Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Jak już informowaliśmy wcześniej, świetnie zapowiadająca się gala MMA Attack 3 będzie możliwa do obejrzenia za pomocą serwisu Ipla w rewelacyjnej cenie 4,90 zł (przelew) oraz 9,84 zł w przypadku wykupienia transmisji za pośrednictwem SMSa. Jest to cena za undercard oraz za główną kartę.
 
Kod do oglądania

http://www.ipla.tv/program-tv/transmisje/40-mma-attack-3

 

 

Sam się skuszę jak zostanę w domu. Rozpiska przekozak i na pewno nie żal tych 9zł(płacąc smsem)

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole. I o tym cyrku się będzie mówiło. Chuj, że gala do tego momentu zajebiście udana. Jestem zdegustowany. Ozdoba niech (pipi) do tych swoich klubów. Koksowi też już dziękujemy. 

Ja rozumiem, że freak fighty być muszą bo niedzielnych kibiców mma przed tv trzeba ściągnąć no ale niech się na tych ff biją do kurwy nędzy.

Odnośnik do komentarza

Nie oglądam takich rzecyz za bardzo, ale jakoś wczoraj przytrafiło mi się zobaczyć całą galę. Rzeczywiście, do spotkania Burdelmejki (czy jak mu tam) z tym pajacem, co to niby jest Ozdobą, gala była całkiem ciekawa. Szybkie, zdecydowane starcie Drwala, lekko moim zdaniem kontrowersyjna decyzja a propos zwycięstwa Grabowskiego oraz widowiskowy strzał w ryj Victoriano w wykonaniu  Piechoty. Dla niektórych podobno wydarzenie wieczoru, które miało chyba pomóc promować MMA, czyli "walka" klocka z klaunem. Tak naprawdę to wydaje mi się, że jeśli już to powinni być obaj zdyskfalikowani, bo o ile Ozdoba faktycznie biegał i skakał (z jednej strony mu sie nawet nie dziwię, bo mimo wszystko też bym się trochę bał :P), o tyle Burneika prawie całą walkę dosłownie stał w miejscu. No, ale decyzja sędziego z pewnych oczywistych względów zrozumiała. Inna sprawa, że jestem wręcz przekonany, iż gdyby temu koksowi postawili pierwszego lepszego zawodowego fightera, nawet o 50 kilo lżejszego, to zginąłby smiercią tragiczną w ciągu pierwszych 30 sekund. Ta "walka" nie powinna się odbyć. Jak wspomniałem na początku, nie jestem fanem tego typu sportu i nie śledzę gal, ale skoro już się skusiłem, to na Teutatesa - chciałem zobaczyć paru gości lejących sie po mordach. Zakończenie gali natomiast pozostawiło we mnie niesmak. Mam nadzieję tylko, że takie cyrki się nie będą zbyt często powtarzać, bo być może w przyszłości znowu się skuszę na posiedzenie z piwem przed telewizorem, oglądając MMA.

Odnośnik do komentarza

Koksu przestał pakować? Bo miesięń piwny mu nieźle wystawał.

 

To od koksowania, organy rosna.

Koksu pokazal jedynie, ze jest pajacem, ktory dostal w(pipi) od wazacego 50kg mniej lalusia-striptizera xDDDD

Niech spyerdala na litwe.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

najmana z ozdoba niech puszcza, mogloby byc ciekawie 

 

Tylko w klatce o średnicy 2m,  bo by się w ringu nie spotkali. xD

 

O ile z walk wieczoru, te Drwala i Grabowskiego trzymały niezły poziom, zwłaszcza druga, to Koks z Ozdobą to katastrofa. Powinna być podwójna dyskwalifikacja. Z początku rzeczywiście Koks próbował go ganiać, to po rozciętym łuku brwiowym stał i kręcił się wokół własnej osi, męcząc się przy tym jak zalana świnia po wspinaczce na ruchome schody.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...