Jump to content

transfer licencji x360


Recommended Posts

Wybaczta, że zakłądam temt bez uważnego przeszukania forum, ale w pracy jestem i mi nie pozwalają, lol. Pali mnie za to jedna kwestia, spokoju nie dając.

 

Muszę przenieść licencje na nowego klocka. Narzędzie dostępne w sieci, z xbox.com, wywala info "page not found", kiedy chcę uruchomić transfer. Próbowałem z adresem amerykańskim, angielsim i polskim, echo.

 

Ktoś coś wie? Zdarzała się im tak? Czy jestem w odbytnicy z moimi zakupionymi na drugie, hamerykańskie konto dodatkami? Bo to co wziąłem na europejskie, moje główne to luz, pójdzie jk w sieci będę, ale z drugim kontem kiszeczka.

 

Help?

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

A co w przypadku zakupienia kolejnej konsolki?

Robiłem test z odzyskaniem GT na innej konsoli i ciekawa rzecz na moim GT wszystkie gry z XBL pobrane z historii są FULL ale logując się na inny GT na tejże konsoli stają się TRIALAMI. :( czy coś robię źle czy po prostu po zakupie kolejnej konsoli tylko ja mogę na niej grać w FULLe a inni już nie? a co za tym idzie dlaczego na tej 1wszej wszyscy użytkownicy mogą grać w FULLe?

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.