Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Logan_

A odnośnie Najmana, czy on czasem nie mówił że odwiesi rękawice na kołek po przegranej z Saletą ?:P

 

Mówił. A teraz wyzywa Jurasa na pojedynek. Człowiek bez jaj i honoru, nie mam pojęcia co on tam jeszcze robi, dawno powinni go najzwyczajniej w świecie wypi***olić.

 

Jest też jakaś szansa na Nastula vs Pudzian, jak powiedział ten pierwszy - zrobi wszystko by do tej walki doszło ponieważ pudzian zalazł mu za skórę, pudzian natomiast nie powiedział "nie". Czas pokaże

 

Sama gala nieco zawiodła, sfrajerzony wynik pierwszej walki, druga ok chociaż mogło być lepiej, cieszy wygrana różala (nienawidzę bartkiewicza). Materla trochę długo, no ale na przetarcie w sam raz. Bedorf i Lloret - zayebista walka mimo iż Coco nie wyrobił. Ciszy mnie przegrana Górskiego i zakończenie jego kariery, stało się tak jak przewidziałem. Juras również świetna walka, i mimo iż schodzi z ringu jeszcze wiele zrobi dobrego dla MMA w Polsce. Janek - największa szkoda :/ Zerwany mięśień i krwiak - aaała. Zaskakuje masakryczna postawa Sokodjou. W sumie był piękny scenariusz w którym Kameruńczyk miał zostać szybko odprawiony, a teraz jest posiadaczem pasa i pojawia się pytanie - kogo oni mu dadzą ?? Mamedzik FENOMENALNIE pojechał steryda. BRAWO !!!

 

Ewentualne rozpiski widzę następująco.

 

Puhakka – Irokez,

Zikic – Kułak (zwycięzca dla Materli)

Sokodjou – Janek (rewanż)

Mamed – Leites

 

 

No i Mirko zwolniony z UFC. Mimo wszystko szkoda legendy.

Odnośnik do komentarza

Najman ma podpisany kontrakt na 3 walki, więc jeszcze raz musi walczyć, choćby miał się napierdalać z własną starą. W ogóle widać po ty cyrku ze Świerczewskim, że nadal planują promować MMA w Polsce poprzez freak show. Proponuję uatrakcyjnić widowisko i zrobić walki tag team. Świerczewski i Majdan w duecie to by był orgazmator 3000. Tylko nie wiem czy ktoś by chciał być z Najmanem w drużynie. Do tego dopuścić napierdalanie się plastikowymi krzesełkami jak w wrestlingu.

 

A Nastula to najpierw musiałby podpisać kontrakt z KSW, bo póki co, to po raz kolejny za tydzień występuje w jakiejś biednej gali, na której postawią mu jakiegoś kalekę, którego poskłada w 12 sekund

Odnośnik do komentarza
Gość _Logan_

Najman ma podpisany kontrakt na 3 walki, więc jeszcze raz musi walczyć, choćby miał się napierdalać z własną starą. W ogóle widać po ty cyrku ze Świerczewskim, że nadal planują promować MMA w Polsce poprzez freak show. Proponuję uatrakcyjnić widowisko i zrobić walki tag team. Świerczewski i Majdan w duecie to by był orgazmator 3000. Tylko nie wiem czy ktoś by chciał być z Najmanem w drużynie. Do tego dopuścić napierdalanie się plastikowymi krzesełkami jak w wrestlingu.

 

 

Tokarku widać masz blade pojęcie o tym sporcie. Najman nic nie musi, właściciele KSW w każdej chwili mogą renegocjować kontrakt, mogą też odwlekać jego walkę, nie przypominam sobie aby w kontrakcie miał termin stoczenia tychże walk. Mogą także wcisnąć go z jakimś leszczem na kolejnej gali z cyklu KSW Fight Club i o walce mało kto z "szarych kowalskich" się dowie.

 

A Nastula to najpierw musiałby podpisać kontrakt z KSW, bo póki co, to po raz kolejny za tydzień występuje w jakiejś biednej gali, na której postawią mu jakiegoś kalekę, którego poskłada w 12 sekund

 

Podpisanie kontraktu to taki problem ?? Kilka dni na dogadanie się, szczególnie gdy jest:

A. Motywacja po stronie Nastuli,

B. Rozpoznawalny fajter = przydatny dla włodarzy KSW.

 

Nastula nie wystąpi na FAŁ 2 - masz bardzo stare informacje. Wystąpi tam Tomasz Drwal (zwolniony z UFC) oraz Michał Kita (przez wielu - choć przeze mnie nie - uważany za numer jeden wagi ciężkiej Polskiego MMA)

Odnośnik do komentarza

Nie no, wiadomo, że KSW by bardzo chciało Nastulę, tylko że do te pory to Nastula miał ciągle jakieś obiekcje. Nie wiem, może coś się zmieniło, nie śledzę tego tematu aż tak bardzo. No ale nie dalej jak miesiąc temu słyszałem w radiu reklamę tej łódzkiej gali i wtedy jeszcze Nastula miał występować.

Odnośnik do komentarza

Strasznie się zawiodłem na Błachowiczu. Oglądałem jego wcześniejsze walki i stać go było na więcej. Wydawał się albo jakiś zdekoncentrowany albo czuł przesadny respekt do kameruńczyka, powinien bronić tych lowów już po pierwszym, drugim strzale jak na zawodnika muai thai, chociaż trzeba przyznać że Sokodjou bił je mocno i do tego z naskoku co przy tej wadze boli jak cholera kiedy noga wykroczna stoi na ziemi.Czekam na rewanż, pod koniec tego roku może ?. Mamed poprawił humor, wił się jak piskorz i wykluczył, nice !.

Juras zayebiście komentuje, fajnie będzie go posłuchać.

Odnośnik do komentarza

KSW a dokładniej chyba Martin Lewnadowski jakiś czas temu powiedział że Nastuli w KSW nie uśwadczysz ze względu na to że zawalczył na gali innej organizacji. Ja tam oblukałem Różala, liczyłem na nieco więcej z jego strony mimo wszystko, Sokodjou fajnie sie bawił tą walką, na polskie warunki jest nie do ruszenia, sory. A Irvin... jak dla mnie za szybko chciał, nie wiem czemu ale skojarzyło mi się to z walką Fiodora i Werduma, obalił i "za szybko chciał" :) A z innej beczki... kto jak nie Kita to najlepszy polski ciężki...?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Obejrzałem już 2 razy walkę Shoguna z JJ i dalej jestem w szoku heh. Jak JJ sprał Shoguna fuck, tak myślę, że gdyby chciał to by go obalił już w pierwszej rundzie po tym spin łokciu.

 

Czekam na pierwszą obronę pasa, nie mam pojęcia kto mu go mógłby zabrać. Rashad!?

23 lata..................

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Rozmawiałem dzisiaj z pracownikiem ochrony , który będzie obstawiał KSW 16.

Z tego co powiedział jasno wynika że cała Ergo Arena będzie zajęta co do siedzenia.

Pudzian podobno waży już prawie 130 kilo , czyli więcej niż podczas walki z Najmanem , więc nie wiem jak on będzie sie poruszał po ringu :blink:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...