Skocz do zawartości

Tekken with nSports #3 - (Dark) Resurrection


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wróciłem przed chwilą z Blue City. Mamy bardzo fajne miejsce na turniej, z kanapami, fotelami i "stolikiem sędziego" ;) Stanowisk będziemy mieli prawdopodobnie 8. Do jutra!

 

 

 

@Punisher

Ok, będziesz pierwszy na liście ;)

 

@Reset

Wracaj do WoW-a... a już chciałem Cię rozstawić 8)

 

a jak to się w ogóle stało, że Saturn pożycza tv ? redakcja PE się z nimi jakoś dogadała ?

Dokładnie :)

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

W finale gormej DE jest juz Tokis! Najs man:D reszta walczy jeszcze

 

update:

 

TOP3:

1. Szyper

2. Sway

3. Tokis

 

[dzieki Tundra za sms, gajda/velu za tel : ].

 

Reszte wynikow wpisze zapewne Di :P.

 

Gratulacje Szyper! Zagramy w koncu kiedys gdzies? ; o. gratzy Tokis, Gajda mowil, ze poszedles jak burza bez przegranej do samego finalu DE (wygrywajac m.in. z Gajda wlasnie). Szacun! Na bank pomogly te gry na PAlu u Cisa 8). Sway i znow niewiele braklo, heh!: ). Jaki matchup graliscie w finale? Oczywiscie gry sa nagrane?

 

ok tyle spamu ;e. Oczywiscie wielki szacun dla organizatorow nSports (Di!) i PSXExtreme. Ludzie mowia, ze na turnieju jest zaj3biscie (miejscowka, klimat, sprzet, wszystko), denerwuje mnie to (bo mnie tam nie ma : P).

gl w %%% dzis wszystkim ; ).

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Sway wciąż nie nauczył się juggle'i :<

 

Mam nadzieję, że turniej się podobał. Wydaje mi się, że był to najlepszy turniej, jakie dane mi było prowadzić/organizować :) Gratulacje dla zwycięzców!

Coś więcej napiszę może jutro wieczorem.

 

BTW: Następnym razem będę miał megafon :D

Odnośnik do komentarza

Wyniki top 8: http://nsports.pl/index.php?site=news_comm...amp;newsID=8656 (wieczorem postaram się wrzucić top 32 oraz skan DE)

 

Walki postaram się zacząć wrzucać już dzisiaj, o ile będę miał czas na ogarnięcie edycji (dopisanie nicków etc.). Relację z turnieju prawdopodobnie napisze VHO.

 

Wielkie podziękowania dla osób, które pomagały mi wczoraj i które będą mi pomagały dzisiaj :)

 

Póki co idę grać z Batim ;)

 

Znaczy, co? Za duże czy za małe?

Hehehe... ;) Lag niestety był. Na szczęście już za 2 miesiące Tekken 6 i uśmiech na widok telewizorów HD, bo nie będzie opóźnień :)

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Turniej bardzo udany :D W samym turnieju udzial wziela masa osob. Dlatego takie imprezy/turnieje powinny byc organizowane czesciej ;] Sora, ze sie z nikim nie pozegnalem, ale wyszedlem na chwile wyjsc z psem, a jak wrocilem to juz mnie ochrona nie chciala wpuscic o.O Tak więc pozdro dla wszystkich i gratuluję zwycięzcom! Dzis mnie nie będzie bo siedzę w robocie :(

 

A teraz pytanie: Czy nikt przez przypadek, nie zabral czarnego pada od ps2?

Odnośnik do komentarza

TcT rulez :D graty szyper ty zawsze umiales grac na lagu :D ja bym tam chyba padem rzucał o podloge :D i bez okularów nie gram już :D

a pewnie od wtorku zaczne nosić jak kupie wreszcie :) graty dla Tokisa - szacunek za tak wysokie miejsce - swey też wielkie gratulacje :)

Szkoda że dla samego klimatu nie pojechałem ale mam miałem ku temu 3 ważne powody :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...