paczek nie wybulę.

A co już przeszedłeś całą na youtube? 

Nie gram na YT, ot sprawa z Larą jest taka, że tylko 3 pierwsze części były dobre, no może jeszcze czwórka. Reszta to samograje, pewnie zagram bo lubię tego typu gry. Uncharted 3 póki co rządzi i dzieli w temacie. Ale za grubą flotę to nie łyknę. Miał być survival a wyszła zwykła jatka z arkejdowym podejściem survivalu, uproszczonym do granic możliwości. Nie, nie wiem tego z YT, z recek które czytam, bo słowo pisane ważniejsze od nołnejmów z sieci tzw, vlogerów.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ceny nawet po 199zł to złodziejstwo. Nie mam ciśnienia na gierki w premierę, spokojnie zaczekam. Zejdzie to kupię, tym bardziej, że nowy Tomb mimo, że dobry to raczej nastawiony na akcję z mizernym poziomem trudności. Samograj za którego dwóch paczek nie wybulę.

A co już przeszedłeś całą na youtube? 

Nie gram na YT, ot sprawa z Larą jest taka, że tylko 3 pierwsze części były dobre, no może jeszcze czwórka. Reszta to samograje, pewnie zagram bo lubię tego typu gry. Uncharted 3 póki co rządzi i dzieli w temacie. Ale za grubą flotę to nie łyknę. Miał być survival a wyszła zwykła jatka z arkejdowym podejściem survivalu, uproszczonym do granic możliwości. Nie, nie wiem tego z YT, z recek które czytam, bo słowo pisane ważniejsze od nołnejmów z sieci tzw, vlogerów.

 

 

ja grałem tylko niecałą godzinę na próbę, bo wcześniej chce skończyć inną grę. Przez tą niecałą godzinkę zabiłem tylko sarne z łuku i a no i jednego delikwenta przygniotła skała. No jatka jak z Gears of War ;)

Odnośnik do komentarza

Tomb Raider wydaje się być za bardzo efektowny. Miałem nadzieję na bardziej stonowaną akcję. Samoloty, wodospady i inne akcje po których Lara powinna żreć piach a jeno pojękuje w co gorętszych momentach. Czepialstwo ale jakoś laskami grać nie lubię. 

bo to gra video a nie symulator Beara Gryllsa.  Wolałbyś żeby zrobili grę w której czeka się 3 godziny w krzaku aż pojawi się zwierzę, chodzi leśnymi ścieżkami i zbiera grzyby, leśne owoce i drewno na ognisko ? Ja nie.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie, nie mam tyle czasu na gry co za szczyla, jednak survival hucznie reklamowany, miał nim być. Tylko o to chodzi. Generacje poszła totalnie w casual, ale co zrobić, pewnie gdyby było tak jak mówisz, to pewnikiem w ogóle na grę bym nie zerknął, no bo kiedy poświęcić grze tyle czasu?

Odnośnik do komentarza

Na PC gram, wszystko prawie na full. Jaj mi ta gra nie zgniotla, restart serii, ale czy dobry?  Zobacze co bedzie dalej, stary dobry TR gdzie czasem bylo mozna mozg przypocic czy typowe zbieractwo ziolek sie z tego zrobilo. 

 

Jakbym za to dal 199zl, to moze nie czulbym sie wydymany, ale dziwnie :D Szybko skonczyl i sprzedal zeby jak najmniej stracic. Jak ktos nie ma cisnienia, nie jest fanem, nie pamieta poprzednich odslon albo nie gral, niech czeka do tych 130zl. 

Edytowane przez luck1985
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Do tych co już przeszli - swoją kopię dostałem wczoraj, ale z powowdów takich że byłem wczoraj w domu dopiero o 23 to zagrałem może jakieś 30 minut bo zmęczenie mi nie pozwoliło na więcej, ale po prostu WOW - normalnie żałowałem że muszę iść spać ( zmęczenie ). Dziś jestem właśnie po 6 godzinnej rozgrywce i muszę powiedzieć że ta gra to naprawde majstersztyk, jak narazie jestem totalnie wgnieciony w fotel - dziwie się że jeszcze takie cuda można wycisnąć z konsoli, graficznie gra to MIÓD, rozgrywka, ruchy, dźwieki, ciągła akcja to po prostu ORZESZKI. Nawet multi TPP które dla mnie zawsze wydawało się nie do ogarnięcia wypada bardzo przyjemnie, zagrałem 2-3 meczyki i jestem usatysfakcjonowany - jeśli ktoś sie jeszcze zastanawia to naprawdę warto!


Teraz pytanie dla tych którzy ukończyli : czy po przejściu można kontynuować grę i poszukać sobie wszystkich znajdziek itp?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...