Skocz do zawartości

Tekken with nSports #3 - (Dark) Resurrection


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A gdzieś ktoś coś napisał o innej grze niż tekken? Z tym graniem w sc3 chodziło mi o to, że nie byłem pewien czy w A2 jest ps2, i tylko o to ;] Zawsze to jakaś alternatywa jak ktoś będzie tam szedł na nocke a nie będzie ps3. Poza tym chętnie bym was zbił w 5.0 8)

 

 

No wiesz ja zawsze jestem chętny na 5.0 Steve vs Feng ;d;d;d ?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie to tego zapisu w regulaminie

 

Kontrolery i przejściówki: uczestnicy są zobowiązani zabrać swoje pady/sticki razem z przejściówkami; organizatorzy nie zapewniają kontrolerów ani przejściówek; gra na bezprzewodowym padzie jest dozwolona tylko po podłączeniu go do konsoli za pomocą kabla i wyjęciu z niego baterii

 

Rozumiem ze biore swojego Dualshocka3 i musze grac na kablu?(bo nie da sie wyjac baterii)

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie to tego zapisu w regulaminie

 

Kontrolery i przejściówki: uczestnicy są zobowiązani zabrać swoje pady/sticki razem z przejściówkami; organizatorzy nie zapewniają kontrolerów ani przejściówek; gra na bezprzewodowym padzie jest dozwolona tylko po podłączeniu go do konsoli za pomocą kabla i wyjęciu z niego baterii

 

Rozumiem ze biore swojego Dualshocka3 i musze grac na kablu?(bo nie da sie wyjac baterii)

 

właśnie sęk w tym że się da,otwierasz pada i odłączasz baterię.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie to tego zapisu w regulaminie

 

Kontrolery i przejściówki: uczestnicy są zobowiązani zabrać swoje pady/sticki razem z przejściówkami; organizatorzy nie zapewniają kontrolerów ani przejściówek; gra na bezprzewodowym padzie jest dozwolona tylko po podłączeniu go do konsoli za pomocą kabla i wyjęciu z niego baterii

 

Rozumiem ze biore swojego Dualshocka3 i musze grac na kablu?(bo nie da sie wyjac baterii)

 

właśnie sęk w tym że się da,otwierasz pada i odłączasz baterię.

Czylli mam rozbierac Dualshocka zeby sobie zagrac? Troche siara ;/

 

i nie bardzo wiem czemu to ma sluzyc. Przeciez paruje sie duala z ps3 widac jaki ma numerek i wiadomo ktory pad. Ma to zapobiegac teoretycznie walkom ,ze gracz ktory stoi przed tv tak naprawde wcale nie gra, ale da sie tpo bardzo szybko sprawdzic

 

jesli nie ma innej rady to...

 

Musze zorganizowac pada z PS2

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
Możesz zagrać przez kabel, ale... nie chcemy czegoś takiego:

 

Jak pad zostanie przypisany do konsoli to najczęściej będzie jej szukał do momentu, aż podepnie się go (przez kabel) do innej.

Czyli mam poprostu przypadkiem nie nacisnac PSbutton

 

Mozemy sie umowic ,ze jak nacisne to dyskwalifikacja

 

A juz rozkminiam Psbutton nacisnela osoba ktora aktualnie nie grala :/

 

No nic , zobaczymy na miejscu jak to wyjdzie

 

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Tylko wiesz, na turnieju niestety jest zamieszanie i w każdej chwili coś takiego się może zdarzyć. W Polsce co prawda w finale do takiego incydentu jeszcze nie doszło, ale wiele razy zdarzało się, że w trakcie walki ktoś nacisnął PS Button. Rozkręcenie pada to chyba nie problem :)

 

A juz rozkminiam Psbutton nacisnela osoba ktora aktualnie nie grala :/

No właśnie o to chodzi :)

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

DiDi słuchaj, wyśliś mi na GyGy logo koszulki i powiedz kiedy chcesz się ustawić na jakieś grando-tyrando. W końcu Tundra przyjechał na rewir

 

Mozemy sie umowic ,ze jak nacisne to dyskwalifikacja

 

Bo takim figlarzom co naciskają to się ucina lewe jajo.

 

do wawki

 

No tak hmmm Podlasie :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...