Skocz do zawartości

Tekken with nSports #3 - (Dark) Resurrection


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A będzie tyle TV żeby obsłużyć te konsole?? <_<

Na razie mamy 7 konsol i 7 kabli HDMI (wielkie podziękowania za 5 wypożyczenie kabli dla firmy iCOMP.pl, która dodatkowo ufundowała gadżety dla czołowych zawodników :) ). Jeśli będę wiedział ile jest telewizorów, to znajdzie się tutaj takowa informacja. Jeśli telewizorów będzie więcej niż konsol, to wtedy prawdopodobnie znajdzie się miejsce dla graczy w SF4, jeśli zabiorą swoje konsole; nie jest to jednak jeszcze potwierdzone info.

Odnośnik do komentarza

A jakoś się zawsze wykręcał hehe :P macie już koszulki teamowe ?? Bo my mamy (za wyjątkiem Cambiona który woli chodzić w Stringach z wygrawerowanym "a-team" ) hahahaha

 

tylko tam nie śmiejcie się ze mnie za bardzo, pierwszy raz będę brał udział w turnieju :)

 

Każdy od czegoś zaczynał, lubię taką postawę jak twoja :)

Odnośnik do komentarza
Di miałem Ci napisać z tymi moimi znajomymi, tylko problem jest taki, że oni grają na padach i nigdy nie wyjmowali z nich baterii i po prostu się trochę boją, że pady sobie porozwalają :) ale będę ich męczył :) na pewno będą i tak na zlocie, to dopiszą się najwyżej tam na miejscu

 

Jak będą grali na kabelkach to spoko, najważniejsze żeby podłączyli USB, zalogowali się a po walce wylogowali kontrolera (a potem uważali żeby nie wcisnąć PSbuttom bo będę jaja wyrywał)

 

a tak w ogóle to dużo osób jest z Warszawy ? Dziwne dla mnie to, że w Warszawie a nie w rodzinnych Katowicach redakcji PE.

 

Turnieje robi się tak gdzie są warunki i miejsce. Niestety tam wyglądają polskie ponure warunki ;-/

 

Odnośnik do komentarza
MTC, nawet jak się wylogują z konsoli to problem nie jest rozwiązany, bo pad zapamiętuje konsolę, z którą był ostatnio powiązany.

 

No więc dla tego mówiłem żeby nie wciskali PSbuttom, bo jak będę się logować na innej konsoli to problem zniknie.

 

Tez się pewnie pojawię ale jedynie kibicować tym z 85 za to, że nadal używają mojej sygnaturki :):P

 

Gizimo ty lepiej się zapisuj, nie ważne że długo nie grałeś, ważne że będziesz. Kto wie, może kogo wyjanisz, tylko dużo chwytaj, no wiesz po Warszawski :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...